Sayfa 796/858 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846 ... SonSon
Arama sonucu : 6858 madde; 6,361 - 6,368 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Burada yapılan paylaşım yazılan bilgi yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

2. Gecen yil martta temettu odemesiyle cikis yapan paraya ragmen kasada 35 milyar nakit varken bu yıl nisanda hesaptan dusecek temettu dahil 25 milyar tl olması, son 1 ay icinde gerceklesen 500 milyon eur tahvil ihraciyla temettu odemesi nedeniyle nakit akisinin etkilenmemesi icin mi acaba? Kasada 25 milyar varmis, 15-16 si temettuye gitmis borclanmayla geri mi koymuslar yani? Oyleyse temettu vermese daha iyiydi.

Yarınki raporlarda net anlaşılır. Bunlar oncu bilancolar, bence esas evlere senlik 2024 1ç bilançolar diger 400 şirketten gelecek, bunlara donup dolasip aslinda cok iyiymis diyecegiz.

3. froto aslanlar gibi bilanço açıklamaya devam ediyor.
    kardaki düşüşü dikkate almayın,
    net borçtan 6.5 milyarlık düşüş var...

4. Artık f/k hisse degerlemede çok da anlamlı olmayacak, 2024 1ç bilançolarının verdiği tek somut mesaj bu.

5. İyi yönetilmiş bilanço görüyorum.
    Benim için sıkıntı yok.
    Oyuna devam.
    Ytd

6. İnşallah yarın taban olur, bugün satanlar ve/veya nakitte bekleyenler alttan toplarlar ve günü %2,33 artı kapatır.

7. Noldu şimdi Fort zortladı mı? Bist'in kralıydı şimdi tahttan mı indirdiniz?
    2024 ün Ford'un açıklayacağı 4 bilançosundan en iyisi bu muydu?
    Satışlar artmasına rağmen net kar sadece %10 artmışsa, 2Ç'de satışlar düşmüşse net kar da düşer mi?
    Geçen yılı mumla mı ararız?
    Favök marjı düşmüş, kötü mü?
    Beklemek mi iyi satıp başka hisseye geçmek mi?
    Her kafadan başka ses çıkıyor, durumlar vahim mi, iyi mi?
    Ali Koç bilançoya neden sessiz kalıyor?
    Ömer Koç nerede?
    Gölcük'te oturmama rağmen neden yollarda zibil gibi yeni Courier'ler göremiyorum?
    Nerde bu devlet, nerde Reha Muhtar, nerde yetkililer?
    Âdettendir, ilk üretilen arabalardan neden Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü ve Gölcük İlçe Emniyet Amirliği'ne hediye edilip resmi polis ekip arabaları olarak sokaklarda göremiyoruz?
    Nolacak bu Fenerin ve Froto'nun hali?
    2024 kayıp yıl mı?
    Froto'ya son 3-4 aydır yeni girenlerin elinde mi patladı şimdi bu yıl?
    4 yıl önce 39 lira, şu anda 1250 lira olan ve 30 kat gitmiş hissede 4 yıl sonra da 30 kat gitme ihtimali play off turuna mı kaldı?
    Şampiyonlar Ligi Ön eleme turunda Barcelona, Bayern Munih, Manchester United ile aynı gruba düşen Bursaspor çaresizliğinde miyiz?
    Yok mudur kurtaracak bahtı kara mâderini?
    Borsa pişmanlıktır, unlu mamul yemek şişmanlıktır sözü yoksa gerçek mi?
    Hisseyi bozup faize yatırıp 6 ayda bileşik faizle %30-40 kazanmak mı yoksa Zortta idam edilmeyi bekleyen zincire vurulmuş mahkum gibi beklemek mi?
    Yine bize stresli, kaygı dolu ve uykusuz geceler mi yoksa @uzunvade87 gibi "ben şirkete güveniyorum, sikinti yok ;)'lu göz kırpmalı emojili geceler mi?
    Trtspor'da Kanada Türkiye erkekler voleybol maçı şanssızlığı mı? Nerde kadın veleybolcular?
    Neyse yarın ola hayrola, nasipten öte yol yoktur demişler.
    Herkeslere bol kazançlar.
    Havalar nasıl olursa olsun sizin havanız hep güzel olsun.

8. Değerli ortaklar, bilanço iyi denecek düzeyde değil, en basitinden esas faaliyet karı geçen seneki aynı dönemden daha kötü, lakin yatırım faaliyetlerinden gelirlerden ötürü geçen seneden %10 kadar daha iyi görünüyor. Şimdi burada şunu sorabiliriz, hangi büyük şirketin karı iyi geliyor ki/gelecek ki? Ha iyi gelen olabilir ama onlar da dönemlik olarak değişken olacaktır. Burada piyasa bu bilançoyu nasıl göreceğini yarın ve sonrasında göreceğiz. Düşerse temettüden gelen nakit ile biraz daha mallanırız. Ben de çok merak ediyorum, nasıl karşılanacak bu bilanço...

Sayfa 796/858 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •