Sayfa 759/852 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 6,065 - 6,072 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. E yani ne olacak şimdi ben hiçbirşey anlamadım bu yazılandan

2. Forumda sayfalar açılmıyor mu

3. SPK dan cevap alan varsa cevabı paylaşabilirmi

4. BIMER ve CIMER cevap verdi (email üzerinden). SPK' dan çıt yok!! İadeli taahhütlü mektup gönderdim. Twitter üzerinden zaten bir bombardıman var, devam ediyor.

5. Çarşamba günü benim için yüklü sayılacak bir miktar ile kipa ya giriş yaptım sizlere birkaç sorum olacak şimdi Kipa migrosa kesin olarak satildimi ,satıldı ise birleşme olacakmı ve birleşme olacaksa Kipa fiyatı ne olacak birde en önemlisi hissede kalmalı miyim fikir verirseniz çok teşekkürederim

General Mobile 8G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by fron Yazıyı Oku
    Çarşamba günü benim için yüklü sayılacak bir miktar ile kipa ya giriş yaptım sizlere birkaç sorum olacak şimdi Kipa migrosa kesin olarak satildimi ,satıldı ise birleşme olacakmı ve birleşme olacaksa Kipa fiyatı ne olacak birde en önemlisi hissede kalmalı miyim fikir verirseniz çok teşekkürederim

Mantıklı olan önce bu soruların cevabını bilip öyle girmenizdi ama kipa ile migros aynı grubun. Kipanın migrosla birleşmesi sözkonusu. Kipa ayrılma hakkı ile ilgili 1.29 gibi bir rakam telafuz edildi. Ayrılmayanın 1000 kipasına 32 migros vereyim diyor patron. Yani nereden baksan tatsız..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

7.  Alıntı Originally Posted by fron Yazıyı Oku
    Çarşamba günü benim için yüklü sayılacak bir miktar ile kipa ya giriş yaptım sizlere birkaç sorum olacak şimdi Kipa migrosa kesin olarak satildimi ,satıldı ise birleşme olacakmı ve birleşme olacaksa Kipa fiyatı ne olacak birde en önemlisi hissede kalmalı miyim fikir verirseniz çok teşekkürederim

kacdan girdin

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 759/852 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •