Sayfa 725/946 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 5,793 - 5,800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Halen dün bunu yazdığımda laf söyleyenler oldu.hiçbir emtia sonsuza dek yükselmez.. ben kalıcı olarak 5.70-5.80 olacak demedim.. birilerini panikletip elindeki malları almaya çalışacaklardır.. kısa vadede düşüş kaçınılmaz.. ama uzun vade neler olacağınız herkes biliyor..
    40 kuruşluk düşüş ya dış politikada çok olumlu bir haber ya da Tl mevduatın stopajının sıfıra indirilmesi veya fonlamanın glp den yapılması gibi bir aksiyon la mümkün olabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    DEvlet ve ona bağlı kurumların yöneticileri, kuru düşüreceğim diye aynen piyasa speki gibi davranıyorsa yapacak fazla bir şey kalmamış demektir.

Bu şekilde somut ve kalıcı bir netice alacaklarını düşünüyorlarsa da beyin sorunları var demektir.

Ha hayırlı Cuma gününün yüzü suyu hürmetine ise diyecek bir şey yok.

İyi günler.

Alıntı Originally Posted by Bursa Yazıyı Oku
    CDS 494 puanda. Dolar 20 kuruş düştü ama CDS yükseldi.

Şaka maka harbiden adamlar sahura kalkıp canları sıkılmış dolar satmış
    Algıya oynuyorlar. Gece sığ piyasada dolar satarak sabah insanlarin dolar satnmmasını istiyorlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by goksen Yazıyı Oku
    Bloomberg ‘de dediler ki geceleyin sığ Asya piyasasında kamu bankaları usdtry şortladılar.
    Bunlar NATO kafa NATO mermer
    Evet arastırınca her yerde bu muhabbeti buldum bu nasıl bi salaklıktır. Sabahtan millete ucuz dolar aldırıyorlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Evet arastırınca her yerde bu muhabbeti buldum bu nasıl bi salaklıktır. Sabahtan millete ucuz dolar aldırıyorlar
    yalnız buradan longlayanları da haşlayacaklardır, benim tanıdığım pala bunu yapar..!!

6. Misal para karşılığı s400 ertelemesi gibi ?

7. Mayıs Cuma 10:07 TCMB, DÖVİZ DEPO KARŞILIĞI VERDİĞİ TL'NİN FAİZİNİ %25,50'YE ÇIKARDI

8. Kamu hala yüklü dolar satışı yapmaya devam ediyormuş. Ne çok paramız var be maşallah
    Never test the depth of river with both the feet!
    W.B.

Sayfa 725/946 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •