Sayfa 725/1001 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 5,793 - 5,800 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,557
     Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku

Halktan biri ATATÜRK

İçimizden biri ATATÜRK

Yalana dolana sarılmayan.

Meclisden yetki almak için göbeği çatlayan ATATÜRK

Şimdi en yetkili mahkeme ANAYASA ,tanımam diyenler.

Mekanın Cennet olsun ATAM ve silah arkadaşları.

Emanetine sahip çıkamadık.
    Yanılıyorsunuz,biz sahip çıktık devamlı,sahip çıkmayanlar hainlerdir 2 ayyaş ve lozanı dayattılar diyenlerdir,bak ne der,CUMHURİYET İLELEBET PAYİDAR KALACAKTIR DİYOR,BUNU KİMSENİN YIKMAYA GÜCÜ YOKTUR...Kapı gibi %50 güç var arkasında,diğerlerini ittir et bizlerin sayesinde ayaktalar,bu oran devamlı çoğalacaktır,onların oranı hızlan düşecektir işte o zaman mizan terazisi kurma zamanıdır,neden devamlı yargıya saldırıp kendi yargısını oluşturmaya çalışıyor sanırsınız,ÇÜNKÜ ÇOK KORKUYORLAR YARGILANMAKTAN,AMA BUNDAN KAÇIŞ YOKTUR BU KESİNDİR.

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Yanılıyorsunuz,biz sahip çıktık devamlı,sahip çıkmayanlar hainlerdir 2 ayyaş ve lozanı dayattılar diyenlerdir,bak ne der,CUMHURİYET İLELEBET PAYİDAR KALACAKTIR DİYOR,BUNU KİMSENİN YIKMAYA GÜCÜ YOKTUR...Kapı gibi %50 güç var arkasında,diğerlerini ittir et bizlerin sayesinde ayaktalar,bu oran devamlı çoğalacaktır,onların oranı hızlan düşecektir işte o zaman mizan terazisi kurma zamanıdır,neden devamlı yargıya saldırıp kendi yargısını oluşturmaya çalışıyor sanırsınız,ÇÜNKÜ ÇOK KORKUYORLAR YARGILANMAKTAN,AMA BUNDAN KAÇIŞ YOKTUR BU KESİNDİR.
    Birileri daha böyle deyip benim gazımı almıştı.Benim gördüğümse hep bir adım atıp ilerliyorlar.

hele sinan bile o tarafta olunca hüdapar lada kol kola gelince kim kim karıştı bende.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,557
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    İyi tamamda son zamanlarda sevimsiz olmuştur,sorarlar insana sözcü gazetesinden neden istifa ettiğini ?,tamam diğerlerinden istifa etmiştir onu anladıkta bundan niye ?zaten onun paylaşımını ak trolün birisi benim faceye girmesiylen paylaşım yapmışım guya ve cezayı yedim ve dahada ilgilenmiyorum,bir uğur dündar ve can dündarın parmağı olamaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,557
     Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Birileri daha böyle deyip benim gazımı almıştı.Benim gördüğümse hep bir adım atıp ilerliyorlar.

hele sinan bile o tarafta olunca hüdapar lada kol kola gelince kim kim karıştı bende.
    O senin dediğin kökeni ne ona bakmak lazım,ben devamlı uyardım o yönde herkesi vede haklı çıktım,bohçalıda devamlı meydanlarda ip atıyordu asmak için hatırlatırım,herşey kişinin özündedir,özü neyse kişide odur,ben 1976 yılından beri CHP'liyim rahmetli Ecevitin dediği gibi solun ortasındayım kapı gibide Atatürkçüyüm,bu gelenek kurtuluş savaşından geliyor,rahmetli dedem osmanağanın yaveri Atamızın korumasıdır,dedem öldüğünde 16 yaşındaydım menderesin asılmasındada 7 yaşındaydım,hep dedem savaş yıllarını anlatırdı,yunanın afyon katliamında Atamız afyona göndermemiş benim korumalığımı yap demiş,neyse bu konuyu uzatmayacağım,1978 yılında şimdiki gibi CHP karışmıştı 78 yılında istifa ettim 80 yılında yurt dışına gitmeye mecbur kaldım,dönüşte parti kayıdım yoktu sadece Erdal İnönüye saygı duyardım,DSP kurulduğunda Ecevitin tarafına geçtim öldüğünde tekrar yuvaya döndüm,yani özün neyse aslında odur.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Durmuş Yılmaz İyi Parti’den istifa ettiğini açıkladı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Durmuş Yılmaz İyi Parti’den istifa ettiğini açıkladı
    yakında kimse kalmayacak Meral ablanın etrafında. Belediye seçimlerinde özellikle İyi partinin büyük hüsran yaşayacağını düşünüyorum.
    chp belki KK yı gönderdiği için ufak da olsa başarı gösterebilir ama İyi parti ve özellikle Meral Akşener bence ciddi düşüşte.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    yakında kimse kalmayacak Meral ablanın etrafında. Belediye seçimlerinde özellikle İyi partinin büyük hüsran yaşayacağını düşünüyorum.
    chp belki KK yı gönderdiği için ufak da olsa başarı gösterebilir ama İyi parti ve özellikle Meral Akşener bence ciddi düşüşte.
    Oda akp ye yanaşıyor.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 725/1001 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •