Sayfa 801/1001 İlkİlk ... 301701751791799800801802803811851901 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 6,401 - 6,408 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

İsrail devlet televizyonu KAN’a göre Tel Aviv yönetimi, Hamas’ın esir takası teklifini reddetti
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

2. Diyanet komple uçtan uca tüm Türkiye'de yerli Pardus Linux'a geçmiş ve diğer kamu kurumlarına danışmanlık vermeye başlamış. Lisans maliyetini sıfırlamış.

Diyanet İşleri Başkanlığı Bilgi İşlem Daire Başkanlığınca geliştirilen Diyanet Pardus İşletim Sistemi, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na tanıtıldı.

https://www.diyanethaber.com.tr/diya...temi-tanitildi

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    İsrail devlet televizyonu KAN’a göre Tel Aviv yönetimi, Hamas’ın esir takası teklifini reddetti
    Halen anlamıyorsun değil mi. Hamas israile öyle bi koz verdiki gazzeyi haritadan silene kadar devam edecek. Katil devlet israil terör örgütü hamasla ortak çalışıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    bunun travesti oldugunun farkindasin dimi?

69 31 muhabbetinden sonra birde travesti esprileri
    G ahmet niyetini söyletmiş ilgili şahsa
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Halen anlamıyorsun değil mi. Hamas israile öyle bi koz verdiki gazzeyi haritadan silene kadar devam edecek. Katil devlet israil terör örgütü hamasla ortak çalışıyor
    Aynen ikisi de birbirinden terörist, katil, ama bu adamlar bunu gözleriyle görseler ki zaten görünüyor, inanmazlar , yani o derece, tapma derecesinde, başlarındaki ne derse o. Belki bi hatası vardır falan yok.

Yahudi din adamları ve halkı birbirlerine asla sonsuz itimat göstermezler ,Yahudi bile olsa Hahambaşı dahi olsa, saygıda kusur etmez ama aklını da teslim etmez.Bakınız Shitisel. Müslümanlık aslında böyle olmaya daha uygun ilk Müslümanlar hep ortak karar alırdı, sonradan Emevilerle birlikte tek adam rejimi geldi herşeyi bozdu.

Şimdi bu arkadaşlar ters bi şey söylemek bi yana düşünseler, cehenneme gideriz korkusuyla akıldan yoksun konuşurlar, boş boş.

Bi önceki sayfada benim yazım üzerine bi arkadaş you tube videosu göndermiş herkes bi izlesin bayağı tanıdık
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

6.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Diyanet komple uçtan uca tüm Türkiye'de yerli Pardus Linux'a geçmiş ve diğer kamu kurumlarına danışmanlık vermeye başlamış. Lisans maliyetini sıfırlamış.

Diyanet İşleri Başkanlığı Bilgi İşlem Daire Başkanlığınca geliştirilen Diyanet Pardus İşletim Sistemi, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na tanıtıldı.

https://www.diyanethaber.com.tr/diya...temi-tanitildi
    Protokol çerçevesinde hazırlanan milli ve açık kaynak kodlu Pardus İşletim Sistemi, Diyanet İşleri Başkanlığı Bilgi İşlem Daire Başkanlığınca daha da geliştirilerek Diyanet Pardus İşletim Sistemine dönüştürüldü.

Açık kaynak kodunu daha da geliştirmişler. Askeriye zaten pardusu kullanıyordu bi zamanlar şimdi durum ne bilemiyorum. bunlarda text dosyasına vaaz yazıp, google da haber okuyacaklar zaten yazılımı da çok kasmazlar tahminimce iyi olmuş orjinaline lisans vermekten kurtulmuşlar

7.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    bunun travesti oldugunun farkindasin dimi?

69 31 muhabbetinden sonra birde travesti esprileri
    yok abi inan farketmedim normal kadın sandım kusura bakmayın, siz bir bakışta anlamışsınız

8.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Bir AKP li tanıdığım akademisyen var, aslında artık yüzünü görmek istemiyorum ama arada bir telefon açıp ne düşündüğümü öğrenmek istiyor. Epey tartışmalarımız oldu. Ama yine de zayıf da olsa biraraya gelmeden konuşuyoruz yılda 3 defa falan. Akrabalardan Akp li olanlar lâ da neredeyse ilişkiyi kestim hemen hemen ne selam ne sabah var. Şu anda fikir değişikliği olan var mı onu bile bilmiyorum.

Şimdi asıl söylemek istediğim şu , 2 gün önce bu akademisyen beni aradı ve konu Gazze meselesine ve Hamas'a geldi, ben Hamas'ın İsrail'e hizmet ettiğini sonuçlarının bunu gösterdiğini söyleyince, liderinden ayrı düşmemek adına hemen " Zaten İsrail saldıracaktı, hem de her gün zaten orada 3, 5 kişi öldürüyordu, vb, " yani bu zihniyet nasıl bir mantıkla bunu üretir nasıl bir ideolojik körlüktür anlamam mümkün değil, bir de tutmuş oradakilere bir sormak lazım demez mi durum için onlar acaba şikayetçi mi diyerek...
    Bu tarz bir akademisyen şimdi habertürk tv de izliyorum, Profesör olmuş Milli Savunma Üniversitesi'nde hoca imiş Mehmet mı adı, şöyle söylüyor , " dünya artık sabrının sonuna gelmiş " falan filan , bunlar nasıl bir zihniyet sonucu oluşuyor gerçekten anlamak istiyorum yani neden akla mantığa aykırı bir düşünce tarzı na inanılabilir.
    Aynı olay faiz enflasyonun nedenidir tezinde yaşadık şimdi geçen yani kaybolan yılların sonunda , acı reçeteler Le bir Ü dönüşü görüyoruz. Bu nasıl olabilir.
    Anlayan varsa bir anlatsın bu adamlar üniversitede ders veriyor bunların verdiği dersle nasıl öğrenciler ülkeyi ileri götürecek.

Tabii asıl mesele şurada yani çelişki bu adamlar maddi konularda yani ceplerini doldurma konusunda hiç bir hata yapmazken dış politika başta, pek çok konuda nasıl bakkal veli efendi den daha kötü hesap yapıyor. Mesele bu ellerini tutan da yok.
    30 akraba aynı üniversitede: Rektörden ‘Evlenmeyin mi diyeyim?’ savunması

https://www.diken.com.tr/30-akraba-a...yim-savunmasi/

abi akademisyenleri de ehil olanları hariç tutuyorum her köşe başı üniversite olunca bir de eş dost uni.ye kabul edilince değişik bir örüntü meydana geldi.

Sayfa 801/1001 İlkİlk ... 301701751791799800801802803811851901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •