Sayfa 800/1024 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810850900 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 6,393 - 6,400 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Veraset ve intikal vergisi de yok.

2. 23.06.2017 tarihinde açmış olduğum ing e turuncu hesabımın 12 ay boyunca % 14 oran ile hoşgeldin faizinden yararlandırılacağı söylenmişti, bugün itibariyle baktım oran % 13.75 e düşürülmüş daha 1 ay olmadı hesabı açalı, müşteri hizmetlerini aradım banka faiz oranlarını değiştirme yetkisine sahip dendi, demek ki ing de yeterli sıcak paraya ulaşmış bilgilerinize.

3.  Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Sayın Rxpu,

Türk piyasalarını derinden etkileme potansiyeli olabileceğinden mi detayları akşama bırakıyorsunuz?
    Bugün arkadaşlarınızdan güncel rabat fiyat bilgisi öğrenecektiniz, Haliç'in çamuru memleket meselesi, hatırlatırım.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...067#post622067
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by syılmaz Yazıyı Oku
    Ben beğendim çok güzel hikaye.

Yalnız şöyle bir durum var, hesap sahibi ölse bu arada da şifreyi kimseye söylememiş olsa para bankaya kalacak. Mirasçı diye bir hak yok.

Ayrıca okurken sizde kendi ruh halimi gördüm. Bende çok az bir param varken bile hep yurt dışında nasıl hesap açarım, paramı nasıl oraya götürürüm diye düşünmüşümdür. Hatta burada ki tüm İsviçre bankalarının temsilciliklerine mail atıp bilgi istemiştim.
    aklın yolu bir. aynı düşünceler hepimizde var. devamlı yüksek cari açık veren bir ülkede yolun sonu karanlık. haliyle paranın bir kısmını yurt dışında tutmak uygun olur. türk yatırımcısı son yıllarda çözümü yurt dışında ev almakta buldu. bende düşünmüyor değilim, lakin öncelikle güvenilir emlakçı bulmak gerekiyor. bu konularda bilgisi olan arkadaşların yorumlarını dinlemek isterim.

Alıntı Originally Posted by Poyraz Yazıyı Oku
    23.06.2017 tarihinde açmış olduğum ing e turuncu hesabımın 12 ay boyunca % 14 oran ile hoşgeldin faizinden yararlandırılacağı söylenmişti, bugün itibariyle baktım oran % 13.75 e düşürülmüş daha 1 ay olmadı hesabı açalı, müşteri hizmetlerini aradım banka faiz oranlarını değiştirme yetkisine sahip dendi, demek ki ing de yeterli sıcak paraya ulaşmış bilgilerinize.
    Normal turuncu 60 gün sabit e.turuncu değişken benimki de aynı maalesef daha 1 ay bile olmadı .günlük gidip enparadan dolar alicam .

Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    aklın yolu bir. aynı düşünceler hepimizde var. devamlı yüksek cari açık veren bir ülkede yolun sonu karanlık. haliyle paranın bir kısmını yurt dışında tutmak uygun olur. türk yatırımcısı son yıllarda çözümü yurt dışında ev almakta buldu. bende düşünmüyor değilim, lakin öncelikle güvenilir emlakçı bulmak gerekiyor. bu konularda bilgisi olan arkadaşların yorumlarını dinlemek isterim.
    Dil kursuna kayit yaptirdiktan bir ay sonra Deutsche Bank'tan hesap actirmistim. Fakat Almanya'yi terkederken hesabin kapatilmasi gerekiyor. Banka arada hesap dokumleri gonderiyor. Eger adresinizde sorun varsa merkezi sistemden adresinize ulasiyor (tabi ilgili masrafi hesabinizdan tahsil ederek). Hesap sahibi hesabi kapatmadan ulke disina ciktiysa nasil bir surec isliyor, bilmiyorum. Bu arada bircok arkadasimin aile parasi Alman bankalarinda.

7.  Alıntı Originally Posted by mkdmkd Yazıyı Oku
    Dikkat çeken bankalar TL faizlerini düşürürken USD faizine dokunamamışlar. Eskiden maaş alındımı dolar ya da mark alınırdı.Şimdi de kur ne olursa olsun TL vaden dolunca faizini USD ye dönmek(ana paradan da %30 eklenebilir) mantıklı gözüküyor.Kışın kur patlayıncada yüksekten bozup tekrar yükselen TL faizine istersen geçersin istersen usd de beklersin

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    vakıf'ın 4,85 usd faizi gerçekten etkileyici, demekki küçükler gelecek haftaya 5'i vuracak. planlarım tıkır tıkır işliyor. öngördüğüm üzere yine TL'ye çullandılar. usd'ye kimse dokunamıyor çünkü ülke içinde basılamıyor. inşaat dalavereleri döndüğü sürece TL ye çullanmaya devam edecekler. TL ciye şimdiden geçmiş olsun....

8.  Alıntı Originally Posted by Poyraz Yazıyı Oku
    23.06.2017 tarihinde açmış olduğum ing e turuncu hesabımın 12 ay boyunca % 14 oran ile hoşgeldin faizinden yararlandırılacağı söylenmişti, bugün itibariyle baktım oran % 13.75 e düşürülmüş daha 1 ay olmadı hesabı açalı, müşteri hizmetlerini aradım banka faiz oranlarını değiştirme yetkisine sahip dendi, demek ki ing de yeterli sıcak paraya ulaşmış bilgilerinize.
    Bu tip olayları paylaştığımda inanılmaz bir tepki almıştım. Bu ülkede 44 yaşıma ulaşmayı başarmış bir kardeşiniz ağabeyiniz olarak 1990 ları 2000 leri 2010 ları ve 2020 leri yaşıyan tecrübe etmiş bir kişi olarak paylaşımlarda bulunmuş inanılmaz tepki almıştım...

Gerek BES'te gerek %5 USD faizi veren Mahmut Finans yok Rodeo yok Odea falan filan...

Buna dakika 1 gol 1 denir...

Gidin bakalım şikayet edin nereye şikayet edeceksiniz onuda bilmem ama... Samimi diyorum; yatırmasaydın denir...

BES'te allah aşkına 1980 lerden beri Anadolu Sigorta ile başladı bu...

Etrafınızda hiç özel emekli olupta maaş alan 1 tane evet 1 tane kişi var mı?

Tek akıllı siz misiniz?

Birde BES değişti filan eskisi gibi değil filan diye yazmayın komik olursunuz...

Sayfa 800/1024 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810850900 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •