Sayfa 716/783 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726766 ... SonSon
Arama sonucu : 6264 madde; 5,721 - 5,728 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Kuruldan haberler var. Önemli birşey var mı?

Bugün kağıt değişimi ve eklemeler yaptım. Yeni kayıtlardan biri tekfen.

2. Yönetimde bir ciddiyet görene kadar ben herhangi bir ekleme yapmayı kesinlikle düşünmem, Yani şirketin hala ne olacağı belirsiz, iktidar değişse de bunların önüne iş yığsan, boğazlarına kadar işe de boğsan henüz eşitliğin başındaki sıfır ( 0 ) çarpanı kalkmış değil. Yönetimin ne amaçladığını bilen var mı, Yok! . Şirketteki kar amacı gütmeyen sivil toplum kuruluşu ( hatta zararlar da hoş karşılanıyor ) görüntüsünün kalkmasını gerçekten istemeye başladılar mı, bence Hayır!. Yani Hakan Göral 'ın CEO olmasını olumlu imiş gibi algıladık, lakin giyeceği gömlek dar bir deli gömleğimi olacak o henüz belli değil , yada eleştirilere geçici de olsa bir set çekmek için yapılan bir hareket mi. Şirket için yeni hedefler var mı, bu hedefleri koyabilecek nitelikte, erkte ve istek de yada farkında olabilecek bir Yönetim kurulu değişikliği oldu mu ? gözüken eski tas eski hamam. O yüzden 1 lot dahi olsa eklemem daha.

3. sanki bir çökme havası var şirkete.çökülmüş gibi.kendi halinde kim ne kadar koparırsa koparsın modundalar.kazan kazan sistemi .şirketin içi ne kadar boşaltıldı henüz bilnimiyor.kayyum paklayacak gibi şirketi .tekfen ne hale getirildi. yazık kuruculara yazık kemikleri sızlıyordur.gübreler bile onlarca kat prim yaptı . gübre kısmına bakıyorsun öyle yapıcı bir katkı yok sinerji yapamıyor.bunların servetleri izlenmeli ? bağlantılar iş yapanların alt taşaronların falan .belliki şirket kazan kazan soyulma sisteminde .hisseye de yansıyor ne yazıkki .hala sürünmede

4.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Bu haydar bey olayini cok abartiyorsunuz bence . Bu hafta pınarın gk da ne sordugu sorular cvp buldu nede tutanaklara gecti . .

Kimsenn salladigi yok . Konusmakla cozulmez bu isler . Varsa delil belge hirsizliga dair onune koyacaksinz . 2.5 yerine 4 tl temettu isteyeceksnz . Ozaman piyasada yolunu bulur .

Yilda 1 kez kurul zaten 2 saat konus hehe tmm tmm oldu bitti gecmis olsun . Boş iş bence .

Yaptirim gucu olmali bos hamasete onu yaptn bunu yaptn onu yapin bunu yapina gerek yok .
    Malesef boş konusulup donulmus . Yapilmasi gereken sey hesaplasmak . Bu hakan göral 8 senedir sirkette donen oyunlarada hakim . Ceo olmayi kabul ettiyse bence sessiz kalacagi icindir . Ben etkin bir yonetim beklemiyorm .

Malesef olan bizlere oldu . Gubrelerin bilmem kac kat gittigi yerde bir halka arz bile yapamadilar . Evet tr piyasasi kaldirmayabilirdi ancak yabanci fonlar yetkilendirilebilirdi .

Kendileride rahatlardi hissede .

Gubreden baska elle tutulur bir sirketide yok galiba .

Adamlarin ellerindeki menkuller neler en kisa zamanda bu ogrenilmeli nasil ortaksak sirkete kimse ogrenemiyor ne menkul kaldigini .

12 b ye tkfen olmaz diyorum . Akıllı ve vicdanlı yonetim lazım karar almalari lazim .

5. Tekfen iştiraki Tekzen sanki şirketin bir aynası. Başka tekzen şubeleri nasıdır bilemiyorum ama Tekirdağ/Çorlu'da bulunan tekzenin rafları yaklaşık iki yıldır boş. Aylık 200.000 kiralı dev bir dükkan boş raflarla sinek avlıyor, çalışanlara soruyorsun ne olacak böyle diye kimse birşey bilmiyor. İnanılmaz bir durum, bir zamanların önemli yapı marketi yıllardır boş raflar için kira, elektrik ve maaş ödüyor.
    Diğer tekzenlerin durumu nasıl görmedim ama, sanki Çorlu Tekzen, TEKFEN HOLDING'in sahipsiz, başıboş, yağmalanmış bir portresi gibi.

6.  Alıntı Originally Posted by marsares Yazıyı Oku
    Tekfen iştiraki Tekzen sanki şirketin bir aynası. Başka tekzen şubeleri nasıdır bilemiyorum ama Tekirdağ/Çorlu'da bulunan tekzenin rafları yaklaşık iki yıldır boş. Aylık 200.000 kiralı dev bir dükkan boş raflarla sinek avlıyor, çalışanlara soruyorsun ne olacak böyle diye kimse birşey bilmiyor. İnanılmaz bir durum, bir zamanların önemli yapı marketi yıllardır boş raflar için kira, elektrik ve maaş ödüyor.
    Diğer tekzenlerin durumu nasıl görmedim ama, sanki Çorlu Tekzen, TEKFEN HOLDING'in sahipsiz, başıboş, yağmalanmış bir portresi gibi.
    Yanlış biliyorsunuz, tekfenin iştiraki değil, bağımsız bir şirket

7.  Alıntı Originally Posted by KIDEMLİ Yazıyı Oku
    Yanlış biliyorsunuz, tekfenin iştiraki değil, bağımsız bir şirket

Ali nihat gökyiğit in damadı hacı murat gigin in şirketi kayin pederi sağlığında batmaktan kurtarmak için zaman zaman cok hisse satmıştır hissenin gidişatını kayin peder damat engellemiştir yakında yine hisse satışı hissedar hacıdan gelirse şaşırmayın

8.  Alıntı Originally Posted by sahilli Yazıyı Oku
    Ali nihat gökyiğit in damadı hacı murat gigin in şirketi kayin pederi sağlığında batmaktan kurtarmak için zaman zaman cok hisse satmıştır hissenin gidişatını kayin peder damat engellemiştir yakında yine hisse satışı hissedar hacıdan gelirse şaşırmayın
    Satarsa satsın 2018 de bu hisse 22 23 lira yakti tabelada . 2019 da 27 liralar yakti . Suan 35 lira .

Batiksada batik . Batmasi sasirtirmi beni sasirtmaz . Ne sirketler battı enerji devleri ceaskepezler .

Tek sorun şu gayrmenkuller bir dosya yapilip tutulmalı . Onlarsa ufaktan gitmisse gecmis olsun .

Sayfa 716/783 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •