Sayfa 784/856 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834 ... SonSon
Arama sonucu : 6847 madde; 6,265 - 6,272 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Bu baskının sebebini merak ediyorum umarım bilançoda bir sürpriz yapmaz bizlere
    Endeksin bize %4 borcu oldu.

2. Bir iki araci kurum 1ç tahmin yayinladi, kabaca 100 TL hbk yıllıklandırılmışa isabet ediyor, bu da simdiki fiyatla 11-12 fk eder..

3.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    prensipte kesinlikle katılıyorum ama girilirse de başarılı - başarısız olsa da bir efendiliği, ağırlığı olur. üslubunu, yapacağını tartar. rahmi koç, iyi beşiktaşlı, sponsor olur destekler fakat daha da fazlası edepsizlik yapmaz. dün akşam itibariyle koç grubu acaba sabancı gibi olur mu soruları şiddetlendi zihnimde. gelecek nesli de şüpheye düşürdü beni. neyse, konuyu uzatmayayım ama hepimizin bildiği gibi borsa, iş hayatı ve son toplamda hayat sadece matematikten ibaret değil.

gereksiz yere başlığı meşgul ettiysem kusura bakmayın ama bu konuda fikir teatisini faydalı görüyorum kendimce.
    Bir fb li olarak cok fedakarlık yaptıgını düşünüyorum.Ben olsam yapmazdım o ayrı mesele.
    Bir şekilde para kaybı olmamıstır kendisi için.Koçlar parayı sever hepsi.
    Ama itibar kaybı parayla ölçülemez.
    Dokunabilir olmak kötü bir sey.
    Kendisi de pişmandır girdiği yoldan.
    İş hayatında basarılı da olabilir yakın calısma sistemini bilmiyoruz.
    Ancak strestin fazlası bünyeyi yorar gerek yok.
    Ben olsam Ali nin yerinde otokar ttrak ford tofas buralarla ilgileniirm.
    Yapı kredi yi satmaktan ziyade konusuluyor olmayacagını ben de düşünüyorum belki ortaklık yaparlae o ayrı yurt dısına tasırım yatırım bankacılıgını düşünürüm.
    Dünyanın ilk 100 ünü hedeflerim.
    Her büyüksehirde lise ortaokulu ilkokul anaokulu koc okulları bünyesinde takip eder olusturmaya calısırım.
    Her ile yurt karsılıksız yaparak topluma dokunmaya calısırım.
    O kadar cok iş var ki yapılacak.Tarım saglık alanlarında yatırımları genişletirim.Global ortaklar bulur bölgesel ve avrupa pazarına tasırım.
    Otokar ı askeri şirkete evriltirim.
    Vs vs
    Yapay zekayı şirketlerde kullanıyorlar ama yapay zeka teknoloji alanında koç sistem koç digitali demdönüştürür teknoloji şirketine evriltirim.
    Bunlar sermaye ve emek isteyen işler.
    Neyse kafa şişirdim nerden bakarsan bak ali nin yaptıkları bebim tasvip edeceğim şeyler değil.
    Takım tutarsan da al biletini git izle.
    Ben patronlaron herhangi bir takıma sponsor olmasını da dogru bulmuyorum.
    Hepsine bir sirketle sponsor olursun onu kabule derim.
    Ne rahmi nin ne ali nin yaptıgı dogru değil.
    Raporlar olumsuz bakıs acısına donanmıs yıl sonu dueumun farklı olacagını tahmin ediyorum.
    Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Bir fb li olarak cok fedakarlık yaptıgını düşünüyorum.Ben olsam yapmazdım o ayrı mesele.
    Bir şekilde para kaybı olmamıstır kendisi için.Koçlar parayı sever hepsi.
    Ama itibar kaybı parayla ölçülemez.
    Dokunabilir olmak kötü bir sey.
    Kendisi de pişmandır girdiği yoldan.
    İş hayatında basarılı da olabilir yakın calısma sistemini bilmiyoruz.
    Ancak strestin fazlası bünyeyi yorar gerek yok.
    Ben olsam Ali nin yerinde otokar ttrak ford tofas buralarla ilgileniirm.
    Yapı kredi yi satmaktan ziyade konusuluyor olmayacagını ben de düşünüyorum belki ortaklık yaparlae o ayrı yurt dısına tasırım yatırım bankacılıgını düşünürüm.
    Dünyanın ilk 100 ünü hedeflerim.
    Her büyüksehirde lise ortaokulu ilkokul anaokulu koc okulları bünyesinde takip eder olusturmaya calısırım.
    Her ile yurt karsılıksız yaparak topluma dokunmaya calısırım.
    O kadar cok iş var ki yapılacak.Tarım saglık alanlarında yatırımları genişletirim.Global ortaklar bulur bölgesel ve avrupa pazarına tasırım.
    Otokar ı askeri şirkete evriltirim.
    Vs vs
    Yapay zekayı şirketlerde kullanıyorlar ama yapay zeka teknoloji alanında koç sistem koç digitali demdönüştürür teknoloji şirketine evriltirim.
    Bunlar sermaye ve emek isteyen işler.
    Neyse kafa şişirdim nerden bakarsan bak ali nin yaptıkları bebim tasvip edeceğim şeyler değil.
    Takım tutarsan da al biletini git izle.
    Ben patronlaron herhangi bir takıma sponsor olmasını da dogru bulmuyorum.
    Hepsine bir sirketle sponsor olursun onu kabule derim.
    Ne rahmi nin ne ali nin yaptıgı dogru değil.
    Raporlar olumsuz bakıs acısına donanmıs yıl sonu dueumun farklı olacagını tahmin ediyorum.
    Ytd
    borsa yatırımcıları hangi takımı tuttuğundan ya da tutmadığından bağımsız olarak aliye ve doğrudan başında olduğu her işe dair bence zihninde bir çentik attı dün akşam itibariyle.

ben, kendi adıma faaliyet raporlarını - yatırımcı sunumlarını mümkün olduğu kadar detaylı okur, patronu uzun uzadıya inceler (mümkünse magazin kısmı, eş dost soruşturması dahil), sosyal medyadaki yaklaşımlar vs. elde ettiğim verileri kendimce harman eder ve nihayetinde uzun vadeli finansal şirket değerlemesi yaparak hisse alırım, aldığım her hissenin kendimce vadelerine göre fiyatı bellidir. niye bu kadar detaylı ifade ediyorum? bütün bunlara rağmen koç şirketlerini satmam gibi kesin(e yakın) bir algım varken, ali koç ve oğlunun şımarık tavırları beni "vadesi ve ederi geldiğinde niye satmayayım" noktasına getirdi.

ya borsa yatırımcısı da bir şekilde ve vadede bu yargıya varırsa...

kendi adıma endişem yok, Allah'ın izniyle hedeflerim gerçekleşecek çünkü eşyanın tabiatına uygun risk analizleriyle gerçekçi hedeflerle yol alıyorum, kendimi kurtarırım ama denizin ortasında gemi su almaya başlarsa dünya kadar masum yatırımcının hali ne olacak?
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    borsa yatırımcıları hangi takımı tuttuğundan ya da tutmadığından bağımsız olarak aliye ve doğrudan başında olduğu her işe dair bence zihninde bir çentik attı dün akşam itibariyle.

ben, kendi adıma faaliyet raporlarını - yatırımcı sunumlarını mümkün olduğu kadar detaylı okur, patronu uzun uzadıya inceler (mümkünse magazin kısmı, eş dost soruşturması dahil), sosyal medyadaki yaklaşımlar vs. elde ettiğim verileri kendimce harman eder ve nihayetinde uzun vadeli finansal şirket değerlemesi yaparak hisse alırım, aldığım her hissenin kendimce vadelerine göre fiyatı bellidir. niye bu kadar detaylı ifade ediyorum? bütün bunlara rağmen koç şirketlerini satmam gibi kesin(e yakın) bir algım varken, ali koç ve oğlunun şımarık tavırları beni "vadesi ve ederi geldiğinde niye satmayayım" noktasına getirdi.

ya borsa yatırımcısı da bir şekilde ve vadede bu yargıya varırsa...

kendi adıma endişem yok, Allah'ın izniyle hedeflerim gerçekleşecek çünkü eşyanın tabiatına uygun risk analizleriyle gerçekçi hedeflerle yol alıyorum, kendimi kurtarırım ama denizin ortasında gemi su almaya başlarsa dünya kadar masum yatırımcının hali ne olacak?
    Olmaz diye bir sey yok.
    Tek tuşa bakar satar geçeriz.
    Babamın kurdugu 40 yıllık işi tasfiye ettik.İş hayatında duygusallık iyi bir şey değil haklısınız.
    Her yapının kurulma büyüme inme zamanı var.
    İniş oldugunu görebilirsek atlarız baska yere😀
    Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Olmaz diye bir sey yok.
    Tek tuşa bakar satar geçeriz.
    Babamın kurdugu 40 yıllık işi tasfiye ettik.İş hayatında duygusallık iyi bir şey değil haklısınız.
    Her yapının kurulma büyüme inme zamanı var.
    İniş oldugunu görebilirsek atlarız baska yere😀
    Ytd
    benim sıkıntım şu, ben uzun vadeli yatırımı seviyorum, bu anlamda fazla şirket yok, iyimser senaryoda orta vadeli yatırımcı olacağız, baktık olmuyor maalesef kısa vadeli al - satçı olacağım. ki esasında böyle yapsam iyi paralar kazanırım ama borsanın uzun vadede az zahmet, çok getiri sağladığını bildiğim için uzak duruyorum bu işlemlerden yıllardır. görelim Mevlâm neyler, neylerse güzel eyler diyelim artık.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by fLameng Yazıyı Oku
    Bu baskının sebebini merak ediyorum umarım bilançoda bir sürpriz yapmaz bizlere
    Endeksin bize %4 borcu oldu.
    Söz konusu froto olunca endeks den fazla yükselmesini beklediğimden alacağımız min yüzde 10 bence. Şu bilanço gelsin artık Haziran geldi nerede ise mart da sonlanan 1ç bilançosunu bekliyoruz. Böyle geç açıklanan bilançolardan pirelenirim ben

Sayfa 784/856 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •