Sayfa 798/858 İlkİlk ... 298698748788796797798799800808848 ... SonSon
Arama sonucu : 6859 madde; 6,377 - 6,384 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    İlk çeyrek öyle ya da böyle idare edilmiş de asıl sıkıntı 2. Çeyrekten itibaren başlayacak korkusu var.
    Evet katılıyorum, 2. ve 3. çeyrek çok daha sıkıntılı olacak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,030
    Bilançomuz hayırlı olsun, ihracat ağırlıklı çalışan bir firma için mevcut konjonktüre göre bence gayet iyi bir bilanço..
    Froto ile uzun vadeli birlikteliğimize devam
    yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by makulyatirimci Yazıyı Oku
    2023 ilk ç 65 milyar ciro bu yil ilk ceyrek 120mr ciro net kâr da ayni yuzdelerde ne bekliyorsunuz ki daha bence guzel bilanco. Tabi şuan tarihi zirvelerdesiniz zaten satmak istiyorsunuz da ufak bir sebep lazim bir şey diyemeyeceğim.
    2023 verilerini enflasyona gore duzeltmeyen fintech uygulamasi var mı bu arada?
    Matriks'te de duzeltmesiz gorulebiliyormuş, EM olmadan mukemmel bilanco-4 katına çıkan özkaynak vs. Memlekette hersey normalmis gibi basimiza bu EM işi çıktı. Piyasada neye enf. muhasebesi yapiliyor Allah aşkına tutan tutanı s....

Hersey corba oldu.

4.  Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku
    Matriks'te de duzeltmesiz gorulebiliyormuş, EM olmadan mukemmel bilanco-4 katına çıkan özkaynak vs. Memlekette hersey normalmis gibi basimiza bu EM işi çıktı. Piyasada neye enf. muhasebesi yapiliyor Allah aşkına tutan tutanı s....

Hersey corba oldu.
    Em olmasa devasa net kar etmiş görünüp bir de onun vergisini ödeyecektik. Onun için em olayına geçildi zaten. Tüik'in açıkladığı enflasyonun da gerçeği yansıtmadığını hepimiz biliyoruz, gerçek sayı baz alınsa kimbilir bilançolar nasıl değişirdi.

5. FROTO - Ford Otosan

Uzun uzun detaylıca dipnotlarına kadar okudum inceledim bilançoyu,biraz uykumuzdanda olduk ama ford için değer.Uzun etmeyecem,2023 4. çeyrek bilançomuz önümüzdeki 2-3-4 çeyrek boyunca zirve bilanço olarak kalacak bu artık belli oldu.Ben bunun bu çeyrek gelen ile olacağını düşündüğümü yazmıştım ama olmadı ve maliyetlerimizin artışları net karımızın neredeyse yarısını yemiş bitirmiş,artan maliyetleri araç satış fiyatlarına yansıtamamışız ve araç başı kar rakamımızda düşmüş.Avrupa pazarına satıyorsun ve sert bir rekabet varken bu maliyetleri fiyatlara yansıtmaya kalkarsan müşteriler rakip firmalara yönelir,şirket bunu göze alamamış ve pazar kaybetmemek için karlılığından ödün vermiş.Sonuç itibarıyla 3 yıllık gül bahçesi yürüyüşümüz son bulmuş zorlukların olduğu sıkıntılı bir döneme girmiş bulunuyoruz.Biriktirenler,sürekli biriktiriyorum ne güzel işte diyenler bol bol uygun fiyatlı hisse alabilecekler muhtemelen.Gerçek yatırımcı test dönemi başlıyor.Ben kendi adıma dünki fiyatları çok cazip bulmama rağmen tek lot satmadım.Mekanizmaya disiplinle sadakat gereği mayıs verisini bekleyeceğim.Sağlık olsun.Yazılacak pek bir şey kalmadı,herkese yatırımlarında saadet dilerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

6. 3 aylık bilançosu Tofaş'a göre nisbeten daha iyi. Tofaş bir önceki döneme göre kârını % 2 artırırken, froto % 10 artırmış. Hayırlısı olsun.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,319
    http://share.matriksdata.com/shareMa...05220932223754

2010 Ekimden bugune, benim ilk aldigim tarihten bugune...

2013-2020 arasi gibi az yukari egimli bir doneme mi giriyoruz acaba yine???

2020-2024 arasi gusel gecti.

Ben beklemeye devam edecegim...

Benim kitabimda satmak yoktur..

Alabildigim kadar alirim, eklerim.

Grafikten goruldugu uzere bugunler de gecer, gecti, gececektir..

Hic bir sey sonsuz degildir.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

8. https://halktv.com.tr/ekonomi/cinlil...-arazi-834791h

Çinliler Diyarbakır'da elektrikli otobüs fabrikası kurmak için yer bakıyormuş, Orklar gibi geliyor her yerden bunlar yav.

Sayfa 798/858 İlkİlk ... 298698748788796797798799800808848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •