Sayfa 776/1001 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,201 - 6,208 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,531
    Halka arz olan hisseler 1-2 tavan sonra cıvıtıyor tabana yapışıyor,2 tavan gördükten sonra satmada fayda var,zaten çoğu hisselerde sapıttı,önüne gelene mal dağıtarak kaçıyorlar,ben zaten önlemimi 2010 sonrası almıştım,çünkü hiçbir şeye güven kalmadı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,531
    Borsada kaldır indir modu mevcut şu aralar,çoğu şirketlerin mali tablolarında sorun var,sorunu olmayan bile hisse satıyor kendisini güvenceye alarak,tavsiyem hisse alırken seçici olun anlık olarak takip edin,çünkü piyasa şarları artık böyle buna alışın,dönen para kara para aklamak için her dümene yatıyorlar,bunun mimarı iktidar,nereden buldun yasasını iptal ettiler yeterki para gelsin nereden gelirse gelsin +varlık barışıda öyle,ne şekilde yaparsan yap binaları onları ilgilendirmiyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,531
    Ara sıra yandaş,yalaka kanallarına bakıyorum hep eften püften haberler,istanbulda imamoğlu istanbulu maf etmiş,ama imam oğlunun somali katilinin kamera kayıtlarını yayınlamasını haber bile yapmamışlar,polis kayıtları siilmiş söylentileri haber bile yapılmamış,istanbul onlarda olsaydı imamoğlunun yayınladığı görüntülerde silinirdi...ankarada yavaş çok kötü çalışıyormuş,yayaların kaldırımları bile yokmuş,ayıp yavaş sana,dinazorcu,jeliboncu talancı bir melih gibi olamadın ortalık uyuşturcu kaynıyor tek haberleri yok bu yönde,ekonomik haberleri hiç yok,ülke uçuyor ve şahlanıyor oda ireislerinin haberi,bazen diyorumki bunlar hangi alemde yaşıyor,hangi paralel evrendeler

4. Merkez, Gaye Hanım için 35 bin TL kira ödüyor

İstanbul’da ev kiralarının çok pahalı olmasından yakınıp, annesinde kaldığını açıklayan TCMB Başkan Gaye Erkan için kiralanan daireye, aidatla birlikte 49 bin TL ödeniyor.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

5. Kime inanacaksın!!!???

Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Merkez, Gaye Hanım için 35 bin TL kira ödüyor

İstanbul’da ev kiralarının çok pahalı olmasından yakınıp, annesinde kaldığını açıklayan TCMB Başkan Gaye Erkan için kiralanan daireye, aidatla birlikte 49 bin TL ödeniyor.

aslında bende mb nin başkanına bddk nın başkanına kamu bankaları genel müdürlerine ev kiralandığını biliyordum ama emin olmadığımdan yazamadım
    kendi terc,ihiyle çıkmamışsa bilemem
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Kendi tercihiyle ciktiysa o zaman niye" kiralar çok pahali annemin evine sigindim" diyor..

8.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Kendi tercihiyle ciktiysa o zaman niye" kiralar çok pahali annemin evine sigindim" diyor..

Hafize Gaye Erkan’ın verdiği röportajın tam metni var mı?
    Link varsa biri atabilir mi?

Sayfa 776/1001 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •