Sayfa 78/944 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon
Arama sonucu : 7552 madde; 617 - 624 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Yok kardeş alakası yok. İlk pay geri alım programı 2020 yazında açıklandı. PD/DD 0,8'leri gördüğünde bile şirket alım yapmadı. Mittal satış yaptı onmilyonlarca lot. Bildiğimiz kadarıyla bunlardan da şirketin alım yaptığı bir bölüm olmadı. Böyle bir niyetleri olsa Mittal'e toplu iskontolu toplu alım için teklif götürürlerdi ve spot fiyatın altında alırlardı. KAP'ı takip etmekte fayda. Orada hem patronun payı hem de halka açıklık oranı günlük açıklanıyor.
    Hakkımızda hayırlısı abim

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Yok kardeş alakası yok. İlk pay geri alım programı 2020 yazında açıklandı. PD/DD 0,8'leri gördüğünde bile şirket alım yapmadı. Mittal satış yaptı onmilyonlarca lot. Bildiğimiz kadarıyla bunlardan da şirketin alım yaptığı bir bölüm olmadı. Böyle bir niyetleri olsa Mittal'e toplu iskontolu toplu alım için teklif götürürlerdi ve spot fiyatın altında alırlardı. KAP'ı takip etmekte fayda. Orada hem patronun payı hem de halka açıklık oranı günlük açıklanıyor.
    Katılıyorum... Şirketin hiç öyle gereksiz şeyler yapacağını sanmıyorum. Belki takaslardan bir kaç güne renk belli olur.

Burada şunun olabilirliğini düşünüyorum, Mittal 280 milyon lotu satarken, KY'ya sattı dedik. Mittal milyon milyon lot satıyordu, diğer taraf, kurumlar, 10 milyon 10 milyon alım yapıyordu... Bu kadar lot satılırken fiyatın 40'larda ısrarla tutulmuş olmasını, danışıklı dövüş olduğunu düşünüyorum.

Dolayısı ile bu lotları gerçek sahibi alacaksa, bu şekilde alabilir... Böylece hem hisseyi hacimli hacimli yükseltir hem de lotları toplar...

Cuma günü, 10 milyon satanın gerçek KY olduğunu sanmıyorum. Buradaki KY'nın %98'i satmadı mesela, kimdi bu satanlar? Tam da teknik güzelleşmişken?

https://share.matriksdata.com/shareM...02161812489758

3.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Katılıyorum... Şirketin hiç öyle gereksiz şeyler yapacağını sanmıyorum. Belki takaslardan bir kaç güne renk belli olur.

Burada şunun olabilirliğini düşünüyorum, Mittal 280 milyon lotu satarken, KY'ya sattı dedik. Mittal milyon milyon lot satıyordu, diğer taraf, kurumlar, 10 milyon 10 milyon alım yapıyordu... Bu kadar lot satılırken fiyatın 40'larda ısrarla tutulmuş olmasını, danışıklı dövüş olduğunu düşünüyorum.

Dolayısı ile bu lotları gerçek sahibi alacaksa, bu şekilde alabilir... Böylece hem hisseyi hacimli hacimli yükseltir hem de lotları toplar...

Cuma günü, 10 milyon satanın gerçek KY olduğunu sanmıyorum. Buradaki KY'nın %98'i satmadı mesela, kimdi bu satanlar? Tam da teknik güzelleşmişken?

https://share.matriksdata.com/shareM...02161812489758
    Robotlar

4.  Alıntı Originally Posted by ersenkirmizi Yazıyı Oku
    Robotlar

Kimin robotu?

5. Bu hafta şöyle 53 ü devirip gitse de arkasından el sallasak, bir daha hiç lot alamasak

6.  Alıntı Originally Posted by Otuzikibin-Ellibin Yazıyı Oku
    Bu hafta şöyle 53 ü devirip gitse de arkasından el sallasak, bir daha hiç lot alamasak
    Aklımı okuyorsun... Ereğli almaktan bıktık!

7.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Kimin robotu?
    Kurumların abi, kimin olacak.

8.  Alıntı Originally Posted by ersenkirmizi Yazıyı Oku
    Kurumların abi, kimin olacak.

Onu demek istiyorum işte, kurumlar...Robotların olması el değiştirmenin olmayacağı anlamına gelmez...

Neyse, bu hafta az çok renk belli olacak...

Sayfa 78/944 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •