Sayfa 79/1038 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 625 - 632 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

Ben abi hayatta cok basit islerin cok zor. Cok zor işlerin cok kolay halloldugunu gormusum
    O yuzdendi soylem
    Yoksa yeme yanında yat
    Hyt her gun karmasıklasıyo

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Balzac demişken sırf Mösyö Grandet nin kişiliği yüzünden Eugeni grandet gibi nadide bir fransız çiçeğinden soğudum, burhan çaçan'ın okuduğu ezana hayran oldum, liseli vardı ya o liseli şarkısında kendimi buldum, sonra liseli buldum EMO çıktı, izzet yıldızhan'a yöneldim. boğulma tehlikesi geçirmiş 3 sene evvel haber olmuştu adamı hareketsiz çıkardılar denizden, adam kıldan mı boğuldu sudan mı anlamadım ardından son olarak Picasso'nun dehasının yanındaki en büyük özelliği olan cinselliği araştırmaya başladım. Sonra cinsellikten soğudum. şimdi huzuru SODA da buldum.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

3.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Ben abi hayatta cok basit islerin cok zor. Cok zor işlerin cok kolay halloldugunu gormusum
    O yuzdendi soylem
    Yoksa yeme yanında yat
    Hyt her gun karmasıklasıyo
    Konu madem DIY'den açıldı (do it yourself) hemen bi örnekle taçlandıralım.

Adamın birisi her gece yatacakken yatagının altında birisinin olduğunu ve onu öldüreceği hissine kapılırmış. Defalarca yatagın altına baktığı halde kimse olmazmış ama bakmaktan da geri durmazmış. Saçma oldugunu bilir ama bunu yapmaktan bitap düşermiş. Psikologa gitmiş, 8 seansta sorununu çözerim, seans başı da 300 liradan toplamda 2.400 liranı (300 lot Soda parası) alırım demiş.

Bi düşüneyim demiş adam ve çıkmış ordan yolda bi meyhaneye gitmiş. Ayyaşın biri gelmiş masasına oturmuş. Nen var demiş. Anlatmış adam.

Puhahahaha demiş onun çözümü çok kolay, bi bira ısmarlarsan hallederim. Ciddi mi demiş, tamam söyle bir değil 5 bira ısmarlarım.

Ondan kolay ne var, ya tutarsa demiş. Ahahahaha pardon yaa, bu başka fıkranın finaliydi.

Düzeltiyorum, "ondan kolay ne var, yatagın ayaklarını kes, yer yatagı gibi olsun, sorun hallolmuş olur" zaaaaa. Asdfassad.

The end.

Finito. Biddi.

Salvador Dali tek gecerim

Korkular
    Birey ve toplumları yonlendiren
    Yegane
    Seydir

Balzak ne ayak agnamis degil im
    Giyotine boyun uzatmadıysa
    Delikanlı cocuk degildir

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    korku paylaştıkça çoğalır. bu da benim katkım olsun.

küçükken yellenmekten korkardım.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Aynen abi duyguları paylaşmAmalı yazdım ya bugun gazetede ölümlü kavga videosunu o gazte paylaimamalıydı

Sayfa 79/1038 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •