Sayfa 703/853 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 5,617 - 5,624 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

bir yimbeşde bekliyorum,yukarıya kuruş yok
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2.  Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    cuma günü ve dün yaşanan yükselişin

bizlerin beklediği imar vs sebeplerinden değilde twetterda birkaç grubun eşzamanlı girişinden kaynaklandığını düşünüyorum.

girişleride çıkışlarıda sert oluyor malum. bu sebeple çokta ümidim yok 1 hafta geriye giderse şaşırmam
     Alıntı Originally Posted by BARAN AĞA Yazıyı Oku
    Dün deli gibi 55.56 dan alanlar niye aldı.. alımlarda key alımı değildi yüklü alımlardı
    eşzamanlı bikaç grup girdi.

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    bir yimbeşde bekliyorum,yukarıya kuruş yok
    abi sen benden daha vicdansızmışsın. ben önceki hafta fiyatlara gelir diye düşünüyordum

3. Pala güzelce tahtanın gazını aldı, 1.43'te boşluk kalmıştı ,onu da doldurdu , kendisinden beklentim 1.50 üstü atıp hissenin önünü açmasıdır artık...

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    eşzamanlı bikaç grup girdi.

abi sen benden daha vicdansızmışsın. ben önceki hafta fiyatlara gelir diye düşünüyordum
    son 3 gündür hala %15 primli,,,bu kadar sürede kim kime kazandıracak,,spek yedirmeden bırakmaz.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

5.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    son 3 gündür hala %15 primli,,,bu kadar sürede kim kime kazandıracak,,spek yedirmeden bırakmaz.
    Sabahki 1.59 fiyata göre %11 düştü zaten , 1 günde daha fazla düşmesi abes olmaz mı?

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

6.  Alıntı Originally Posted by burak17 Yazıyı Oku
    1.43 aşağıya kırmamalı kırarsa 1.41-1.39 ve 1.37 ler test edebilir ytd
    halen vermediler

7. Aracı kurum paylaşabilirmisiniz

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. En sonunda dayanamayıp verdiler

Sayfa 703/853 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •