Sayfa 70/1038 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 553 - 560 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

1. Damat kayınpederi ikna edememiş faizler artmamış, dölar coşmuş borsa çökmüş ama tavukların umrunda mı? Onlar sadece darı ve buğdaya bakar. Aslında tüm kuşlar dinozormuş. Zoolog antrepolog ve pellopologların yalançısıyım.

Bi de hatırlar mısın eskiler tarih atarken misal 19.7.986 yazarlardı. 1986 nın başındaki 1 e gerek yok herkeş annardı. Şimdi yazsan 24.7.018 pek uymuyo. Pelikan mürekkep, scricss kalem falan. Nostalji bazen hüzünlendirir ama geçmişe üzülme, geleceğe kaygılanma, ânı yaşa demişler.

Şimdi baktım haklısın abi gayet dogru arama motoruna onun
    Ama arama motoru zararsız tatlı su levregi gibi
    Dikenkafali iri bi kaplumbağa türünden daha zararsız o yav
    O kadar olsun
    Napıyım milyon dolar ödüyüp kendime özel telefonmu yaptiriym
    Koç Sabancı ayarı olsam yaptirtirdim ama

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Damat kayınpederi ikna edememiş faizler artmamış, dölar coşmuş borsa çökmüş ama tavukların umrunda mı? Onlar sadece darı ve buğdaya bakar. Aslında tüm kuşlar dinozormuş. Zoolog antrepolog ve pellopologların yalançısıyım.

Bi de hatırlar mısın eskiler tarih atarken misal 19.7.986 yazarlardı. 1986 nın başındaki 1 e gerek yok herkeş annardı. Şimdi yazsan 24.7.018 pek uymuyo. Pelikan mürekkep, scricss kalem falan. Nostalji bazen hüzünlendirir ama geçmişe üzülme, geleceğe kaygılanma, ânı yaşa demişler.
    İyi de artmiycagi belliki
    Artsa bu ka konutu hangi fayizle kime satcan
    Tasfipledigimden değil
    Yani memlekette yabancı misafir öğrenci olsan 15 gün önce rezidensini buraya bi rezidansa alsan O bile bunu akıl eder bilader ya

4. Şimdi üstadım sen daha iyi bilin emme misalen bu yollu, yelloz arama motorlarından gugıl olenine "feyyaz" yaz başka şeyleee çıkıyo, urus olan yandex'e feyyaz yazınce başka şeylee.

Algoritma mıdır aligator mudur timsah mıdır işte neyin ne haltsa farklı bunlarda. Misalen ikimize aynı anda Litbarski desek sende başka şeyler canlanır bende başka. Nöronlar, impulslar, proton pompası inhibitörü falan devreye giriyo burda sanırsam. Golgi aygıtı da etkili olabilir. Benimkisi düz seninkisi bmw tipi olanından zaar.

Abi nostaljiyi unutamayanlara bi de "Windows ink" diye bi ürün çıkarmış microsoft bugun bana onerdi no thanks dedim sonra windows milletler cemiyeti toplulugu var onu onerdi bi inceledim koşulları seni mokoko da etsek razi olucan dedi yürü ya dedim kapadim leptobu bana ne ya bedavadan gönüllü olucam Windows göçerse kaç para tazminat ödüyo biliyomun on dolar rakamla 10 hastirsin ya
    nostalji iyidir ama bazen büyük 3. Savaş başlamadan kaplumbağa Vosvos al su sogutmasiz hava ve yağ var hazirlan simdiden şaka yani. .. nostalji bazen iyi bazen kötü
    Genelde nostalji takinik dolmakalemle filan yazan adamlarda galiba iq düşük ha bana öyle geldide
    Onlardan değilsin He mi hacı abi?
    Çünki böyle bikacini gozlemledimde
    Ben abi şu vaziyetteyim ne ileri ne geri
    İşe yariycak teknoloji kafi
    Ne Freak olucan ne geri kalican
    Ortadan gitmek en iyisi bence her daim
    Son düzenleme : Moruk; 24-07-2018 saat: 15:08.

Abi litbarski dedin bende hec bişey canlanmadi ilk duyuyom Kuran carpsinki
    Aslen hayal mayal de yok rüyada
    Etrafta önceden gördüklerini herkes canlandırıyo
    O yüzden bi çığır açma zordur
    Su ana dek çığır açmış tek bi zat var
    O da yüzyıllar evveli bi Doğu Avrupalı ama adını yazmam
    Sonra herkes çığır açmaya kalkar
    Ne ugrascam yaw
    Başıma dertmi alicam
    Çığır acicam sananlar hep sığır acıyo ya
    İnsanoğlunun dimag karman corman abi
    Aç youtube u zakir naik filan hiç dinlemediysen dinle
    Ben gülmeye arada açıyom naapiym ya
    İnsanın kendini oyalamasida lazim

7. Dolmakalemle uğraşılmaz bu devirde üstadım, saat bile takamıyom ben sıkıntı basıyo. Evli ossam alyans da takmazdım. Aslında ben insanları, hayvanları vs kategorik olarak klasifikasyona ki şimdikiler buna sınıflandırma derler karşıyım. Şekil şemal yanıltıcı olabilir. Ne at hırsızı kılıklı heriflerden en kral adamlar çıkar, ne bebek yüzlü bebetolardan şarapsızın önde gideni. Dolmakalem iq yu düşürür mü bilemem ama bi araştırmaya göre ülkemizde ortalama iq 84 iken şempanzelerde 82 imiş. 2 puan farkla atanamamışlar. 2 puan deyip geçme totalde büyük fark yaratır.

Misal arabana lastik aldın, 100 km de 0,01 litre tasarruflu, yuvarlanma direnci düşük, len nolur 0,01 lt den dersin emme 40 bin km kullandıymındıydı bi tereyağlı iskender artı künefe bir de üstüne holosko parası tasarruf edersin.

O değil de 1995 de Tofaş araba almıştık acenteden sıfır km. Onu alana kadar tofaş hissesi alsam şimdi 4 mn liram vardı. Bunu daha önce yazdıysam affola yazmadıysam herkeşin kulağına küpe ola. Aahh aah. Nasip.

8. Hamiş : Litbarski Alman futbolcuydu.

Sayfa 70/1038 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •