Sayfa 745/1002 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 5,953 - 5,960 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Bunların da pek keyifleri yerinde, G. Amed abi sen Harlemdeki koca götlü ayıların alışkanlığını bırak artık.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Neyse yakında Silivri ısınır deyeceğim de, rakıya henüz çözüm bulamadım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Dana ciğer 475 gördüm. Et alamayan sakatata hiç ulaşamayacak anlaşılan. Ciğer çok yararlıdır. Yaparsa BİP parti yapar.
    Bizansta kuzu ciğer bulmak zor , 600 gaymeden başlıyor...En ucuz satan yerlerden biri köfteci yusuf onda bile ciğer yok böbrek 600 gayme...Benim aldığım etin kasap fiyatı kg 600 kağıt ...Gariban emekli yarım kuzu almış yanında da ciğer takımı (yürek böbrek dahil) , kuyruk yağıda bedava

Memleket uçuyor a.q...Yaparsa TAK parti yapar...

https://kofteciyusuf.com/cig-urunler.html

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    G. Amed abi onu boşver de, çelik ağ gerili köpek balığından senin götünü koruyacak plajı gördün mü, onu deyiver bana?
    Amerikada oyle bir yer yok o yuzden biz burada Antalyayi ozluyoruz

Insan kaybetmedigi seyin degerini bilmez. Ilkonce kaybetmen lazim. Buralara gelirsen eger, Miami nin bes para etmez bir yer oldugunu goreceksin. Ne kadar yazsam bos

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Bunların da pek keyifleri yerinde, G. Amed abi sen Harlemdeki koca götlü ayıların alışkanlığını bırak artık.
    San Diego da yasadim 5 para etmez

Ama farketmez Amerikanin heryeri ayni. Parayi bulan Bodrumda yazlik ariyor.

Sunu hic unutma. Turkiyenin zenginleri degil fakirleri Amerikaya gelir. Zenginler asla Turkiyeyi terketmez gezme haric.

Kazara bi hata yapip gelenlerde mutlaka eninde sonunda geri doner. Cunku parasi olana Turkiye cennettir.

Dediklerimi anlayacagini sanmiyorum cunku yasamadin bilemezsin.

O yolladigim videoyada bakarsan kimlerin kacak gitmeye calistigini gorursun.

6. Cinliler 10 katli apartmani 28 saatte insa etti

https://www.youtube.com/watch?v=ybJDb1s2rVE

Turkiyede kac sene surerdi acaba?

7.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    El paso’dan usa’ya girmek için mi gidiyorlar acaba ?
    Meksikaya direk ucamiyorlar o yuzden taaa Guney Amerikaya gidip oradan artik otobus tren ne varsa yukari cikiyorlar

Ama videoda anladigim kadariyla THY almamis ucaga. Oysaki vize istemeyen bir ulkeye uculuyor. Garip bir durum

8.  Alıntı Originally Posted by Megastone Yazıyı Oku
    sayın bisikletçi bana göre büyük adamsın yapılan aşağılamalara saldırılara cevap verme gereği bile duymuyorsunuz sevgimi saygımı gönderiyorum
    Esasinda asagilama olarak algilamayalim. Adam kac yasina gelmis Afyon un bir koyunde emekli gariban sikintidan buralara yaziyor. Biraz kufurbaz ama ortami neselendiriyor diye moderatorler bir sey demiyor. Baktim kimse takmiyor bende takmiyorum.

Saygilar sevgiler

Sayfa 745/1002 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •