Sayfa 802/964 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812852902 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 6,409 - 6,416 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. "KURUMSAL EROZYON

"Karardaki ‘keyfiyet’e dikkat çeken bir aracı kurum yetkilisi ise “SPK*halka açıklığı yüzde 4 olan Doğan Gazetecilik için çağrı yaparken Hürriyet için çağrı yapmadı. Burada bir keyfilik var. Böyle bir örnek daha önce yok. Bundan sonra bu madde nasıl uygulanacak, ya da uygulanmayacak mı belli değil. Bu da belirsizlik ortamını perçinliyor. Kurumlara güveni zedeliyor. Kurumsal bir erozyon var†diye konuştu.*Söz konusu haber aynen şöyle devam ediyor:Analistlerin hesaplamalarına göre 17 Temmuz’da çağrı yapılması gerektiği için buna dolarlibor üzerinden faiz de eklenmeli. Ancak faizsiz hesaplandığında da*Demirören’in avantajı oldukça büyük. Bugünkü kur üzerinden hesaplandığında 264 milyon 76 bin 800 lira ediyor.

BU İLK DEĞİL
    Sermaye Piyasası Kurulu daha önce de* tartışmalı bir karara imza atmıştı. Buna göre şirket içi bilgiye sahip olanlara hisse alımı yasağı kaldırılmış, karar iki gün sonra iptal edilmişti.*SPK*Piyasa Bozucu Eylemler Tebliği’nin 4’üncü maddesinin üçüncü fıkrasında 31 Ağustos’’ kadar geçerli olacak şekilde değişiklik yapan*SPK, şirket içi bilgilere sahip olan kişilerin veya söz konusu kişilerin eşleri, çocukları ya da aynı evde yaşadıkları kişilerin ilgili sermaye piyasası araçlarında işlem yapmalarıyla ilgili yasağı ağustos ayına kadar durdurmuştu. Hafta sonu gelen tepkilerin ardından karar uygulamaya geçmeden iptal edilmişti.

Kaynak Yeniçağ: SPK'dan Demirören'e kur kıyağı!

Büyük SPK'dan adamına göre muamele

2. Mağdur olan ve kendince haksızlığa uğradığını yazan bir grup yatırımcı başka platformlarda birbirlerini yemekle ve kötü sözlerle itham etme derdinde. Siz aynı gemide olmakla beraber birbirinizi yerken ortak düşmanınız keyif yapıyor. Bayramını 5 yıldızlı otellerde keyfi sefa içinde. Neşeleri yerinde. O yüzden enerjinizi onlarla mücadele için harcasanıza. Birbirinizi tanısanız belkide çok sevecek ve utanacaksınız. Karşı tarafta sizin bu durumunuzdan zaten keyifliler dahada keyif alıyorlar. Siz paranızı kurtarmanın derdinde olunki karşı tarafa fırsat vermeyin. İyi bayramlar. Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Mağdur olan ve kendince haksızlığa uğradığını yazan bir grup yatırımcı başka platformlarda birbirlerini yemekle ve kötü sözlerle itham etme derdinde. Siz aynı gemide olmakla beraber birbirinizi yerken ortak düşmanınız keyif yapıyor. Bayramını 5 yıldızlı otellerde keyfi sefa içinde. Neşeleri yerinde. O yüzden enerjinizi onlarla mücadele için harcasanıza. Birbirinizi tanısanız belkide çok sevecek ve utanacaksınız. Karşı tarafta sizin bu durumunuzdan zaten keyifliler dahada keyif alıyorlar. Siz paranızı kurtarmanın derdinde olunki karşı tarafa fırsat vermeyin. İyi bayramlar. Ytd
    bjk 1908 manyak mıdır nedir. her hafta bir 2 defa bana atıfta bulunur. yok selimimişim yok yandaşıymışım. adam susar diye yazmadım ama susacağı yok. ben de üslubunun hakettiği şekliyle cevapladım. ne yani adama eyvallah mı deseydim.

4. evet ky ky ile uğraşmasın. ben drtuss ve volvora çıkıştım özellikle onların ky olmadıkları aşikar. ama bjk1908 bula bula beni buldu. derdi benimleymiş. görüyorsuk ki ağlaklığa soyunmış tilki ve yandaşına gerekse zuntacısına tepki veririm ama bjk1908 benden rahatsız. bjk1908 i tanıyaınız var ise ona söylesin varsa 1, 2 çift lafı volvora yazsın. ky nin emeğine göz dikmiş ağlak takımlarına cvp yazsın. neymiş volvor der ki yeni ky girmesin yeni mağdurlar oluşmasın diye yazarmış. ama asıl derdi eski ky evet yeni ky bulaşırsa taze yeni yatırımcı ile uğraşmak süreci zora sokar istediklerini elde edemezler. bu nedenle asıl dertleri eski ky . öyle ya dökmek dertleri. arada 1 kot dışı olacak diye de yazıyor madem öyle şirket borsagündem haberini temize çıkarmasın madem kot dışına atılmaya arzulu bunun yolları belli. oysa şirket alavere dalavere işler ile meşgul iken aynı zamanda da kot dışına atılmama gayretinde. ve spk da sanki kot dışına atacak yürek var öyle mi? Kervan hissedarının 5 yıl hissede çağrı süreci ile kalmasına sebep olan spk hadi kot dışı diyecek. yani bu kadar kolay öyle mi? spk kot dışına atarsa vay spk nın haline ) . böylesi algı ile yazan tiplemelere bjk1908 in söyleyecek lafı yok. ama bu tiplere cvp veren ve tepki gösteren hasson34 e yazmaktan geri kalmayan 1 bjk1908

5. Bodrum oteli gitti. Ama gel görki Bodrum/Türkbükündende vazgeçmiyorlar. Zevki sefa sürüyorlar. Birgün gelir bizde süreriz be. Yaradan büyük. Ama yüze vurur ifadesindeki şarkı gibi Yüzler gülüyor be yaaa. Hakikaten keyifleri yerinde. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Bodrum oteli gitti. Ama gel görki Bodrum/Türkbükündende vazgeçmiyorlar. Zevki sefa sürüyorlar. Birgün gelir bizde süreriz be. Yaradan büyük. Ama yüze vurur ifadesindeki şarkı gibi Yüzler gülüyor be yaaa. Hakikaten keyifleri yerinde. Ytd
    Bu otelinde kaptırdiklarından farkı yok.
    Oteli kaptırsakta tatilimize devam diyenler.
    KY ye gelince oturun evinizde fakirler muhabbeti.
    Günü gelince KY de yüzü güler bakalım.

7. X kişi bilinmeyen bir takipçi demişki x kişiye. Ne kadar hayat dolusunuz. O x de demişki x kişiye hayat göründüğü kadar kolay değil demiş. ASLInda şunu demiş. Anam Dayım ky nini hakkını emeğini yıllarının kazancını bizim ******iboktan KERVAN hissesine yatırmalarını bir şekilde sağlamış. O paralarla yiyip içiyoz. Bunada SPK alet olmuş. O mal ky nin paralarıyla hayatımızı keyf eğliyoruz. Bende diyorumki. Bir yanınızdan çıksın inşallah . Siz Bodrumda sefa sürerken. Ytd

8. Bir ulusal kanalda kervansaray yönetim kurulu başkanının dövizle ilgili açıklaması haber yapılmış acep devlet kurumlarına şirin görünmek amaçlımı. Hani sizin arelbanka döviz borcunuz vardı. Madem döviziniz vardı niye adamlara borcunuzu ödemediniz. Borcunuzu ödemek yerine al sat yaptınız. Bakalım bilançoda ne dalga dümen işler çevirecek muhasebecileriniz. Turizm sezonu patlamışken ne kadar zarar açıklayacaksınız. Kesin para kazanamamışsınızdır. Yatırımcılara verdiğiniz sözleri yerine getirmek maksatlı düğmeye bascakmısınız bakalım. Basmayacağınız garantide. Başınızı yastığa koyduğunuzda ne düşünüyorsunuz acaba. Yakında adli tatilde bitecek. Avukatlarınız yine ellerinden geleni yapmazlar gerçide. Davanın uzaması işinizemi geliyor buda önemli bir konu.

Sayfa 802/964 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812852902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •