Sayfa 746/1044 İlkİlk ... 246646696736744745746747748756796846 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 5,961 - 5,968 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

Bu operasyon hisselerini nasıl buluyorsunuz...?

Eğer ilk baştan giren ve sonuna kadar dayanabilen varsa elini sıkmak isterim...

Bir dahaki sefere bizlere de haber eden olursa buradaki arkadaşlar da faydalanmış olur...

Şu ana kadar operasyon hisselerine hiç bulaşmadım, hep arkası dolu ve geleceği olan hisselere baktım. Çok şükür çok kazandım ama şu aralar operasyonlar havada uçuşurken maşaAllah herkes çok çok daha fazla kazanıyor...!!!

Çok yakında bu furya da geçecek ve arkada çok kişiyi perişan etmiş olarak bırakacaktır...!!!

Aman dikkat diyorum...!!! Her söylenene ve söyleyene inanmayın. Söyleyen kendisi de kandırılıyor olabilir, farkında bile değildir...!!!

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

PKART özelinde, uzun zaman önce üzerinde çalıştığım bir projenin (Mum Analiz) çalışıp çalışmayacağını kontrol ediyorum. Ara ara durumu inceliyorum...

Çok hassas çalışmamakla birlikte, trendleri çizerken çok yardımcı oluyor. Elliot sayımlarında da işe yarıyor...

Aşağıdaki grafikte hisse fiyatı yükselirken, göstergemiz bir kanal oluşturmuş durumda. Şu anda da direnç kabul ettiğim bölgeye girmiş durumda. Yine 2 gündür düşüşün de etkisi ,le bandın alt kanadına düşmeye başladı...!!!

Eğer tekrar yukarı dönmez ise, yine alta taraflara sarkar ve bu düzeltme demek olur...!!!

Eğer bandı kırıp geçerse; bu durumda çok farklı şeylerden bahsediyor oluruz. Hisse farklı bir boyuta geçer...

Bir de hisseye haftalık olarak baktığımızda yine karşımıza çok ilginç bir görüntü çıkıyor...

İnanın sonucu çok merak ettiğim için takip ediyorum. Henüz geçerliliğini ispat edemedim. Bizzat içerisinde yaşayıp gördüğüm zaman ancak o zaman kendisini bana kanıtlamış olacak...

Hisse yatay giderken bizim gösterge hızla düşmüş. Sonrasında ise hisse yükselişe başlasa bile gösterge zayıf kalmış. Aynı hızı yakalayamamış...!!!

Aslında şimdi anlıyorum ki; bizlere diyormuş:

- Hisse öyle hemen başını alıp gitmeyecek. Biraz oyalanacak...

Şimdi ise göstergeye göre trend çizdiğimiz zaman eğer yolunu değiştirmez ise Mayıs 2023 'de 75 TL 'de trend kanalı üst bandına değmesi gerekiyor...

Geçen zamana ve alına yola bakıldığında 15 TL 'den başlayan bir hareketin 75 TL olabilmesi ile x5 yapabileceğini görüyoruz...

Vasat bir hareket olacaktır ama gösterge haklı ise daha fazlası bu zaman diliminde olamayacak gibi görünüyor...!!!

Eğer hisse daha önceden bu trend kanalını kırabilirse, zor ama umarım kırmayı başarır; merak ettiğim şey, göstergenin nasıl bir seyir izleyeceğidir. İnşaAllah beklentilerimin dışında bir seyir izler ve göstergenin nasıl çalıştığını gözlemleme şansımız olur...

Fiyatlama nasıl olsa er ya da geç oluşacaktır. Benim asıl merak ettiğim ise; göstergenin fiyatla uyumu...

XU100 içinse görüntü aşağıdaki gibidir...

Vakit geç oldu fazla yorum yapamayacağım. Kısaca:

- Göstergeye göre trendler çizilince önemli bir noktaya geldiğimiz görülüyor...

- Fakat göstergeye göre ise film daha yeni başlıyor...

Bu durumda arada bir rölanti dönemi yaşamamız muhtemel. Yaşanmayadabilir tabii ki ama bu durumda seri hareketlerle 5.500 'lerin geçilmesi gerekir. Buralar geçilemez ise rölanti başlamış sayılır...

Yine aynı yönde çalışma yapılınca uzun vade hedefimiz minimum 50.000 seviyesi çıkıyor. Ne zaman olur bilinmez ama çok da uzun değil gibi duruyor...

Bu tip çalışmaları çok seviyorum. Gerçekçi değil gibi ama görünmeyeni de gösterebiliyor...

Ben de böyle biriyim, ne yaparsınız... Başarılı olabilecek yeni çalışmaları seviyorum...

Bu çalışmaları hiç bir yerde bulamazsınız. Ben de her zaman paylaşmam. Bugün içimden geldi ,bu saatlerde bunlarla uğraşıyorum. Bir kenara kaydedin, lâzım olur...

Göstergenin ufak tefek hassasiyet ayarına ihtiyacı var gibi...

O nedenle hatalı olabileceğini her zaman göz önünde bulundurmak lâzım...

İleride inşaAllah kendime bir çalışma ekibi kurabilirsem tüm sorunları çözeceğim. Benim sağlığım tek başına uygun değil mâlesef...

Artık bana müsâde, okuyan herkese hayırlı geceler...

6. Günaydın herkese

Sayın T/A döktürmüşsün gene. Okuması çok keyifli...

7. Hayırlı cumalar, bol ve bereketli kazançlar

Ellerinize, emeğinize sağlık Sn. T/A çok özgün ve güzel çalışmalar, benim için 2019 yılında çizdiğiniz grafik hala telefonda duruyor, o zaman söylediklerinizi de bir kaç yıldır yaşadık/yaşıyoruz...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Hayırlı Cumalar...

Cuma 'nın hayrı ve bereketi üzerimize olsun inşaAllah...

Sayfa 746/1044 İlkİlk ... 246646696736744745746747748756796846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •