Sayfa 75/124 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 593 - 600 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

gorunuse gore 2020 yilini tavan kapatacak.

2021'e bakacagiz

hala 30 milyon alici var

yatırım tavsiyesi değildir

Yeni yılla birlikte tavanı yeniden yüzde 20 yapsalar da yolumuza baksak

ARZUM 3. gün sadece 326 bin satış oldu şimdilik, KRVGD da aynı gün 11 mlyn satış vardı

4. Berkim kardeş bilgi ve kıyaslama için teşekürler. Burada olanların elinde kesin hisse vardır. Peki neden kötülemekteler sizce, çünkü halka arzlarda muhtemel alamadılar sizi kandırıp güya elimizdekini alcaklar . 50 den önce anca ...... alırsınız 😀o kadar nedenlerini anlattık halen takasını nerden biliyorsun diyor cahil adam ya da kötü niyetli uyanık çakallar

5. O kadar anlattık bu kağıdı diğer hisselerden ayırAn en önemli durum kimsede yüklü hisse yok satmayın ki hisse birilerinde toplanmasın . Bindiğimiz dalı kesmezsek çok prim yapar hepimiz kazanırız inşallah.gördüğünüz üzere 17 bin kişi sırada kağıdı almak için bekliyor bırakın beklesinler ki kağıt rahatlıkla gitsin. Hisse artıkça reklamı artacaktır. Nefessiz 100 e gitsin bakalım tavanda kaç milyon olacak alıcı.

Alıntı Originally Posted by Uzman61 Yazıyı Oku
    O kadar anlattık bu kağıdı diğer hisselerden ayırAn en önemli durum kimsede yüklü hisse yok satmayın ki hisse birilerinde toplanmasın . Bindiğimiz dalı kesmezsek çok prim yapar hepimiz kazanırız inşallah.gördüğünüz üzere 17 bin kişi sırada kağıdı almak için bekliyor bırakın beklesinler ki kağıt rahatlıkla gitsin. Hisse artıkça reklamı artacaktır. Nefessiz 100 e gitsin bakalım tavanda kaç milyon olacak alıcı.
    evet sırada 18.768 kişi 28.3 mlyn lot ile tavan fiyattan almak için bekliyor, ama bu hisseyi bu kadar överseniz kimse satmayacak bizim alışlar da gelmeyecek, şaka bir tarafa, hisseyi alan fonun birisi satışa geçebilir, diğer yatırımcılarda korkup satış yaparsa bizleri de mallandırabilirler bugün belki yarın,

7.  Alıntı Originally Posted by Uzman61 Yazıyı Oku
    ... Tahta sahibi için fiyatın önemi yoktur yeterki tahtayı kontrol edecek kadar hisse sahibi olabilsin....
    Vardır yav, niye olmasın. Kontrolü ele geçirecek diye batmasın adam :) Yoksa 200 katına çeker Tazekuru gibi elindekini yine satamaz. BY nın KY gibi düşündüğünü sanmamak lazım.!!

8. Borsada mal satmak çok zor değildir. Örneğin ben 9 tl den yaprak süt aldım. Sonra 70 den 3/4 verdim . 100 gördü sonra 30 lara gelince geri aldım bir kısmını. Özetle 9 lardan çok düşünerek aldığım hisseyi 30 lardan rahatlıkla alabilirsin. Bu hisse 35-50 arasını kırsın önü daha açık olabilir . Çünkü ky de yedi tavan psikolojisi oturdu. Malı esas burada toplayacaklar. Şuan mal almak mümkün değil. Daha öncede belirttim tahta sahibi olmanın bir maliyeti var. Bunun için belkide 50-100 arası bile mal alabilir birileri. Bunlar sadece kendi düşüncelerimdir asla yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 75/124 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •