Sayfa 810/903 İlkİlk ... 310710760800808809810811812820860 ... SonSon
Arama sonucu : 7222 madde; 6,473 - 6,480 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by marangoz Yazıyı Oku
    Mevzuatı okumamışsınız galiba. Eşdeğer haklar verilir veya satın almak zorundadır diyor. Kaptada diyorki herhangi bir değişiklik olmayacak. O zaman eşdeğer haklar verecekler konu kapanacak.
    Elmalarla armutları karıştırıp kendince algı yapmaya çalışıyorsun. Mevzuat belli, kanun belli, vasiyet belli, yargıtay kararları belli, bir sen akıllısın zaten.

2.  Alıntı Originally Posted by marangoz Yazıyı Oku
    Allah aşkına size kim bunları söylüyor. Hisse yapısında herhangi bir değişiklik yapmadan sanayi ve finansalları bir şirkette birleştircekler. CB bakanlarına neyi çözün dedi ? işbankası holdingleşirse imtiyazlıları imhamı etsinler dedi. Hükümet tarafından kimsenin iskurdan a dan b den haberi bile yok... alice harikalar diyarından çıkın.

Tekrar söylüyorum CB çözün dedi tüm çabalara rağmen çözüme ulaşmadı kapandı o konu

Holdingleşmenin önünde imtiyazlılar engel dediler adamlar formül bulmuşlar ayrı bir şirket üzerinden hisse yapısında en ufak değişiklik olmadam şirketleri yerleştircekler oraya. Ben hatta bu durumun olumsuz tarafınıda düşünüyorum onu hiç anlatmayim... siz düşünün orasını da

Mahkeme ile hiçbir yere varılabileceğini düşünmüyorum adam düğümü sağlam bağlamışlar
    Kurucu hisse mevzusu hükümet kanadında en üst düzeyde gayet iyi biliniyor.

3.  Alıntı Originally Posted by marangoz Yazıyı Oku
    Bahsettiğiniz birleşme bölünme tebliğini iyi biliyorum. "Eş değerli haklar tanınacak" ve "hisse yapısında hiçbir değişiklik olmadan" yola devam edilecek. Haklarla ilgili mahkemeye verildi. Mahkemeyle alamadığınız hakları altın tepside mi vereceklerini düşünüyorsunuz. Hiç mantıklı değil.
    Mahkemeyle alınamayan bir şey yok, sonuçlanmış bir mahkeme yok. Tebliği de ben gönderene kadar bilmiyordun, biliyormuş gibi davranma boşuna. Eş değerli hak versin, benim açımdan bir problem yok. Oradan da kurucu hisse sahibi olurum, genel kurul kararı ile kısıtlamaya giderlerse de iptal davası açar keyfime bakarım.

4.  Alıntı Originally Posted by SANTİNO Yazıyı Oku
    Şimdi birazdaha iyi anlıyorum hakkında hayırlısı olsun satmışsın gitmiş boşver bence
    Boşvereli yıllar oluyor en baştada dediğim gibi ben çok yüksekten aldım uzun yıllar bekledim. Aynısını başkalarının yaşamasını istemedim hepsi bu. Hepinize bol şans arkadaşlar

5.  Alıntı Originally Posted by marangoz Yazıyı Oku
    Boşvereli yıllar oluyor en baştada dediğim gibi ben çok yüksekten aldım uzun yıllar bekledim. Aynısını başkalarının yaşamasını istemedim hepsi bu. Hepinize bol şans arkadaşlar
    Bu da yalan, 2005’de aldıysan maliyetin 5-10 bin TL arası olur. Nasıl çok yüksekten aldın.

6.  Alıntı Originally Posted by Bankers Yazıyı Oku
    Bu da yalan, 2005’de aldıysan maliyetin 5-10 bin TL arası olur. Nasıl çok yüksekten aldın.
    2005de 5 adet aldım ev parasıydı. 2010da bir yükseliş oldu satmadım 6000lere düştü. Sonra sürece inanmadım zararla çıktım.

7.  Alıntı Originally Posted by marangoz Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by marangoz Yazıyı Oku
    2005de 5 adet aldım ev parasıydı. 2010da bir yükseliş oldu satmadım 6000lere düştü. Sonra sürece inanmadım zararla çıktım.
    2005’te de 5 tanesi ev almıyordu ya neyse. Bir hisseye 3 milyon tl üzeri para vermek isteyen birisi küçük yatırımcı değildir ve sizden akıl almaya ihtiyacı yoktur, boşuna kendinizi yormayın bence.

8.  Alıntı Originally Posted by Bankers Yazıyı Oku
    Bende ısbtr var beni bir çok arkadaş bilir. Ben bile 4 sene önce aldim elime para geçtikçe aldim. Evimi aldırdı btr saolsun. Ama senin gibi 10 yıl degil 40 yil daha bekliycem. Elimdeki kayde değer lotlarla ve maliyet ekşi bilmem kaç. Sen benden belliki büyüksün. Ama sabirlindegilsin. Biz hem sabirliyiz hem yatırımcıyiz. Istersen tellleeegggrama gel ordayım elini kaldır bem geldim de. Poetfoyumude atarım. Allah bereket versin güzel kazandırdı. O yüzden sen yanlış zamanda yanlış yerde durmanin bedelini burda bize mal etme. Emin ol burdaki herkes karda.. ytd sana

Sayfa 810/903 İlkİlk ... 310710760800808809810811812820860 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •