Sayfa 753/798 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763 ... SonSon
Arama sonucu : 6378 madde; 6,017 - 6,024 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    bende

bende %54 akbank mevduat yaptım 400 gün...iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum..?
    60 olsa tamanda hem 400gun hem 54, aylık ara ödeme de yoktur tam akbankin istediği müşteri

2.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Vay arkadaş 400 gün ne, hayırlı olsun, Allah gönlünüze göre versin
    13 ay zorunlu askerlik yapacak hayırlı tezkereler diyelim

3.  Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    bende

bende %54 akbank mevduat yaptım 400 gün...iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum..?
    400 gün?!!!
    Yorumlarım ve yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kendime not: İt olma beyefendi ol ki ardından iyi ansınlar.

4.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Kuveytturk den oran alan oldumu hic ?
    mt 92 gunluk sukuk imzaliyoruz ve %60 oran veriyoruz diye bir seyler soyledi ama elimde tl olmadigi icin cok fazla dinlemedim
    Değerli Culpable,
    Basiti %66 bileşiği %81.72 sukuk ihraç etmişler. Duysam 120 günlük bağlardım. Büyük şansı kaçırmışsınız.
    Yorumlarım ve yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kendime not: İt olma beyefendi ol ki ardından iyi ansınlar.

5.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    13 ay zorunlu askerlik yapacak hayırlı tezkereler diyelim
    Ekonomik koşulların gün be gün değiştiği ortamda böyle bir adım atılmış...

6.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    60 olsa tamanda hem 400gun hem 54, aylık ara ödeme de yoktur tam akbankin istediği müşteri
    sepet yaptığım için bu şarttı....%57 den %54 e kadar düştü....akbank....diğer bankalarda %50 yi geçen yok 1 yıllıkta...

bonolar da garanti yok...zorlu grubu da olsa...stopajta %10...sanırsam...beyan etmek vs lazım...nitelikli yatırımcı olmak lazım..vs vs..

PPF fonlarımda var 1 mayıs öncesi...hisse senedi,eurobond fonları geçen hafta sattım...düşündüğüm zamanda usd ile DZM fonu almayı planlıyorum....2,8 cent imkb düzeltme yapınca(?) hisse yoğun fonda almayı planlıyorum...

sepet yapmak candır..ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    sepet yaptığım için bu şarttı....%57 den %54 e kadar düştü....akbank....diğer bankalarda %50 yi geçen yok 1 yıllıkta...

bonolar da garanti yok...zorlu grubu da olsa...stopajta %10...sanırsam...beyan etmek vs lazım...nitelikli yatırımcı olmak lazım..vs vs..

PPF fonlarımda var 1 mayıs öncesi...hisse senedi,eurobond fonları geçen hafta sattım...düşündüğüm zamanda usd ile DZM fonu almayı planlıyorum....2,8 cent imkb düzeltme yapınca(?) hisse yoğun fonda almayı planlıyorum...

sepet yapmak candır..ytd.
    Mevduattaki faiz düşüşü geçici. Yıl sonuna kadar böyle gider. Yıl sonu belki iyi oranla yapabilirdiniz bu hareketi.

8.  Alıntı Originally Posted by Borsacı Beyefendi Yazıyı Oku
    Mevduattaki faiz düşüşü geçici. Yıl sonuna kadar böyle gider. Yıl sonu belki iyi oranla yapabilirdiniz bu hareketi.
    haklı olabilirsiniz....biraz acele oldu belki ama faizler bence düşecek...%40-45 band aralığı yıl sonuna girebiliriz..

sepet yaptığım için ve geceleri de rahat uyuyacağım için çokta önemsemiyorum...inşallah kur şoku yaşamayız...benim en büyük siyah kuğum bu...(kendi kendimize kur şoku yaratmak gibi bir becerimiz var netekim.)...

Sayfa 753/798 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •