Sayfa 72/124 İlkİlk ... 2262707172737482122 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 569 - 576 arası.

Konu: SMRTG - Smart Güneş Enerjisi Tek.

1. 116 dan ara verdiğim bana ciddi para kazandıran hissem smrtg ye tekrar dönüş yaptım maliyetim bölünmeden önce 40 civarındaydı şimdi 30k lot ile merhaba dedik 88 üstü kalması çok güzel olur formasyon olarak w ve küçük çanak ikiside aşağı yukarı aynı yeri gösteriyor hissemizde bariz pu da mevcut olup düşüş bitti diyebiliriz çünkü hacim olarak artık çok diplerde icmoku da baseline çizgisini hisse çoğunlukla destek yapmış kendisine kısa süre düşmüş şimdi üstüne atmış baseline çizgisi ile boll orta çizgi aynı yerde kesişmiş olup buralarda artık güçlü destek alacağımızı düşünüyorum boll üst bandı 137 küsür olup eski zirveler denenebilir diyor hissemiz 74 te düşeni kırmıştı ama ben o sırada başka maceralardaydım hisseyi teknik olarak almaktan ziyade beklentisi ve patronundan dolayı satın aldım ve tutmaya devam etmeyi düşünüyorum ayrıca 320 milyon dolar civarı ciro demek benim için çok anlamlı hepimişzi hayırlı kazançlar
    ytd deli saçmasıdır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
     Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    116 dan ara verdiğim bana ciddi para kazandıran hissem smrtg ye tekrar dönüş yaptım maliyetim bölünmeden önce 40 civarındaydı şimdi 30k lot ile merhaba dedik 88 üstü kalması çok güzel olur formasyon olarak w ve küçük çanak ikiside aşağı yukarı aynı yeri gösteriyor hissemizde bariz pu da mevcut olup düşüş bitti diyebiliriz çünkü hacim olarak artık çok diplerde icmoku da baseline çizgisini hisse çoğunlukla destek yapmış kendisine kısa süre düşmüş şimdi üstüne atmış baseline çizgisi ile boll orta çizgi aynı yerde kesişmiş olup buralarda artık güçlü destek alacağımızı düşünüyorum boll üst bandı 137 küsür olup eski zirveler denenebilir diyor hissemiz 74 te düşeni kırmıştı ama ben o sırada başka maceralardaydım hisseyi teknik olarak almaktan ziyade beklentisi ve patronundan dolayı satın aldım ve tutmaya devam etmeyi düşünüyorum ayrıca 320 milyon dolar civarı ciro demek benim için çok anlamlı hepimişzi hayırlı kazançlar
    BUDA HOS GELDIN BONUSU

Şirketimiz, yurtiçi büyük GES projelerinde kullanılmak
    üzere, güneş paneli alımı için SMART GÜNEŞ ENERJİSİ TEKNOLOJİLERİ
    ARAŞTIRMA GELİŞTİRME ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ile sözleşme
    imzalamıştır. Sözleşme bedeli vergiler hariç toplam 9.507.146,74 USD'dir.
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,391
    Gesana bile panel satıyorsak gerisini siz düşünün
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

4. Yeni İş İlişkisi
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Yeni İş İlişkisi

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    30.12.2022

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Yeni İş İlişkisine Başlanan/Başlanacak Kişinin Niteliği
    Müşteri (Customer)

Müşterinin/Tedarikçinin Adı Soyadı/Ticaret Unvanı
    -

Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Net Satışlar/Satılan Mal Maliyeti İçindeki Payı
    -

Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Bilançosundaki Ticari Alacaklar/Borçlar İçindeki Payı
    -

İş İlişkisinin Başlamasının Öngörüldüğü Tarih
    18/01/2023

Varsa Sözleşmenin Önemli Koşulları
    -

Yeni İş İlişkisinin Ortaklık Faaliyetlerine Etkisi
    Şirket cirosuna olumlu katkı

Açıklamalar
    30.12.2022 tarihli Özel Durum Açıklaması'nda da belirtildiği üzere, Şirketimiz ile yurtiçinde yerleşik bir müşterisi arasında 2023 yılı için 100 MW'lık güneş paneli satın alımı taahhüdü ve 100 MW'lık güneş paneli satın alım opsiyonunu içeren, toplamda 200MW'lık güneş paneli satışına ilişkin bağlayıcı olmayan iyi niyet mektubu imzalanmıştı.

Taraflar arasında imzalanan bu iyi niyet mektubu kapsamında, ilk aşamada KDV hariç toplam 9.669.000,00 ABD Doları tutarında güneş paneli satış sözleşmesi imzalanmış olup ön ödeme bedeli 18.01.2023 tarihinde alınmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    Y.T.D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,950
     Alıntı Originally Posted by batu2306 Yazıyı Oku
    Yeni İş İlişkisi
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Yeni İş İlişkisi

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    30.12.2022

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Yeni İş İlişkisine Başlanan/Başlanacak Kişinin Niteliği
    Müşteri (Customer)

Müşterinin/Tedarikçinin Adı Soyadı/Ticaret Unvanı
    -

Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Net Satışlar/Satılan Mal Maliyeti İçindeki Payı
    -

Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Bilançosundaki Ticari Alacaklar/Borçlar İçindeki Payı
    -

İş İlişkisinin Başlamasının Öngörüldüğü Tarih
    18/01/2023

Varsa Sözleşmenin Önemli Koşulları
    -

Yeni İş İlişkisinin Ortaklık Faaliyetlerine Etkisi
    Şirket cirosuna olumlu katkı

Açıklamalar
    30.12.2022 tarihli Özel Durum Açıklaması'nda da belirtildiği üzere, Şirketimiz ile yurtiçinde yerleşik bir müşterisi arasında 2023 yılı için 100 MW'lık güneş paneli satın alımı taahhüdü ve 100 MW'lık güneş paneli satın alım opsiyonunu içeren, toplamda 200MW'lık güneş paneli satışına ilişkin bağlayıcı olmayan iyi niyet mektubu imzalanmıştı.

Taraflar arasında imzalanan bu iyi niyet mektubu kapsamında, ilk aşamada KDV hariç toplam 9.669.000,00 ABD Doları tutarında güneş paneli satış sözleşmesi imzalanmış olup ön ödeme bedeli 18.01.2023 tarihinde alınmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    Y.T.D
    Gesana panel satmis , guzel haber ama tavan olmadi
    In God We Trust

6. merhaba
    şirket 2023 için 1.1 milyar tl favök hedefi var demiş, 2024 için büyüme /favök hedefi belli midir?
    tşk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,950
    Smart Güneş Enerji Ekipmanları, yurtiçinde yerleşik kurumsal bir müşteri ile KDV hariç toplam 1.311.500,00 ABD Doları tutarında Güneş enerjisi santrali anahtar teslim kurulumuna istinaden yurtiçi satış sözleşmesi imzaladı
    In God We Trust

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,950
    kime yaptiracak

Ford Otomotiv tarafından Burdur'da yapılması planlanan Güneş Enerji Santrali projesi ile ilgili ÇED süreci başlatıldı
    Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sitesinde yayınlanan ilanda konuya ilişkin şu bilgiler verildi:

BURDUR il MERKEZ, ilce BOĞAZİÇİ VE ÇALLICA KÖYÜ mevkiinde FORD OTOMOTİV SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ tarafından yapılması planlanan GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ (TOPLAM KURULU GÜCÜ 50MWm VE TOPLAM ALAN 40.29 HEKTAR) projesi ile ilgili olarak Bakanlığımıza sunulan ÇED Başvuru Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği'nin 8. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve başvurunun ÇED Genel Formatına uygun hazırlandığı anlaşılmış olup, projeye ilişkin ÇED Süreci başlatılmıştır. Çevresel Etki Değerlendirmesi süreci tamamlanana kadar, süreç ile ilgili her türlü bilgiler ve projeye ilişkin görüş, soru ve öneriler BURDUR Valiliğine (Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü) veya Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığına gönderilebilir.İlgililere ve kamuoyuna duyurulur
    In God We Trust

Sayfa 72/124 İlkİlk ... 2262707172737482122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •