Sayfa 796/805 İlkİlk ... 296696746786794795796797798 ... SonSon
Arama sonucu : 6440 madde; 6,361 - 6,368 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Abi bi sal kağıdı

2. Şöyle bir 8.05 e kadar gitte doneceksen ordan dön.
    Bntas hadi koçum benim endeksi bile taşırsin sen yukarı Bntas boyleyse endeks gocmez alırlar

3. Yarin mayistan gelen trend kanalina geri donerse (7.80 üzeri kapanış) bence zirvesini deneyecektir. yok donmezse heval abimin dedigi noktaya mi gideriz artık orasını o bilir.

4. Bugün için 7.57 üzeri kapanış fena olmaz haftaya umutlar devam eder ama 7.40 alti kapanmasi bizi 7 tllere goturebilir. Gun ici duzeltmelerle 7.80 üzeri kapanış olsa tadindan yenmez. Zirveye gitse de bu tahta kulpa kulp takar heralde

Bu arada patron Mayıs ta katıldığı fuardan önce Ocak ta bir Stuttgart ziyareti yapmis. Porsche müzesinden paylasim yapmis detay yok ama bu gidişin sanayi bolgesi olmasi nedeniyle Bntas ta makine alimi ilgili bağlantılar veya yatirimlarla alakalı olduğunu düşünüyorum. Metal kova uretiminin baslamasiyla yavas yavas diger yatirimlarla ilgili detaylar gelecektir. 2024 bu sirket icin iyi gececek bence hareket ne zaman baslar bilemem. son ceyrek 35 civari bir kar ve ilk ceyrek 40 ml civari bir net kar gelse son 4 ceyrek 160 ml kar ile Fk bu fiyattan 5.5 falan oluyor. Tabi piyasa isterse faaliyet karini dikkate aliyor isterse faiz gelirlerini de iş tahtaciya ve patrona kaliyor. burada da yatirimlarin netlesmesi ve yeni haberler onem kazanacak onlar da gelirse fiyatlamaya engel cok birsey kalmaz. en azindan usd zirvesini 2025 Mayıs'a kadar gormesini bekliyorum. İnsallah hikayeler uzamaz ve 0.25 usd de yillarimizi heba etmeyiz.

5. İlginç bir şekilde saglam duruyor. Bu artidayken endeksten korkmuyorum nedense

Sagdan soldan ozellikle almanya seyahatinden ihracat anlasma haberi cikar mi diye ariyorum ama aşağıdaki haber dışında birsey yok simdilik.

Bantas ta haziran danışmanlık hizmeti almaya başlamıştı Ağustos'ta da Otemgrup paylaşmış;

Bantaş Ambalaj ile mevcut iş modelimizi genişlettik.
    Ağustos 17, 2023adminGüvenlik Hizmeti, İ.K. Danışmanlığı, Personel Temin Hizmeti, Temizlik Hizmeti

Bantaş Ambalaj mevcut tesislerine ek olarak bünyesine kattığı yeni alanları ile kapasitesini arttırırken yine bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz .

En azinda Ağustos'ta birşeyler olmus ek personel veya guvenlik temizlik vb bir anlaşma yapma geregi duymuşlar Heralde metal kova tesisi birde surekli kap attiklari yenilenen ofis falan faaliyete gecmis diye düşünüyorum.

6. Özüne döndü Hareket var en azindan aşağı yukarı biseyler deniyor şu ayi 8 tl üstü kapatırsak guzel olur.

7. Haziran ayinda danışmanlık hizmeti almaya basladilar ve yatirim yapilacak arsayla ilgili sanayi bakanligina belgeler onaya gönderilmişti. 6 ayda bu işin çözüleceğini 2 ayda bir yatirimla ilgili gonderdikleri haberlere istinaden aralik sonuna dogru bu onayin geleceğini düşünüyorum. 2024 ikinci ceyrege kadar da yatirimlar netlesirse biseyler olur bence.Yoksa al gülüm ver gülüm 0.25-0.40 usd arasi ilerlemeye devam eder gibi duruyor.
    Kisada ise 7.40 alti kapanis olmadan yukari tepki almayi umit ediyorum.

8. Bntas olayin farkina varmadi daha Ana pazardan cok bist30 100 hisselerini aliyorlar genele yayarlar umarim

Sayfa 796/805 İlkİlk ... 296696746786794795796797798 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •