Sayfa 759/873 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon
Arama sonucu : 6984 madde; 6,065 - 6,072 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. Şimşek de Savurganlık raporu açıklayacakmış.
    Adı fiyakalı olsun diye tasarruf demiş.

Bakalım Şapkadan ne çıkaracaklar.
    2.Nebati dönemi olmasın.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hakikaten geri zekâlı, emekliye verilecek para olsa Reyis senin götünü kaldırırmıydı?

Para bulunulur gerekse, hortumları az kesseler, ama yapmazlar.
    Son günler de beni de sinir ediyor, hele o ak-it trollu ile fotosu affedilmez.

Ama bu mesaj önemli emekliye diyor ki; ben olsam zammı verirdim, onları da çok zorladım ama AKP +MHP zammı vermiyor.

Mesaj çok net.!
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

3. Daha iki gün önce yazdim.muhabbeti geçti forumda bundan bir cacık olmaz, durduğu her gun zarar ve çok konuşuyor diye. Sağolsun her gün haklı cikaracak birşey yapıyor.

Yoksulluk ,yolsuzluk, liyakat ve israf ın birleşim kümesi üzerine bir politika kurması gereken parti , yıllardır Emekliler başta olmak üzere toplumun %80 nin kılcal damarlarındaki kanı bile emen bu yapıya stepne olmaya çalışıyor a.q...

Benim gibilere diyor ki benden bir cacık olmaz boşuna bana oy vermeyin a.q.....

5. CHP hiç bir zaman kişi partisi değil sistem partisi olmuştur.

Kazanılan belediyeler de başarılı işler yapılırsa (yapılacağına inancım sonsuz) kim takar Özel'i,

O kadar karamsar olmayın, motorları maviliklere süreceğimiz günü hayal edin..
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Arkadaşlar bizde muhalefet falan yoktur,hiç bir zaman da olmadı.Bunlar bizi kekliyorlar,gazımızı alıyorlar,ortada bir tiyatro var hepsi rolünü oynuyor.Siyasette bizim çıkışımız yok,bir yol haritası var bu haritanın amacı devlet olmaktan çıkmamız .Ekonomi de bundan dolayı böyle,mülteciler de bundan burada,dış politikamız da bu nedenle bu halde.O nedenle hiç umursamayın bu soytarıları canınız sıkmayın.

Yahu ekonomimiz resmen bir ingiliz vatandaşının elinde,bizi de güvenilir rasyonel politikalar uyguluyor diye kekliyorlar.Yahu bu adam zamanında makam arabaları israfına çerez parası demedi mi bu adam ne zaman halk yararına sermaye aleyhine bir iş yaptı ki şimdi yapsın.Gene hesabı bize ödetecekler de işin sıkıntılı kısmı bizde de para yok,bulaşıkları yıkayalım desek de kabul etmiyorlar illa dövecekler,durum kötü.

8. Cumhurbaşkanını aynı adam kara Şimşek Cumhurbaşkanımızın ekonomi politikalarını kararlılıkla uygulayacağız diye ona yağlıyor. Bir sene önce ülkeyi başka biri yönetmedi ki.

Sayfa 759/873 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •