Sayfa 71/448 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon
Arama sonucu : 3581 madde; 561 - 568 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

3. satış için iş yatırım ve garanti yetkilendirilmişti..
    iş yatırım hissesini azaltıyormu?
    garanti de hareket yok sanırsam..

durum nedir..?

4.  Alıntı Originally Posted by the Simon Yazıyı Oku
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Sn guddupayyusu,niçin birbirimizin fikirlerine saygılı olamıyoruz.Ben SN Val i bu forum da ove r 4 sene dir tanırım.
    Bizleri sürekli doğru bilgilerle aydınlatma çabasındadır.
    Acaba çok mu zor düzgün cümleler ile kendimizi ifade etsek (huhuhahahaha zuhahaha:kahkah) bence bu tür yanlış şeylerden kendimizi sakınıp,insanlara faydalı bilgiler aktaralım diye düşünürüm.
    saygılar
    syn val i severim ben.her ne kadar burda atışsakta yazdıklarını okurum ...benim görüşüm önce hissede teknik hazırlanır.haber sonra gelir.her hissenin bir tekniği vardır ..zoren in de tekniği var mesele yoğurdun yenmesi meselesi..zoren i aşşağı yukarı götüren ekip veya yatırımcılar nasıl götürüyor ..sende ona gör pozisyon al ona göre hisseyi al ve sat .futbolda nasıl oynanan maçın kuralları varsa borsadada hisselerin tekniği var .görüş ayrılıklarımız var ondan atışıyoruz..)

--------------------------------------------------------------------------------
    -şimdi zoren aşşağı giderse aşşağı yönlü bir hareket olur yok efendim yukarı giderse yukarı yönlü bir hareket olur..yüzyılın temel analiz yorumu..(ustandan aldığını üslubu ustana satma kaba zurna )

-yaş 35 yolun yarısı ve yaş 40 ise tam sevilme yaşı .

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5.  Alıntı Originally Posted by guddupayyusu Yazıyı Oku
    zoren i aşşağı yukarı götüren ekip veya yatırımcılar nasıl götürüyor ..sende ona gör pozisyon al ona göre hisseyi al ve sat

--------------------------------------------------------------------------------
    -şimdi zoren aşşağı giderse aşşağı yönlü bir hareket olur yok efendim yukarı giderse yukarı yönlü bir hareket olur..yüzyılın temel analiz yorumu..(ustandan aldığını üslubu ustana satma kaba zurna )

-yaş 35 yolun yarısı ve yaş 40 ise tam sevilme yaşı .

sizinde bu söylediklerinize katılıyorum farklı şeyler savunuluyo olabilir bu savunulanlar çerçevesinde alınıp satılması kar getirecektir. herkese düşüncelerinin kar getirmesini dilerim..

6. Forumda kimse olmaması ve genelde hep aynı mevzuda konuşulması hissede pek küçük yatırımcı olmadığı hissi uyandırıyor bende..bu sebeple yükselişe inanmaya başlıyorum yavaş yavaş...

Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Satışa ilişkin teklifler ay sonuna kadar gelecek ti galiba..(Kasım)
    Genelde son gün son saate kadar beklerler teklif için....
    Ancak gelen teklifleri kap a bildirmeye ekler, çünkü yaptıkları açıklamada iyi niyet antlaşması yapılan a kadar kamuoyuna açıklanmayacak diye bir ibare vardı.
    Bu hisse yükselecek se bu sebeple yükselecektir.
    (Mesela yüksek bir teklif gelirse)
    Bu süreçle ilgili bilgisi olan var mı?

8.  Alıntı Originally Posted by İncome expert Yazıyı Oku
    Satışa ilişkin teklifler ay sonuna kadar gelecek ti galiba..(Kasım)
    Genelde son gün son saate kadar beklerler teklif için....
    Ancak gelen teklifleri kap a bildirmeye ekler, çünkü yaptıkları açıklamada iyi niyet antlaşması yapılan a kadar kamuoyuna açıklanmayacak diye bir ibare vardı.
    Bu hisse yükselecek se bu sebeple yükselecektir.
    (Mesela yüksek bir teklif gelirse)
    Bu süreçle ilgili bilgisi olan var mı?
    muazzam bir teklif bekliyorum.. hatta bu yüzden aranızdayım.. kimse etki altına girmesin . benim fikrim beni bağlar.. YTD
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.. kimse yazdıklarımdan ötürü beni sorumlu tutamaz..

Sayfa 71/448 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •