Sayfa 701/821 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon
Arama sonucu : 6567 madde; 5,601 - 5,608 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by 1m$ Yazıyı Oku
    Çok sessiz. Cem zeytinden ne kadar zeytin alıp sattığımızı merak ediyorum. Niğde 2. Fabrika tüm hızıyla sürüyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Niğde 2.Fabrika tüm hızıyla sürdüğü bilgisine nasıl ulaştınız?

Niğde Bor dondurulmuş gıda tesisi ile ilgili inşaat aşamasını gün gün takip ediyorum arkadaşlar,resimlerini de tabletimde saklıyorum,isterseniz de bazılarını burada paylaşabilirim..Saygılarımla..

AL YA DA SAT TAVSİYESİ DEĞİLDİR..

3.  Alıntı Originally Posted by efe09 Yazıyı Oku
    Niğde Bor dondurulmuş gıda tesisi ile ilgili inşaat aşamasını gün gün takip ediyorum arkadaşlar,resimlerini de tabletimde saklıyorum,isterseniz de bazılarını burada paylaşabilirim..Saygılarımla..

Paylaşın lütfen sayın efe09

5. Tukaş domatesten salçayı hangi çeyrekte üretiyor biliyor musunuz? 3. Mü 4. Mü? Üretim maliyetleri hangi çeyreğe yansıyoru merak ettiğimden soruyorum

Alıntı Originally Posted by Çelikreis Yazıyı Oku
    Tukaş domatesten salçayı hangi çeyrekte üretiyor biliyor musunuz? 3. Mü 4. Mü? Üretim maliyetleri hangi çeyreğe yansıyoru merak ettiğimden soruyorum

Bazı sebze ve meyvelerin işleme dönemlerini sizinle paylaşıyorum Sayın Çelikreis..Saygılarımla..

https://ibb.co/710vq69

Arkadaşlar;çok detaycı bir araştırma ve analiz yapma yapım var,sizlerle de paylaşıyorum ama çok detayları(Örneğin Torbalı tesisinde kaç ton ketçap üretiliyor,kaç ton hazır yemek,burada kullanılan malzemeler,Niğde Bor dondurulmuş gıda tesisinde neler ve kaç ton üretilecek vb..) ne gerek var bu kadarına düşüncesi olabilir diye kendi notlarımda kalıyor.Eğer sormak istediğiniz birşey olursa ve cevabı da bende varsa paylaşırım hemen..Saygılarımla..

Sayfa 701/821 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •