Sayfa 764/964 İlkİlk ... 264664714754762763764765766774814864 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 6,105 - 6,112 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Şimdi kçıkıp yazacak ki ;Ben her zaman yazıyorum çıkış öncesi denk gelmiştir. O halde iyi Belle sözlerimi. Bizler 5 yıldır Buradayız ve sana sürekli yazıyoruz . Ve gerekirse daha 5 yıllar daha Burada olur ve sana yazmaya devam ederiz VolBor

2. Bu tür ipsizleri ininden çıkaracaksın Devletin adaletinde sallandırtacaksın. 1 adet lotum yok der. arada 1 girer zart zurt eder gider. Hadi VolBor neredesin. Bizler Buradayız. Oran Buran yiyosa gücün yetiyorsa attır kot dışına.

3. Site yöneticisi gelir beni banlar, süsleye püsleye aynı nakaratları yazan Volbor karaktersizinin yorumunu zevkle yayınlar. Sen ne biçim site yöneticisisin. Volborun yazdığı yorumu hiç okumaz mısın. Adam 1 lot dahi otum yok der ve şirket ile spk ile mahkemelik olmuş 5 yıl yatırımcıya kod dışı olacak diye yazar. başka da 1 şey yazmaz. Hep aynı nakaratı yazar. Yahu yönetici bak şayet okuyorsan şunu iyi öğren artık . bu kervan yatırımcısı şirket ile mahkemelik. Ok mi yönetici. Anla bunu yönetici. Şimdi 1 i girip hisse kot dışı olacak diye yazarsa 5 yıldır hukuki süreç yaşayan bu yatırımcı söver de diker de. Zıkkıntı yok. nereden çıktığı belli olmayan arkasından afkuran misali biri çıkıp 1 lotum dahi yok size söylüyorum hisse kot dışı olacak şeklinde yazanı forumda bu cümleler ile düzer. En doğal hakkı olarak düzer. beynimizin tası atmış işi mahkemelere taşımışız sen kimsin la angut ne diyon ayarına çaktımın Voloşu . Ok mi site yöneticisi. Kervan hissedarlarının hangi süreçte olduğunu iyi bilmen gerekir. Volbor itine yüreğin yetiyorsa beni mahkemeye ver dedim. Keşke yürekli olsaydı da ipini pazara çıkarsaydım. 1 lotum yok ama kot dışı olacağı tarihi biliyorum şeklinde yazmanın bedelini ona hukuki süreçte ödetseydim.
    Son düzenleme : hasson34; 27-07-2018 saat: 00:05. Sebep: ilave

4. twitter da yazmaya balamışlar. spk kervanı serbest bırak blokeyi kaldır algısı . 250 milyonu kim boşalttı. aareal ile anlaşmaya gidip 1 yıldır akıbetini yatırımcısından saklayan kim. 30 milyon lotu 1 tl den satıp hisseyi 0,35 lerde süründüren kim. blokeler kaldırılsın ky aldatılsın öyle mi? Şayet bu zahtekarlara inanan var ise onların ipi ile kuyuya inmek isteyen var ise o kişi dolaşımdaki 150 milyon lotun 100 milyon lotu her kimlerde ise işte inananlar da onlardır. ky gibi görünüp ky ayaklarına yatanlardır. Yandaş müsveddeleri. 100 milyon lot size yetmiyor 5 yıldır emek verip alın teri ile yatırım yapmış ky den ne çallsam kardır hesabı yapan yandaş müsveddeleri. cefasını 5 yıl oyunca ky çekecek sonra ky den 0,35 gibi bedaya alacak ve sonra şirket ky nin yatırımı yandaşına geçtiğinde 1 anda fırında bekleyen haberleri sırf yandaşı kazansın diye sunacak. la çakal adamsan kot dışına attır. yiyosa.. o 400 milyon lotunuzun çöp olduğunu görmek için ya hirooooo ya miroooooooooo. ağlak yumoş takımları. ky nin emeğine göz dikmiş edel ödemek için can atan sözde işadamlığına soyunmuş ağlaklar

5. Bu hisseden en hızlı kurtuluş için
    1-) Lotların serbest bırakılması lazım
    2_) Patronun tahtaya el atması lazım (hisse geri alımı)
    3-) Fesih davası
    Bunlardan biri olmadığı sürece daha çok sürünürüz ne yazıkki

6. semih sayılgan burjuva toplantısında ve ali koçun arkadaşı hnn. vay anasını sayın seyirciler.
    İnsan borsaya kızarak fazla yol alamaz.
    Edvin Lefevre

7.  Alıntı Originally Posted by taktaktakatak Yazıyı Oku
    Bu hisseden en hızlı kurtuluş için
    1-) Lotların serbest bırakılması lazım
    2_) Patronun tahtaya el atması lazım (hisse geri alımı)
    3-) Fesih davası
    Bunlardan biri olmadığı sürece daha çok sürünürüz ne yazıkki
    Ucuncusunde problem yok zaten de ilk ikisinin gerceklesmesi kolay olmayacak belli. Spk devlet kurumu ne de olsa, sirkete gore hukuga aykiri olsa da inadini aylarca surdurebilir. İkincisi de zor Zt basindan beri param yok diyor ama son zamanlarda yaptigi satislardan para kazandimi sanmiyorum. Ucncusunde zaten problem yok ama uzun bir surec

Sayfa 764/964 İlkİlk ... 264664714754762763764765766774814864 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •