Sayfa 772/853 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 6,169 - 6,176 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

Alıntı Originally Posted by twiztaz Yazıyı Oku
    Yuzde 20 si piyasada olan bi sirketi yok pahasinami sirkete birlestirir yada satin alir artik aydin doganin insafinda

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Israrla arsanın değerini düşük tutmaları hisseye olan güveni ve beklentiyide düşürüyor. Son günlerde hissedeki pozitif hareketlerde yatırımcıları umutlandırdı. Buseferde ele verirlerse bu hissenin kimse yüzüne bakmaz.
    Asla Yatırım Tavsiyesi Olamaz.

2. Ole dusunmeyin bizim insanimiz cabuk unutuyor 2 liralarda alark hol yuzune bakmayanlar 10 na gidecek diye 5 lerden atladi oda cok surundurmustu yada 7 lerden 70 kurusa dusen milleti kn kusturan cemas 1 sene sonra 1.40 lara gitti yine forumlarda 1 uzeri maliyetliler cirit atiyor
     Alıntı Originally Posted by CIvata Yazıyı Oku
    Israrla arsanın değerini düşük tutmaları hisseye olan güveni ve beklentiyide düşürüyor. Son günlerde hissedeki pozitif hareketlerde yatırımcıları umutlandırdı. Buseferde ele verirlerse bu hissenin kimse yüzüne bakmaz.

3. Yani isin ozu bizim insanimiz kalkana atlamayi sever

4.  Alıntı Originally Posted by 1BRAH1M Yazıyı Oku
    Kıdemli üyesin birde ilginç keşke "itibarından al " diye bir seçeneği olsaydı sitenin.

Geçen seneki 9 aylık zararı 6 milyon. Bu yıl 3 milyona düştü. Son 3 aylık zararı 271 bin.. Bedelli sermaye artırımı yaptı kısa vadeli banka borçlarını kapatmak için. Zarar o yüzden azaldı. Sadece faizi düşük uzun vadeli borçları var.

O kadar art niyetli yazmışsınız kendini açık etmişsin. Senin gibi 1-2 kişi daha saçmalamış bugün. Burada faaliyet gösteren bir fabrika yok. Ciro yok. 4 çalışan 1 de arsa var. Tek beklenti arsa ile ilgili haber. O yüzden bu zarar ile kaç taban olacak felan diye konuşnak saçmalama bile değil tamamen ÜYK uşaklığı.
    İbrahim kardeş sen konuyu yanlış anlamışsın
    Bu drilling denen arkadaş ve grubu; kendi ağzıyla söyledi; yıllardır tahtayı aynı bantta tutup para kazanıyormuş. Uyk gelip bunların elinden malı alıp oyun dışına itmiş. Bunlarda mallarını geri almak için sürekli fiyatın düşmesini istiyorlar. Kısacs ÜYK ile tersler.

5. 1.50 lerden hisseyi kaptıranlar, birazcık zarardan medet umuyor...

Sadece gülüyorum...

MİPAZ ı kar açıklayacak diye alan var mı, bu günlerde...Asla... Herkes Mipazı arsası ve tazminat mahkemesi, gyo dedikoduları, muhtemel birleşme beklentileri ve benzerleri için alır...

Haaaa kar beklediğimiz zamanlar da gelecek...Mesala bu yıl sonu....Hemde ne kar.... En yakın hayalim bu...Nedenini tekrarlamama gerek yok, eski yazılarımda var...

Ama asla yatırım tavsiyesi değildir, 1.40 lardan 2.10 a geldi..Net %50 arttı... Babalar alıyor zaten, onlar benden daha geniş bilgilere sahiptir zaten...
    Şu anda ÜYK nın maliyeti, benim gibi eski MİPAZ cıların 2 katı...

Yolu açık olsun, geri vitese takmadan, hep ileri viteste gidiyor...Biz küçük yatırımcılara da kazandırıyor...
    1.80 lerde tırsıyorduk, 1.50 lere basar mı, diye... Şu an 2.10 larda...

MİPAZ Tarihi ÜYK yı anarsa, 2 nin altını unutturan adam diye, ansın...

6. ÜYK alış girmedi şu ana kadar, kar kısmı hariç sattım... Bir süre izleyeceğim...

asla yatırım tavsiyesi veya satış tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    ÜYK alış girmedi şu ana kadar, kar kısmı hariç sattım... Bir süre izleyeceğim...

asla yatırım tavsiyesi veya satış tavsiyesi değildir.
    Vakıf ahlatçı falan... trcas’ta olabilir

8. %50 kazandırdı,küçük yatırımcıyı üzmedi, ÜYK.

Piyasanın genel koşulları nedeniyle GEÇİCİ olarak uzaklaştım. Dediğim gibi karımı realize ettim.

BEN SATTIM DİYE KİMSE SAT TAVSİYESİ GİBİ ALGILANMASIN...UZUN ZAMANDIR HİSSEDEYİM, BİR SÜRE TÜM PİYASADAN UZAK DURACAĞIM..

Sayfa 772/853 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •