Sayfa 8/31 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon
Arama sonucu : 244 madde; 57 - 64 arası.

Konu: MEGMT Mega Metal

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    neredeyse her aldığım hissede benden sonra alanlar bile benden daha ucuza hissemden alabiliyor...benim maliyetim 43,70 civarıdır...bu hisse bu gün en düşük 43,02 yi bile gördü...sabah satış baskısı da yüksek idi...hızlı davranabilen arkadaşlar rahatlıkla benden ucuz almayı başarabildiler...ama yok ben satış baskısına bakayım sonra karar vereyim diye düşünenler geciktikçe aşağıdan alma fırsatını kaçırdılar...yapacak bir şey yok arkadaşlar...her şey nasiptir..
    Sabah erkenden maliyetlendik çok şükür, teşekkür ederim reis sayende yol gidiyoruz. Diğer giriş yaptığın hisse forumuna yorum yazmamışsın henüz, orayı da canlandıralım be reis )) Güzel adamsın, saygılar...
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

Alıntı Originally Posted by Aceleciborsa Yazıyı Oku
    Sabah erkenden maliyetlendik çok şükür, teşekkür ederim reis sayende yol gidiyoruz. Diğer giriş yaptığın hisse forumuna yorum yazmamışsın henüz, orayı da canlandıralım be reis )) Güzel adamsın, saygılar...
    benden daha ucuza alabilmene sevindim...senin gibi düşünen herkes bence rahat vede istediği kadar mal alabildi...çünkü sabah gerçekten de güçlü bir baskı ile başladı...ilk yarım saatten sonra baskı kırıldı...her zaman yatırımcı arkadaşlar benden daha ucuza alabiliyorlar diyordum...adetimiz bu hissede de bozulmadı...sizler adına sevindim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

dün yoğun alan bankof ve a1 ve şeker satışta..ellerindeki mallar bitiğinde rahatlamasını ve sonra da yoluna devam etmesini bekliyorum...hisseye geçmişte tavan tavan giderken çok sayıda tavancı ve kısacı yatırımcılar dadanmış..bunlar sabırsız ve panik..bu yatırımcı grubun tahtadan bitmesi lazım...bunlardaki serseri lotları akıllı yatırımcı toplamalı...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Keko üstad bu forumdaki sessizlik ve senin yalnız başına burada yazıyor olman bana gesan zamanlarını hatırlattı gesanı o zamanlar ben 48den almıştım şu an megmt'de o fiyatlarda acabaa gesan benzeri bi kazanç getirir mi bu hisse

Alıntı Originally Posted by maozcan Yazıyı Oku
    Keko üstad bu forumdaki sessizlik ve senin yalnız başına burada yazıyor olman bana gesan zamanlarını hatırlattı gesanı o zamanlar ben 48den almıştım şu an megmt'de o fiyatlarda acabaa gesan benzeri bi kazanç getirir mi bu hisse
    benim ilk gittiğim hemen hemen her hissenin topiği bu durumdadır dostum..biliyorsunuz ki ben itilip kakılan ,değer verilmeyen ve bol bol küfürler edilen hisseleri alıyorum...çünkü aldığım vakitler hissenin en kötüyü yaşadığı ve dolayısı ile en uygun alım fiyatında olduğu vakitlerdir...

bu hisse ekonomilerin canlanması ile birlikte gittikçe güzelleşecek bilançolar yollayacağına inanıyorum...bir iki gün önce açıklanan verilerden çelik sektörü bu yılın ocak ayında ,geçen yılın ocak ayına göre ihracatını %15 artırdığı bilgisi paylaşıldı...demek ki 2023 yılı sonrasında ekonomiler canlanmaya başlıyor...zaten haziran ayı sonunda avrupanın faiz indirim sürecinin başlanması bekleniyor...bunun anlamı ekonomiler canlanacak talep artacak..

bu hisse katma değeri yüksek ürünlerin üretimine yoğunlaşıyor...karlılığı gittikçe artacaktır...uzun vadeli beğendiğim bir hissedir..piyasa bu hisseyi ne kadar çıkarır onu bilemiyorum..ama borsada herşey mümkündür...ilk gesanı aldığımda 20 kat çıkabileceğini tahmin etmiyordum...ama konjöktür ve piyasa bunu gerçekleştirdi...

arz gelirleri ile birlikte hem finansallarını düzeltecek ,hem yatırımlarını yapacak hem de üretimlerini artıracaktır...bunların sonucunda da ciro ve karlılık artacaktır...tabi bu öyle birden bire olmayacaktır..peyder pey...çeyrek çeyrek yansımalarını göreceğiz...kocaeri ilk defa 17,50 lerden aldığımda nasıl da umutsuz bir hava vardı...söylediğim fiyatlara bir çok kişi bir yerleri ile gülüyordu...ama zaman beni haklı çıkardı....tek ihtiyacımız olan zaman ve bu zamana dayanabilecek sabrımızdır..

gesanda en iyimser yatırımcının bile hedefi üçlü rakamlar olan 100 tl idi...ilk defa ben 300 -400 aralıklarından söz ettim...hisse benim 230 tl den komple satmamdan sonra ben içinde yokken yanlış hatırlamıyorsam 440-480 aralıklarını gördü...burada ise bir fiyat veremem...bilançoları peyder pey görmek gerek...ama en kötünün yaşanıp bittiğinni düşünüyorum...

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    gesanda en iyimser yatırımcının bile hedefi üçlü rakamlar olan 100 tl idi...ilk defa ben 300 -400 aralıklarından söz ettim...hisse benim 230 tl den komple satmamdan sonra ben içinde yokken yanlış hatırlamıyorsam 440-480 aralıklarını gördü...burada ise bir fiyat veremem...bilançoları peyder pey görmek gerek...ama en kötünün yaşanıp bittiğinni düşünüyorum...
    Bizde yerimizi aldık sevgili Keko. bol kazançlarımız olsun

Sayfa 8/31 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •