Sayfa 74/305 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon
Arama sonucu : 2434 madde; 585 - 592 arası.

Konu: CRDFA - Creditwest Faktoring

1.  Alıntı Originally Posted by berk06 Yazıyı Oku
    Bu seviyeden şu kuzularıda alabilseydik anlaşılan YK 21 kasıma kadar temettüyü bekletecekler
    Kuzu fiyatları çok pahalı, geçen ramazan bayramında memleket de bir kuzu çevirelim dedik 800 ün altında yoktu.
    300 tl verip 6 kilo dana eti ile yetindik ama biraz sertti.

3. 1.77 değmek ister gibi bir tutum içinde, bir ara mynet de en çok izlenen vs olarak geçiyordu.
    İn cin top oynuyor.

4.  Alıntı Originally Posted by existence Yazıyı Oku
    1.77 değmek ister gibi bir tutum içinde, bir ara mynet de en çok izlenen vs olarak geçiyordu.
    İn cin top oynuyor.
    ben de gördüm biri boyna az sabır az sabır demiş durmuş mynette ulan ne sabrı her ay alıyoz, inse de alıyoz çıksa da alıyoz... mesele o değil, mesele karlılığın artması...
    haftaya salıya kadar 2. çeyrek bilançosu gelecek, umarım nisanda vermedikleri temettü karlılığı biraz olsun arttırmış olur... 7,5-8 milyon gelsin artık eşek değilse...
    bu yıl 30 milyon kar gelmesin ben patron olsam bir müdür bırakmam...

5.  Alıntı Originally Posted by oyuncu Yazıyı Oku
    ben de gördüm biri boyna az sabır az sabır demiş durmuş mynette ulan ne sabrı her ay alıyoz, inse de alıyoz çıksa da alıyoz... mesele o değil, mesele karlılığın artması...
    haftaya salıya kadar 2. çeyrek bilançosu gelecek, umarım nisanda vermedikleri temettü karlılığı biraz olsun arttırmış olur... 7,5-8 milyon gelsin artık eşek değilse...
    bu yıl 30 milyon kar gelmesin ben patron olsam bir müdür bırakmam...
    İlk çeyrek karı geçen seneye göre Zaten % 12 civarı artış göstermişti...2.çyrekte buna paralelel bi bilanço bekliyorum 13.500 milyon gibi....3.ve 4.çeyreklerde daha iyi bilançolarla 28.000-30.000 milyon civarı kar sürpriz olmaz...bu da 0.28 krş temettü gibi bi orana denk gelir....

Açıkçası temettü verene dek yükselmesini istemem...vereceği 70K temettü ile daha düşük fiyattan crdfa almak hedefim...saygılar...tahmini düşüncem bir kaç sene sonra bir lidfa garfa hareketi yapması....ytd

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Olağanüstü Genel Kurul Tescili Hk

Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim - CREDITWEST FAKTORİNG A.Ş.

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? : Hayır
    Genel Kurul Tipi : Olağanüstü Genel Kurul
    Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi : 2016-01-01
    Hesap Dönemi Bitiş Tarihi : 2016-12-31
    Karar Tarihi : 2017-06-07
    Konunun Gündemde Yer Aldığı Genel Kurul Tarihi : 2017-07-06
    Ülke : Türkiye
    İlçe : ŞİŞLİ

Alınan Kararlar Arasında Şirket Merkezine İlişkin Ana Sözleşme Tadili Hususu Var mı? : Hayır
    Alınan Kararlar Arasında Ticari Ünvana İlişkin Ana Sözleşme Tadili Hususu Var mı? : Hayır
    Alınan Kararlar Arasında Faaliyet Konusuna İlişkin Ana Sözleşme Tadili Hususu Var mı? : Hayır

Türkçe Gündem Maddeleri
    1 - Açılış ve toplantı başkanlığının oluşturulması.
    2 - Toplantı tutanağının imzalanması hususunda Başkanlık Divanına yetki verilmesi
    3 - 2016 yılı karının 21 Kasım 2017 tarihinden geç olmamak kaydıyla, Kar Dağıtım tarihinin Yönetim Kurulu tarafınca belirlenmesi amacıyla Yönetim Kuruluna yetki verilmesi,
    4 - Dilek ve temenniler.

Genel Kurul Yapıldı mı? : Evet
    Genel Kurul Kararları Tescil Edildi mi? : Hayır

Genel Kurul Sonuçları 1. Divan Başkanlığına Selin DURMAZ ın, Oy Toplayıcılığına Mehmet KEKİN in ve Katipliğe Özgür
    KESKİN ın seçilmelerine oybirliği ile karar verildi.2. Genel Kurul tutanaklarının imzalanması için Divan Heyetine
    yetkiverilmesine oybirliği ile karar verildi.3. 2016 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısında karar verilen toplam
    dağıtımtutarı ve dağıtım oranlarının aynı olması ve dağıtım tarihinin 21 Kasım 2017 tarihinden geç olmaması kaydıyla,
    KarDağıtım tarihinin Yönetim Kurulu tarafınca belirlenmesi amacıyla Yönetim Kurulu’ na yetki verilmesine oybirliği ile
    kararverildi.4. Dilek ve temennilere geçildi. Ortaklar, yöneticilere teşekkür ettiler.

7. Isıtıp ısıtıp aynı haberi yolluyor.
    Bunu zaten daha önce gönderdin. YK yı temettü konusunda 21 Kasım dan geç olmayacak şeklinde görevlendirdin.

Eee sonuç nerde? Temettü yü 6-7 ay gibi ucu açık bir zamana yaydılar.

Baktılar kaar artışı yok bari 2016 temettü paraları ile biraz faizden vs kaar yazalım dediler.

8. 10.000 bin lota 2.368 lira net temettür çok güzel para 18 bini vadeliye koysan 3 ayda o parayı verirmi ?
    temettü tarihine kadar 2.00 leri görecekdir...

Sayfa 74/305 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •