Sayfa 76/538 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 601 - 608 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Mutlaka bir etkisi olacaktır ama benim tahmin ettiğimi ( brüt takasa girebileceği) bu adamlarda tahmin etmiştir muhakkak. Bunu bile bile bugün tavan yaptılar bu sebeple çok etkileneceğini sanmiyorum. Zaten brüt takas artık eskisi gibi çok negatif etki yaratmıyor hisselerde.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben 1000 lot son 2 dk da tavandan alış yazdım vermediler

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

2. eskiden 3 ay brüt takasa giren bir hisse son 15 gün artmaya başlıyordu.bu hissede zaten kısmen brüt vardı.açığa satış, kredili işlem yasaklanmıştı.yani bugün nakiti olanlarla tavan oldu.kredili işlemle tavan olmuş olsaydı korkun derdim.ama bu defa brüt de durum da farklı.yarın yine artı açar diye tahmin ediyorum.

3. açığa satış yok, kredili işlem yok ve günü 30,2 milyon tl.işlem hacmi ile tavan kapatmış.açığa satış ve krediliyi kessen koca holdinglerde de ancak bu kadar işlem hacmi olurdu.altı dolu bir yükseliş yaşadığını düşünüyorum.üçüncü çeyrek bilânço beklentisi de öncekiler gibi güçlü olsa gerek.bu şirketin üçüncü çeyrek bilançosu ne zaman açıklanacak acaba.

4. pasta paylasan olabilir mi tavandan ne kadar alım ve satım yazılmış

5.  Alıntı Originally Posted by ıcetea Yazıyı Oku
    açığa satış yok, kredili işlem yok ve günü 30,2 milyon tl.işlem hacmi ile tavan kapatmış.açığa satış ve krediliyi kessen koca holdinglerde de ancak bu kadar işlem hacmi olurdu.altı dolu bir yükseliş yaşadığını düşünüyorum.üçüncü çeyrek bilânço beklentisi de öncekiler gibi güçlü olsa gerek.bu şirketin üçüncü çeyrek bilançosu ne zaman açıklanacak acaba.

yarın satanlar 2 gün sonra sattıkları yerden bulurlar mı sence

6.  Alıntı Originally Posted by Zübük Zade Yazıyı Oku
    yarın satanlar 2 gün sonra sattıkları yerden bulurlar mı sence
    dediğim gibi hisse bugün de zaten brüt benzeri haliyle yani 15 günlük açığa satış ve kredili işlem yasağına rağmen cebine ve hissesine güvenenlerle tavan oldu.yarın ne değişmiş olacak ki.zaten yasaklı olduğu konularda yine yasaklı değişen sadece 15 günlüğüne aldığını bir sonraki gün satabileceksin.hisseyi satan olsa zaten tavan kapatmazdı.temettü, bedelsiz ve çok yaklaşan üçüncü çeyrek tarihini sadece 15 gün sürecek aynı gün satamama engeline kurban edeceklerini sanmam.bu hisseye cuma akşamı 15 gün süreli de kredili ve açığa satış yasağı gelmişti.dün ve bugün buna takılmayan hisse yarın neye ve neden takılsın.bende de bu hisse var.ve cuma günkü yasağın üzerine dünkü çöküşe dahi direnen hisseyi 15 günlük brüt uğruna ben satmam.satanada mani olmam.ama satandan da gücüm yettiğince alırım haberi ola

7.  Alıntı Originally Posted by ıcetea Yazıyı Oku
    dediğim gibi hisse bugün de zaten brüt benzeri haliyle yani 15 günlük açığa satış ve kredili işlem yasağına rağmen cebine ve hissesine güvenenlerle tavan oldu.yarın ne değişmiş olacak ki.zaten yasaklı olduğu konularda yine yasaklı değişen sadece 15 günlüğüne aldığını bir sonraki gün satabileceksin.hisseyi satan olsa zaten tavan kapatmazdı.temettü, bedelsiz ve çok yaklaşan üçüncü çeyrek tarihini sadece 15 gün sürecek aynı gün satamama engeline kurban edeceklerini sanmam.bu hisseye cuma akşamı 15 gün süreli de kredili ve açığa satış yasağı gelmişti.dün ve bugün buna takılmayan hisse yarın neye ve neden takılsın.bende de bu hisse var.ve cuma günkü yasağın üzerine dünkü çöküşe dahi direnen hisseyi 15 günlük brüt uğruna ben satmam.satanada mani olmam.ama satandan da gücüm yettiğince alırım haberi ola

yarın büyük ihtimal düsüsle baslıcak ama sonra toparlar inşallah

8. Ortada mal da kalmadı son alan malın sahibi oldu... nur topu gibi çocuğunuz var artık

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 76/538 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •