Sayfa 79/130 İlkİlk ... 2969777879808189129 ... SonSon
Arama sonucu : 1036 madde; 625 - 632 arası.

Konu: TEZOL - Europap Tezol Kağıt Sanayi A.Ş.

1. Usd bazlı çanak boyun direnci geldik bugün ufak bir kulp takıp yolumuza baksak süper olur süpper. Bugünkü %4 düşüşte kulp işi bitse ne güzel oludu be.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

2. orta ve uzun vadeciyim hisseye güvenim tam...inşallah daha yukarıları hedefleyecektir...bu çalkantı da iyi duruyor
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

3. maşaAllah ın var yine
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

4. adem abi gel su sıcak..bi temettü kaadı daha buldum..gördüngü..)
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

Konka yı 18 den alıp 30 dan satmıştım,,uçtu gitti,,bunu bari kaçırmayayım diyorum.Biriktirmeye devam.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

6. elimdeki kağıtlarla bedelsizde aldım temettüde. fakat seneye umarım sadece yüksek bedelsiz verir. seneye bedelsiz vermezler sanmıyorum. keşke daha fazla alsaymışım diyorum ama nasip işte parayı 8-9 kağıda bölünce işte alınabilecek rakam ufalıyor.

7. JCR Eurasia Rating kredi derecelendirme kuruluşu Şirketimizi "Yatırım Yapılabilir" seviyede değerlendirerek, Uzun Vadeli Ulusal Kurum Kredi Notu 'nu ‘AA (Tr)', Kısa Vadeli Ulusal Kurum Kredi Notu‘nu J1+ (Tr)' ve söz konusu notlara ilişkin görünümleri ‘Stabil' olarak belirlemiştir. Diğer taraftan, Şirketimizin Uzun Vadeli Uluslararası Yabancı Para ve Uzun Vadeli Uluslararası Yerel Para Kurum Kredi Notları ise, BB/Negatif olarak belirlenmiştir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

kap düşmüş aloooo
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

8.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    elimdeki kağıtlarla bedelsizde aldım temettüde. fakat seneye umarım sadece yüksek bedelsiz verir. seneye bedelsiz vermezler sanmıyorum. keşke daha fazla alsaymışım diyorum ama nasip işte parayı 8-9 kağıda bölünce işte alınabilecek rakam ufalıyor.
    Yanlış hatırlamıyorsam seneye 2023 için bedelsiz oranı düşer demişti sayın tezol.Bence %50 bedelsiz verir. Geri kalanını nakit temettü olarak dağıtır. Benim için patronun kar dağıtım politikasına sadık kalması ve verdiği sözleri tutmasıdır en önemli kriter.

Sayfa 79/130 İlkİlk ... 2969777879808189129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •