Sayfa 801/997 İlkİlk ... 301701751791799800801802803811851901 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 6,401 - 6,408 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by hayatgusel Yazıyı Oku
    Şekerbank gece gündüz 14,5 boşta para kalmıyor

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Daha önceden şekerde açılmış hesabınız olmaması şartı olmalı
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

2. yine başladı yatırım aracı karşılaştırmaları...mevduatı hep en düşük oranla hesaplıyorlar, bileşik getiriyi de es geçince reel getiri de abartılı derecede kötü çıkıyor. parasını o şekilde bağlayan kaldıysa tabi..

3.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    6 ay oldu neredeyse biteli.
    acaba benim bilmediğim ve yapan var mı diye merak ettim;
    hani yasaklamıyorlardı sadece bankalara tavsiye vermişlerdi? öyle diyorlardı...
    demek ki yasaklanıyor.

Iyi gibi ama fon kesintisi- %10 stopaj filan fiyat icinde oldugu icin cok gibi kazandiriyi sanilsa da zaman zaman negatif degerleri ile ortalama da ole abarti bi gelir alinmadigi anlasilmakta.......

Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Merhaba burası belki yeri değil ama forumda yatırım fonları ile ilgili aktif bir bölüm bulamadım. Müşteri temsilcisi Garanti SMART Temkinli Değişken fonu tavsiye etti. Getirisi daha iyimiş. Tecrübe eden varmı acaba ?

https://www.garantiportfoy.com.tr/gp...r/smart-fonlar
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

5.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    yılsonuda geçtiğine göre yukarıdan emirle düşürmeye devam,2 ay sonra %13'e iner.
    Power tamam dediğiniz gibi olduğunu kabul edelim. 2017 enflasyonu tüfe 12, tefe 15 civarı olmuş. Sizin söylediğiniz durumda faizlerin aşağı çekilmesi demek enflasyonun daha çok yükselmesi, ve sizin beklediğiniz dolar kurunun artması demektir. Ben faizlerin daha önce de yazdığım gibi pek düşeceğini sanmıyorum. Oranlar miktara göre 14.50 - 15.75 bandında devam eder. Bu öngörüm yılın ilk altı ayı için geçerli. Sonra yeniden değerlendirmek gerekir. Dolarda pek yükseliş beklemiyorum. Elde tutma maliyeti artacak gibi.
    Son düzenleme : Tbey35; 04-01-2018 saat: 13:15. Sebep: imla

6.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Power tamam dediğiniz gibi olduğunu kabul edelim. 2017 enflasyonu tüfe 12, tefe 15 civarı olmuş. Sizin söylediğiniz durumda faizlerin aşağı çekilmesi demek enflasyonun daha çok yükselmesi, ve sizin beklediğiniz dolar kurunun artması demektir. Ben faizlerin daha önce de yazdığım gibi pek düşeceğini sanmıyorum. Oranlar miktara göre 14.50 - 15.75 bandında devam eder. Bu öngörüm yılın ilk altı ayı için geçerli. Sonra yeniden değerlendirmek gerekir. Dolarda pek yükseliş beklemiyorum. Elde tutma maliyeti artacak gibi.
    faizler önümüzdeki dönemde artacak. %20 olmaz belki ama %15-16-17 bu bantta mevduata faiz alacağız bir süre..

sonra tabiki düşecek..

ytd.

7. FİBA yeni 1 m. 32 gün 14.85

15 istendi vermediler
    Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

8. Finans ve Burgan yeni 100.000 TL için 14.90% 32 - 45 gün

Stopaj (15%) ve enflasyonu (11.92%) çıkartırsak Hasan'a da 0.745% kalıyor

14'ün altında bir rakamla bağladığınızda sahaya çıkmadan yenilgiyi kabul etmiş oluyorsunuz...
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Sayfa 801/997 İlkİlk ... 301701751791799800801802803811851901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •