Sayfa 810/837 İlkİlk ... 310710760800808809810811812820 ... SonSon
Arama sonucu : 6693 madde; 6,473 - 6,480 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Tanrıverdi Mensucat San. A.Ş. ile, Ankara/Polatlı'da bulunan arazilerine,Arazi GES yapılması hususunda anlaşma sağlamış olup sözleşme aşamasına geçilmiştir.

��Anlaşma bedeli vergiler hariç toplam 3.950.000$'dir. (Güncel baz USD/TL kuru ile anlaşma bedeli vergiler hariç 119.843.000₺)
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2. Bütün portföyü, tek hisse, tek hedef güdüsüyle Gesan'a taşıdım. Üç beş yerden yolumuzu bulduk ve gömüldük... Bedelsiz olarak aldıklarıma dokunmadan tutuyordum elimde, bakalım sonuç ne olacak... Düzgün bir yatırımcı sunumu ve faaliyet raporu görsek iyiydi de yok yani...

3.  Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Bütün portföyü, tek hisse, tek hedef güdüsüyle Gesan'a taşıdım. Üç beş yerden yolumuzu bulduk ve gömüldük... Bedelsiz olarak aldıklarıma dokunmadan tutuyordum elimde, bakalım sonuç ne olacak... Düzgün bir yatırımcı sunumu ve faaliyet raporu görsek iyiydi de yok yani...
    adam gibi sunum açıklarsa bugun işler degişir fiyat olarak ama bende çok umutlu degilim gene şişirme bi şeyler yazarlar...

4. kontrol matigin patronu gibi bi sunum atsa tadından yenmez ama nerde...

5.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    adam gibi sunum açıklarsa bugun işler degişir fiyat olarak ama bende çok umutlu degilim gene şişirme bi şeyler yazarlar...
    Enerji teknolojileri ve vizyon birleştiği an önü çok açık şirketler çıkacaktır bu sektörden. Çin'in yenilenebilir enerji dönüşümü bütün gezegene bulaşacaktır. Ülkemiz bu konuda atak, adını duymadığımız Afrika ülkeleri bile atak... Dünya ekonomisi nereye giderse gitsin, enerji talebi fosilden güneşe, rüzgara, suya katacaktır, bilimsel metodlarla başka temiz enerji kaynakları bulunacaktır. Ben geleceği bu şekilde tasavvur ediyorum. Çok uzattım, Gesan'ın bu vizyona sahip olma yolunda ilerlediğini düşünüyorum Yatırımcı sunumu buna yakışan şekilde olursa, mutlu eder hayalimiz de var işte

6. Güneş panellerinde kullanılan teknoloji, sürekli daha verimli hâle gelme eğiliminde.Bu sebepten bugün dev yatırım yaptığın firma, yarın hantal kalabilir. Çünkü Çin tamamen panelde verimin peşinde, rakibi Amerika derken depolama ve dağıtım tarafındaki teknoloji çakılı. Panel istediği kadar gelişsin, onu karşılayan cihazların teknolojisi sabit ve bu çok önemli bence.

7. Gesan'ın piyasa değeri an itibariyle 1.2 milyar dolar.

Astor 4 milyar dolar.

2025 senesinde, Gesan, Europower üstünden Astor'un tek rakibi olacak, daha doğrusu rakibi değil de "sanayi" konusunsa yedeği olacak. Zira üçer beşer tane daha kursan bunlardan, pazarda yer var. Astor'a sipariş veriyorsun, 2097'de kapıya gelip alırsın tarzı cevap alıyorsun. Taşıdım, taşırken içinden geçtim, ne yerler ne içerler "biliyorum".

Fosil azaldıkça, yenilenebilir enerjinin depolanmasına ve dağıtımına ihtiyaç katlanarak artacaktır. Bu sebepten tek hisse, tek hedef ve çevreci güdüler etkili faktör kendi adıma taşımamda...

Teknik olarakta güzel yerde ki yerde yani Gesan dolar olarak...Eski yatırımcısı hariç tabii bu teknikte:/

8. Merhaba paydaşlar eskilerden kimse kalmadı mı yoksa bezdirdiğinden dolayı yazan mı yok. Ne olacak bu halimiz böyle a dostlar.Y.T.D

Sayfa 810/837 İlkİlk ... 310710760800808809810811812820 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •