Sayfa 773/1001 İlkİlk ... 273673723763771772773774775783823873 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,177 - 6,184 arası.

Konu: Viop XXXII

1. Piyasanın yükselmesi lazımdı, enteresan işler yahu pala neydiyin sen
    Nisan sonuna 1800 yetiştiremezsen birak bu işi

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

açılış şaşırtcı olmadı.. heyecan katsayısı düşük. dün gece habertürk'te sanki hiç bir şey olmamış gibi fatih'in portrelerini tartıştılar prime time'da.. ancak gece yarısında haftasonu gündemi konusu tartışıldı kübra par ile.

farklı bir zaman olsa yayın akışı mutlaka değişecek şekilde talimatlar giderdi kanallara. sanki iktidar biraz kararsız nasıl kullanacağı konusunda bu "magduriyeti"..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Piyasanın yükselmesi lazımdı, enteresan işler yahu pala neydiyin sen
    Nisan sonuna 1800 yetiştiremezsen birak bu işi
    Dar alanda paslaşmalar palacım daha karar veremedi nereye gidecegine hesap yapıyor heralde..Ama şu bir gerçek dolar güçlü duruyor..

4. Bankalar hadı temettü verdi diyelim ama bu kadar mı cansız olur işlem hacimleri düşük badem zaten bankalara girmiyor eee bu durumda endeks sanayi ile tutulmaya devam ya da aşağı...
    Dolar sakinleşmeden yön zayıf..

xlbnk bankacılık (sarı) vs endeks 30 (kırmızı)..

tabana düşüş olduğu günden bir önceki gün, cuma günü kapanışı referansı ile yüzde % performans değişimleri.
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

6.  Alıntı Originally Posted by traderfx Yazıyı Oku
    Dar alanda paslaşmalar palacım daha karar veremedi nereye gidecegine hesap yapıyor heralde..Ama şu bir gerçek dolar güçlü duruyor..
    23 martta Mehmet abi 1225 Viobda dibi işaretledi. Artık tepeyi işaretlememiz ilazım, vurdursun yukarı neyi bekliyor pala bende anlamıyorum

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
    Türkiye gibi bir ülkede, yani ota boka "darbe" denilen bir ülkede, hiçbir şartda& hiçbir sebeple& emekli veya değil& hiçbir askerin& HİÇBİR KONUDA yorum yapmaması lazım. Bakın hiçbir konuda diyorum! Neymiş, denizlerle ilgiliymiş de amiraller konuşmasınmış? Lan konuşmasın tabii Onlara mı kaldı???

Bu iş en çok akp ye yarar. Eğer bu 104 süper zeka bu işi akp nin eline koz vermek için organize şekilde yapmadılarsa ve amaçları gerçekten montröyü filan korumaksa o zaman düşünce yetilerinden şüphe ederim. Orduda bu kadar üst düzeye gelmiş kişilerin bu kadar basit bir şeyi düşünemelerini sorgularım. Neresinden baksan aşırı garip bir olay. Bana tam bir tiyatro izlenimi veriyor nihayetinde...
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Bu bildiri emekli büyük elçiler,öğretmenler,hekimlerin bildirisi değil.

Silah taşıyan ve devre,hiyerarşi,komutanın bir nevi devam ettiği bürokraside açıklama, fikir özgürlüğü demek ZEKAMIZLA ALAY ETMEKTİR.

Hepimiz askerlik yaptık.Emekli bir generalin ordu evinde bile ne anlama geldiğini biliyoruz.muvazzaflarla tüm iletişimleri devam eder.bence çok ciddiye alınmalı..öyle VAKAY-İ OLAĞAN DEĞİL.

ÜSTELİK SÜREKLİ DARBE-MUHTURA ile rutin yakın tarihi olan bir millete gece bildiri yayımlarsan,bunun anlamı açıktır.

Yunanistan adaları işgal ederken,politika uygularken ,görevli amiraller ne yapmış,merak ettim.AKDENİZ de köşe ye sıkıştığımızda veya 15 TEMMUZDA ne demişler...cidden merak ettim.

10 tane arguman sayardım ama....çokda siyasete girmek istemem.

şu ''gündem oluşturmayın ''diyen ÇAPSIZ SİYASETÇİLERE DE SİNİR OLUYORUM.Birader 104 amiral bildiri yayımlıyor.gündemin alasını bomba gibi ortaya atıyorlar...SENİN İÇİN POZİSYON ALMAK ZOR OLDUĞUNDAN ,çıkan büyük yangını görmek istemiyorsun...
    Bu adamlar günümüz siyasileri den de bürokratlarından da daha bilgili, şahsiyetli, iyi yetişmiş insanlar... Hükümet aklı selimi kaybetti... Bu gibi adamlar ne yapmalı uyarmayıp??? Suriye gibi oluşumuzu mu izlemeli??? Herkesin beyni uyuşmuş... Memleket aptal kreşi oldu...

Sayfa 773/1001 İlkİlk ... 273673723763771772773774775783823873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •