Sayfa 72/330 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon
Arama sonucu : 2634 madde; 569 - 576 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku

BİR DİĞER EĞİTİM ÇALIŞMASI ( EKLEME OLARAK )

2. Karabük demir çelik
    Yönetim Kurulumuz tarafından, yatırımcılarımızı korumak amacıyla Şirketimizin KRDMA, KRDMB VE KRDMD paylarının, borsada nominal bedeli toplam 100.000.000 TL. tutarına kadar kendi paylarından geri alımının gerçekleştirilmesine ve geri alım için ayrılacak fonun en fazla toplam 100.000.000 TL. olarak belirlenmesine karar verilmiştir.

Utanın utanın da örnek alın pislikler... Ama sizin için yatırımcı soyulması gereken insanlardır.

3.  Alıntı Originally Posted by borsazede Yazıyı Oku
    Karabük demir çelik
    Yönetim Kurulumuz tarafından, yatırımcılarımızı korumak amacıyla Şirketimizin KRDMA, KRDMB VE KRDMD paylarının, borsada nominal bedeli toplam 100.000.000 TL. tutarına kadar kendi paylarından geri alımının gerçekleştirilmesine ve geri alım için ayrılacak fonun en fazla toplam 100.000.000 TL. olarak belirlenmesine karar verilmiştir.

Utanın utanın da örnek alın pislikler... Ama sizin için yatırımcı soyulması gereken insanlardır.
    Utanmak mı o da ne ki?

4. Gücünüz bu kadar mı düşürmeye. Bu kadar düşüşü kabul etmiyorum. Cehennemin dibine kadar düşürün. Nasılsa beraberiz...

5. Tam yarı yarıya düştü. Bayram yüzü göstermedin ya bize Ciner efendi.
    Sen de bayram yüzü görme be!
    YTD

6. Fallyetsiz niteliksiz bir borsa şirket haline getirildi. Ve şirketin parası faliyet gösteren bir santrale değilse uzun dönemli bşr projeye yatırılması yatırımcıların aleyhine durum. Sadece prkme nin liklti park holdinge aktarılmış oldu.

Varlık satışından gelen paralarda ne zaman inşaatına başlanacağın ve kaç yıl sonra elektrik üretimine başlayacağı belli olmayan ılgın termik santrali projesi lisanslarına yatırıldı. Nasrettin hocanın ölme eşeğim yaz gelecek olayı gibi.

Yatırımcının mağduriyetini gidermeleri için pekme ile grubun elektrik üretim faliyet gösteren diğer termik santralleri birleştirilmeli. Şirkete belli hacimde nakit akışı sağlanmalı.

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=24150

Hissenet milletvekili seçimleri anketimize oylarınızı alalım
    oylar kesinlikle gizlidir
    sadece oyumuzu kullanalım yorum yazmayalım lütfen
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Eccük bi tepki ver de yaşıyor diyelim
    yazdıklarım çizdiklerim tamamen kendi bakış açımdan yapılan işlemlerdir...
    asla yatırım tavsiyesi içermediği gibi herkes kendi yatırım kararını kendi vermelidir....

Sayfa 72/330 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •