Sayfa 749/1002 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759799849 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 5,985 - 5,992 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Tavşanlı, Kütahya’ya bağlı değil miydi yahu?
    Afyon’un bir köyü söylemini anlayamadım.
    İşin garibi Reha bey de kendini Afyon’da sanıyor.
    Belki ben yanlış anladım.
    Şu yazılanları bir de gözümle okuyayım.
    Bu konuda alt mercek daha iyidir. Kağıda yakınlaştir. Bu mercek öyle ki yabancı dile bile çeviriyor. Sadece gaz püskürttüğünde az kağıttan uzak dur leke kalmasın.

2.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Şansa bak!!!

İlk Evim Arsa Projesi’nden AKP’li vekile arsa çıktı

https://www.sozcu.com.tr/ilk-evim-ar...a-cikti-p25092
    Şans i bırak talihe bak,fakir olan vekile vurmuş
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    abaavvvv yetiştim egeduk ustadım ama siz boyle radar a girmeye devam ederseniz korkarım bizde kurtaramayacağız.

gaya abi sizi de g. egeduk yapacak biraz dikkat lütfen
    Korkmayın ya. Çok sıkıştık mı Tavşanlı daki köpekleri salarız. Bu köpekler çok meşhur. Gerçi belediye kısırlaştırmış ama hepsini değil yetecek kadar var. Onları Reha başkanın üstüne salarız.

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Üstadım,
    İlk cümlede Afyon, fındık falan demiş.
    İkinci cümlede küfürbazlığıma gelince diye başlayan bir cümle kurmuş.
    Ben de göytüylen okuma hastalığına yakalanınca böyle oldu. Bulaşıcı bir hastalıkmış meğer.
    Umarım tedavisi vardır. Yoksa mıçtık.
    Bizim takıma hoş geldiniz sayın egeduk. En son Reha beyin cuk Dr una gittiğini inceliyorduk uzman gözüyle. Dr Reha başkanıma 4 ilaç vermiş o ilacın yan etkilerine bakıyorduk. Ayhan başkan yan etkileri için Reha başkana bişi alacaktı.

5.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    üstadım pas veriyorsunuz şimdi uyanınca ayasofi üstad gelecek elinde kekik yağı ve pamukla g.t gözünü kapayınca baş gözü açılıyormuş diye
    Geldim olay mahallindeyim. Reha başkan dan tirsip kıvırarak yazanları okuyorum. Onlara dansöz kıyafeti alacağız. Şövalye gibi çalışanları bizim takıma alacağız. Kekik yağı her daim elimde. Kiminin gözüne sürerim kiminin alt merceğine sürerim. Meydan yiğitlerindir. Hadi gayri

6. Suç oranının yüksek olduğu bilinen Adana da bir cinayet daha yaşandı. 26 ve 28 yaşlarındaki iki kardeş evdeki televizyon satılmasın diye kavga etti. Bunun üzerine Selahattin Şanlı isimli kişi abisini bıçakladı. Ağır yaralanan Mehmet Sinan Şanlı ise hastanede hayata gözlerini yumdu. Olayın ardından polis ekipleri saldırgan kardeşi gözaltına aldı.

https://www.karar.com/sehir-haberler...durmus-1841017

DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. Forum çok sessiz. Forumda hareket olması için ya Ayhan başkanın rakı masası sonrası Güneysu abinin terasta konaklaması ve Güneysu abinin sınırsız memnuniyet aşkı. Ya Reha başkanın kullandı ilacın yan etkileri, ya egeduk başkanin alışverişi illaki malzeme lazım.

Sayfa 749/1002 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759799849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •