Sayfa 73/130 İlkİlk ... 2363717273747583123 ... SonSon
Arama sonucu : 1036 madde; 577 - 584 arası.

Konu: TEZOL - Europap Tezol Kağıt Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Madem ortaya bir şey attınız size bir soru soruldu, etik olan kaynağından bilgiyi paylaşmak olmalıydı.
    Sizin yerinize, şirketin son dönem Faaliyet Raporundan alıntı yaparak ben paylaşayım bari. Ben Ersin Beyin röportajlarından Ocak veya Şubat gibi fabrikanın faaliyete geçeceğini tahmin ediyorum.

''Global tedarik krizinin makine elektronik aksamının teminini olumsuz
    etkilemesi ve fabrika inşaatında yaşanmış olan gecikmeler nedeniyle yatırımın devreye giriş tarihi 2023 yılının
    ilk çeyreği olarak revize edilmiştir.''
    (Faaliyet Raporundan alıntıdır.)
    Teşekkür ederim @bagbozumu. Faaliyet raporunu okumuştum. Geçen gün de Ağustos ayı içerisinde Ersin Bey'in röportajını izledim. Orada 2-3 aylık gecikme ile sene sonu devreye girecekmiş gibi gözüküyor demiş. Ucu açık mesaj atan arkadaşın konuyu açması için soruyu sordum. Firma ile iletişime geçip güncel bir haber aldıysa kaynağı neresiyse ve bilgiyi açarak vermesini istedim. En son faaliyet raporu şu aşamada bizim için en doğru kaynak gözüküyor.

2.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Consus enerjiden (#conse) kiralanan kojenerasyon vardı. 25.07.2022 de bitiyordu sözleşme .

Ne oldu ona acaba
    sobanın üstündeki çaydanlık

3.  Alıntı Originally Posted by ace Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim @bagbozumu. Faaliyet raporunu okumuştum. Geçen gün de Ağustos ayı içerisinde Ersin Bey'in röportajını izledim. Orada 2-3 aylık gecikme ile sene sonu devreye girecekmiş gibi gözüküyor demiş. Ucu açık mesaj atan arkadaşın konuyu açması için soruyu sordum. Firma ile iletişime geçip güncel bir haber aldıysa kaynağı neresiyse ve bilgiyi açarak vermesini istedim. En son faaliyet raporu şu aşamada bizim için en doğru kaynak gözüküyor.
    evet faaliyet raporu en sağlam kaynak..

şirketin yatırımcı ilişkileriyle iletişime geçmedim..

sn 3:45 in şirket konusunda bilgi birikimi yoğundur..

onun dürtmesiyle ben de ilgilenmeye başladım..

saygılar,,

4.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Minikyatırımcı Gökkuşağı cini gibidir. Eğer onu bulduysanız altın dolu küpü bulmanız da yakındır
    Bu yaştan sonra yalan söyleyecek halimiz yok +8,52 %
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

5.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Bu yaştan sonra yalan söyleyecek halimiz yok +8,52 %
    oley oley oley ..

6. Canlı röportajda yılsonu gibi dedi.

7.  Alıntı Originally Posted by ace Yazıyı Oku
    Rica ederim Sn.ace arkadaş beni çaylak yatırımcı zannetti herhalde 🙂25-26 yıllık borsa tecrübem var benim faaliyet raporundan tut finansal tablo dip notlarına kadar satırı satırı okurum. Tezol u da benden iyi tanıyacağını hiç zannetmiyorum tanıyorsa da helal olsun. Ailece genel kurulana katılıp oy kullanacak kadar da yakından takip ediyorum 😉Bol kazançlar dilerim.

8. Eskiden buralar da kimseler olmazdı kendi kendime cevap yazardım. Iyi oldu hareket geldi forma. Hepiniz hoşgeldiniz. Bugün güzel hareket yaptı ve hacim rekoru kırmıştır bence. Bu hareket devam edecek gibi duruyor hacimli yükselişinden dolayı. Bakalım izleyip göreceğiz ve tabi ki eklemeye devam edeceğim.

Sayfa 73/130 İlkİlk ... 2363717273747583123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •