Sayfa 813/1002 İlkİlk ... 313713763803811812813814815823863913 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 6,497 - 6,504 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1. Kentsel dönüşüm için Arto 3 kat vereceğim diyor bazı ilçelerde bizim halkın çıkarcı olduğunu düşünürsek bence çok ciddi bir fark olmayacaktır kıran kırana geçer yarış .

3 kat imar artışı demek evi neredeyse bedavaya yaptırmak demek ve birçok kişi bu durumdan muzdarip durumda bunu da atlamayın lütfen .

Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    İktidara yakınlığı ile bilinen anket şirketi Optimar’ın İBB seçimi için yaptığı son anket ortaya çıktı. Optimar Başkanı Hilmi Daşdemir’in açıkladığı anketten flaş sonuç çıktı...

Ekrem İmamoğlu" cevabını verenlerin puanı 44.3 oldu. "Murat Kurum" yanıtını verenler ise 36.5'te kaldı. Kararsızlar 9.7 olurken, "Fikrim yok" diyenlerin puanı 8.3 olarak belirtildi.

SM-M346B2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Böyle gösterip, imamoğlu'nu rehavete sokmaya çalışırlar
    Zaten kazanıyoruz diye
    Ben reisin hiçbir adamına güvenmem... hepsi sahtekar

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Kentsel dönüşüm için Arto 3 kat vereceğim diyor bazı ilçelerde bizim halkın çıkarcı olduğunu düşünürsek bence çok ciddi bir fark olmayacaktır kıran kırana geçer yarış .

3 kat imar artışı demek evi neredeyse bedavaya yaptırmak demek ve birçok kişi bu durumdan muzdarip durumda bunu da atlamayın lütfen .
    Bunlara kazanmak için herşey mübah
    Deprem ülkesinde; bel altı vurmaya başladılar

4. hacı abi öğretmen maaşı 33-34 arası bişey finlandiya eğitim sisteminden mi örnek veriyorsunuz ne
    10 yıllık uzman olan da 40 mı ne alıyo

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Kurum gmsterilebikecek en basiretsiz adaydı. Ali yerlikaya aday gösterilmeyince oh be dedim. Ankarada turgutu aday göstermekte akp için büyük hataydı aymadılsr. İstanbulda yrp beklenenin üstünde oy alır gibi. İyi parti ile dem %5 i zor geçer. Kurum şu ortamda 35 i bulamaz bence
    Ankarada mansur %55 den aşağı almaz. Siler süpürür
    basganım bu targıt mafyavari biri olarak da bilinmiyor mu? keçiören civarında hiç oturmadım ama o şekilde duyum alıyordum.

6. Hayat pahalılığı ile mücadele ettiklerini belirten Erdoğan, En çok etkilediği kesimlerin başında emeklilerimiz vardır. Her ne kadar emekli maaşlarını bizden önceki dönemlerle kıyas edilemeyecek seviyelere çıkarmış olsak da gönlümüz vatandaşlarımızın hayatlarını daha iyi şartlarda sürdürmesini istiyor dedi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/ekonom...ign=Cumhuriyet

7.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    basganım bu targıt mafyavari biri olarak da bilinmiyor mu? keçiören civarında hiç oturmadım ama o şekilde duyum alıyordum.
    Keçiören’de oturan biri olaydı forumda, öğrenirdik.
    Yok maalesef.

8.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    dün hiç uyumadım... en son dominik'e survivor'a kız istemeye gidiyordum
    bu kızı seçecem

Sayfa 813/1002 İlkİlk ... 313713763803811812813814815823863913 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz