Sayfa 785/993 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 6,273 - 6,280 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ekin yağının mucize tedavileri var. İçerisindeki carvacrol %70 oranında kuvvetli bir antibiyotiktir. Covid tedavisinde kullanılan bir antibiyotiktir. Ayrıca diş iltihabında pamuğa bir damla damlatın tam dişin üstüne koyun başka yere temas etmeyecek şekilde. En fazla ikinci kez yapıldığında iltihapta diş ağrısıda geçer. Günlük buharını teneffüs ederseniz geniş akıntısı ve sinüzit ten kurtulursunuz
    Kekik yağı olacak

2. Kalabalık bir işyerinde yada sürekli temas halinde olan işyerlerinde çalışan arkadaşlar. Covidden korunmak için kekik yağıni çalışma bölgesine üç beş damla pamuğa yada kaynar suya koyup koruyabilirsiniz ortamı dezenfekte edebilirsiniz. Ama içmek için maksimum iki damla gargara yaparak içilir.

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Kardeşim kekik yağı al mecidefendi. Bunun bir damlasını gargara yaparak iç ve kaynamış suya üç beş damla koy buharını teneffüs et. İnternetten covid kekik yağı carvacrol yaz ne demek istediğimi anlarsınız.
    Tamamdır.
    Kekik yağı alıp tavsiye ettiğiniz şekilde uygulayacağım.

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Tamamdır.
    Kekik yağı alıp tavsiye ettiğiniz şekilde uygulayacağım.
    Geçmiş olsun kardeşim daha yeni uyandım. Yoksa daha önce yazardım

5.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun kardeşim daha yeni uyandım. Yoksa daha önce yazardım
    Siz daha önceleri de kekik yağının faydalarını hep anlatıyordunuz zaten. Bundan sonra kekik yağını evden eksik etmeyeceğim. İşyerim de kalabalık ortam orada da uygulamakta fayda var.
    Sağolun.

6. Öncesinde koyu AKP li olduğunu söyleyen bir vatandaş, AKP ye bundan sonra oy vermeyeceğini söyleyerek, Geldiğiniz gün hesap sormazsanız gelmeyin. Ben koyu AK Partiliydim. Bundan sonra oy yok. Eğer bunlardan hesap sormazsanız hiç gelmeyin. Arkadaşım AK Parti ye oy vermiyor diye vuracaktım. Yalan yok.. ifadelerini kullandı.

https://www.sozcu.com.tr/2022/gundem...gozdenkacmasin

7.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Kalabalık bir işyerinde yada sürekli temas halinde olan işyerlerinde çalışan arkadaşlar. Covidden korunmak için kekik yağıni çalışma bölgesine üç beş damla pamuğa yada kaynar suya koyup koruyabilirsiniz ortamı dezenfekte edebilirsiniz. Ama içmek için maksimum iki damla gargara yaparak içilir.
    Ülkenin kekik ve kekik yağı stoğunu duman etmişsiniz. Ben dahi alacağım diş eti koruyuculuğu varmış

8.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Özgür Demirtaş eninde sonunda faizleri arttıracaklar kaçarı yok diyor. İyi de ne zaman 20 üzerinde artırırlar mı? Yoksa nas nas derler artık ne olursa olsun mu derler 40-50 Allah ne verdiyse...
    Faizde artış olunca dolares düşer mi aksine yükselir mi ne dersiniz?

Normalde düşmeli ama çok baskılandığı için dedim.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Sayfa 785/993 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •