Sayfa 781/997 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 6,241 - 6,248 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
    Bu arada yılın son günleri hem ÖST'lerde hem de DİBS'lerinde hacimler çok çok arttı.
    Doktor değilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVİRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AŞIĞI

2.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    banka bilanço makyajı için dövize fena basıyorlar yarın öğlene kadar baskı devam eder.usd/tl 3.777

ABD ile vize krizinde sıcak saatler yaşanıyor... Açıklama bekleniyor - Son Dakika Güncel Haberler
    http://www.hurriyet.com.tr/abd-ile-v...niyor-40693143

bu haberin etkisi var sanırım
    Haber neden son gün geliyor? çünkü dolar düşecek, yabancı fonların dolar bazlı getirileri yüksek görünecek...

3.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Saf yerine koyma çabası yada bilgisiz çoğu da .

Özel bankacılık Ykb sordum öylesine Icbc mi öyle ne idiğü belli olmayan banka eski Oyak bank diyor o hsbc halbuki bizim arkamızda Koç grubu var diyor oran sorsan hiç rekabetçi değil.

Halk ve vakıf verince de kamu ya hiç yatırılır mı diyor

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam çoğu banka çalışanı özellikle şubedekiler neredeyse zırh cahil oluyorlar. Faiz hesabı yapmayı bilmeyen genel müdürlük çalışanı biliyorum Bunun sebebi bankaların bütün yetkiyi genel müdürlükte toplayıp şubelerde asgari ücrete yakın bir meblaya call center çalışanından hallice eleman çalıştırmak istemeleri.

Bankacılık tecrübesi olan arkadaşlar beni düzelteceklerdir ama bazen yurt dışı ithalat/ihracatla falan bir işimiz olduğunda şubeyi geçtim genel müdürlükte bile işi bilene zor ulaşıyoruz. Amaç kalifiye adama para vermek yerine otomasyon kurup kar/maliyet rasyosunu yükseltmek hem de şube operasyon riskini azaltmak.

O yüzden MT ile tartışmak yerine kendi istediğinizi en hızlı bir şekilde yaptırmaya bakın. Çoğu zaman sizi laf kalabalığına tutup prim almak için bişeyler pazarlamaya çalışıyorlar, aslında ne dediklerini kendileride bilmiyor. İlk pazarlıktan sonra genel müdürlük daha fazla faiz veremiyorsa zaten MT veremez, boşa vakit kaybetmeyin sinirinizi bozmayın.

4. burger, rodeo usd 4.40 temcit:)

5.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    burger, rodeo usd 4.40 temcit
    yine burger kazığını yiyerek, pazartesi 4,35 ten bağladık. şimdi 4,40 yaptılar ha.

6.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    yine burger kazığını yiyerek, pazartesi 4,35 ten bağladık. şimdi 4,40 yaptılar ha.
    4,30 dediler de bastırıp 4,40 aldım.. ama çok geç saatti. taşıyorum diyebilseydim 4,50 de alırdım kesin.

7.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    4,30 dediler de bastırıp 4,40 aldım.. ama çok geç saatti. taşıyorum diyebilseydim 4,50 de alırdım kesin.
    alırdın, bilsem dahada bastırırdım.

8. ilk defa 91 gün bağladım. hayırlısı

Sayfa 781/997 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •