Sayfa 780/997 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790830880 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 6,233 - 6,240 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Burgon 15.5 TL ve 4.5 USD temdit...

2.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    En güzeli de ıcbc hakkında söyledikleri müşteri ve şubeleri YÖK yakında kapatır giderler ortada kalakalırsınız sanki sanırsın ki banka batacak
    Bilmiyor ki aktif büyüklüğüne göre Dünyanın en büyük bankası.. Yada müşteriyi saf yerine koyup oltaya getirme uğraşları.

3.  Alıntı Originally Posted by chilypeppers Yazıyı Oku
    Artık MT'ler diğer bankaların verdiği oranlara çıkamayınca şu dialogları geçiyor:

- Vakıf bukdr oran veriyor: Yaa onlar Hazineye devredildi nasıl güveniyorsunuz.
    - Odea da bukdr veriyor ama: Odea mıı onlar şubeleri kapatıyor küçülüyolar emin misiniz para yatırmak istediğinize.
    - E Halkbank bile sizden fazla: Aman ha Reza davası var yanarsınız.
    - Abank da güzel oran veriyor: Yav nerden buluyorsunuz böyle adı sanı duyulmamış bankaları.
    - Peki T-Bank: Onların şubeleri bile yok.
    - E Anadolu ve Burgan da bukdr veriyor: Böyle küçük bankalara para yatırıp gece nasıl rahat uyuyabiliyorsunuz.
    Geçen hafta oran almak için aradığım ve hiç çalışmadığım X bankasının MT'nin verdiği oranı düşük bulunca 'ya biz %100 Türk bankasıyız Çinlinin, Arabın bankasına paranızı niye yatırıyorsunuz oranlar o bankalara göre biraz düşük olsa bile bizi tercih edin' gibi birşeyler söyledi telefondan..Cevaben 'bende %100 Türk mevduatçısıyım birikim yaptığım her kuruş para da annemin ak sütü gibi temiz hadi sizde %100 Türk bankası olarak beni elin bankalarına mahkum etmeyin süründürmeyin oralarda şu oranla bağlayalım çoluk çocuk evde sevinsin' dedim biraz sessizlikten sonra 'mümkün değil efendim iyi günler dilerim'..

4.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Beyhude çabalar.
    Evet Burgan temdittir.

5. banka bilanço makyajı için dövize fena basıyorlar yarın öğlene kadar baskı devam eder.usd/tl 3.777

ABD ile vize krizinde sıcak saatler yaşanıyor... Açıklama bekleniyor - Son Dakika Güncel Haberler
    http://www.hurriyet.com.tr/abd-ile-v...niyor-40693143

bu haberin etkisi var sanırım

6. Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by chilypeppers Yazıyı Oku
    Bilmiyor ki aktif büyüklüğüne göre Dünyanın en büyük bankası.. Yada müşteriyi saf yerine koyup oltaya getirme uğraşları.
    Saf yerine koyma çabası yada bilgisiz çoğu da .

Özel bankacılık Ykb sordum öylesine Icbc mi öyle ne idiğü belli olmayan banka eski Oyak bank diyor o hsbc halbuki bizim arkamızda Koç grubu var diyor oran sorsan hiç rekabetçi değil.

Halk ve vakıf verince de kamu ya hiç yatırılır mı diyor

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Saf yerine koyma çabası yada bilgisiz çoğu da .

Özel bankacılık Ykb sordum öylesine Icbc mi öyle ne idiğü belli olmayan banka eski Oyak bank diyor o hsbc halbuki bizim arkamızda Koç grubu var diyor oran sorsan hiç rekabetçi değil.

Halk ve vakıf verince de kamu ya hiç yatırılır mı diyor

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    eski Oyakbank'ın şimdinin Ingbank olduğunu dahi bilmiyor m.t.

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
    Yarın paranın günü..Dolar da adamı cezbetmiyor değil.Parite de 1.1950'e kadar gelmişken....Bakalım..
    Doktor değilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVİRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AŞIĞI

Sayfa 780/997 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790830880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •