Sayfa 801/1001 İlkİlk ... 301701751791799800801802803811851901 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,401 - 6,408 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    yalamak ne alaka gaya? ne bu şimdi, taharetlerini de mi hökümet yaptırsın?
    şimdi de uyuzla ne alajka diyecen de deme.
    Uyuzun taharetlen ne ilgisi var, polis mekteplerinde ki talebelerin çoğu imam hatiplidir zaten, tahareti öğrenmişlerdir herhalde.

Güslü öğreteceklerine, sabun kullanmasını öğretseler, uyuz muyuz olmazlardı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sağlık BakanlığınınTürkiyenin en iyileri arasında gösterdiği Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi hakkındaki acı gerçeği SÖZCÜ ortaya çıkardı. İzmirin en önemli sağlık kurumlarından biri olan hastane artık bir şifa merkezi değil, pislik ve hastalık yuvası görünümünde. İşte, vatandaşları isyan ettiren ve insan hayatı bu kadar ucuz mu dedirten sarsıcı görüntüler!

Velhasıl bebişim bir yalayayım dedi haber bereketi çıktı, Çinlileri karantinaya alsalar sağlam adamları hasta eder, Çine öyle postalarız!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Uyuzun taharetlen ne ilgisi var, polis mekteplerinde ki talebelerin çoğu imam hatiplidir zaten, tahareti öğrenmişlerdir herhalde.

Güslü öğreteceklerine, sabun kullanmasını öğretseler, uyuz muyuz olmazlardı.
    e bunu diyeceğini dedim, deme de dedim.

e bunu diyeceğini dedim, deme de dedim.
    Senin gibi yalamalara laf geydirmektir maksadımız, demezsem olmaz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Uzun bir aradan sonra,Eski-Yeni Tüm Kafe sakinlerine Saygılar ve Selamlarımı sunuyorum..
    Sağlık ve Keyifli zamanlar diliyorum.

6. Gomonistlerin işlerinin güçlerinin uysa da uymasa da REİS' 'e , onu destekleyenlere laf geydirmek olduğunu biliyoruz gaya! öyle deviremezsiniz! Önce adam gibi bir adam çıkacak, adam gibi proje üretecek belki!
    yeşil alan yaptım deye dağı taşı yeşile boyayan onunla da genel başkanlarını karşılayan politikacılarla HEÇ OLMAZ.

Gomonistlerin işlerinin güçlerinin uysa da uymasa da REİS' 'e , onu destekleyenlere laf geydirmek olduğunu biliyoruz gaya! öyle deviremezsiniz! Önce adam gibi bir adam çıkacak, adam gibi proje üretecek belki!
    yeşil alan yaptım deye dağı taşı yeşile boyayan onunla da genel başkanlarını karşılayan politikacılarla HEÇ OLMAZ.
    Bebişim, sen tatlı tatlı yalamaya devam et, bence sorun yok.

Ulen, hangi kriz sürecini doğru dürüst idare ettiniz de, bunu edeceksiniz.

Aha domuz gribi süreci, paralar gitti ve bakanınızda doktor olmasına rağmen utanmadan yalan söylüyor, kalan aşı kullanılamaz grip için, aşılarda çöp oldu, paralarda.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Bilenlerde bu aşıların vurulduktan sonra 4 ay etkili olduğunu söylüyor.

Her yılda bu aşılara yeni versiyonlar ekleniyor.

Yani stok yapmak ancak bu yılla alakalı gelecek yıla çöp oluyormuş o aşılar.

Aşı vurdurduk diyelim 7%70 etkili oluyormuş 4. ay sonu bu oran %30 lara düşüyormuş.

Kızamık dahil aşı kullanmayın demiyorum bundan bunu çıkarmayın.

Plan ve bilim
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 801/1001 İlkİlk ... 301701751791799800801802803811851901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •