Sayfa 819/1001 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,545 - 6,552 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. usd düşüşü için nedenler

1. vergi indirimi, artacak bütçe açığı
    2. eu da iyi gelen veriler
    3. çinlilerin petrodolara darbesi, yuandollar. çinde altına çevrilebilir yuan üzrine petrol borsası kuruldu
    4. çinlilerin abd tahvillerinden çıkıyor olması

usd çıkışı için sebepler

1. şirketlerin abd dışındaki paralarını getirip repatriation yapmaları (1.5-2 tril)
    2. enflasyonun azarak faiz arttırımlarını tetiklemesi
    3. abd nın artık net enerji ihracatçısı olması, dolayısıyla daha az ticari açık vermesi
    4. tüm dünyadan şirketlerin abd de yatırama başlamaları (düşük vergi, düşük faiz, geniş pazar, şimdide kur avantajı)
    5. trumpun medicare olan gıcığı (en büyük bütçe açığını entitlementlar veriyor)

2. hepimize bol kazançlar, siteye girerken ekranı kaplayan reklamlardan fırsat bulabilirsek. okumaya ve yorum yazmaya gayret ediyoruz. ne cep telefonundan, ne de diger masa üstü ve dizüstü bilgisayarlardan ulaşabilmek mümkün degil. bu nedir.?. insaf şu reklamları kısıtlayın lütfen

Sol alt köşeden hisse kutucuğunu sec reklamlar cok daha az yer kaplar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    Bu forumda bu kumarbazları en iyi ben tanıyorum,neden? çünkü londra elimin altında ve bu işlerin avrupadaki merkezi orası.Bu forumda istedikleri kadar bana düşmanlık yapsınlar yine ben haklı çıkacağım.
    Hocam hakli cikmaya cikacaksiniz elbette ama ne zaman. Zaman kavrami kar ile dogru orantilidir. Zira doların yillik bazli getirisi hemen hemen %1 (gecen yil ile bu yilin ayni zamani) mevduat 13-14. Euro altin %25 35 hisseler hakeza oyle. Bu durumda ben sunu anliyorum. Su an ben en zararli yatırım aracindayim. Kimileri para degerini koruma araci gorsede oyle olmuyor malesef. Burda onemli olan zaman kavramini iyi okumak.

5.  Alıntı Originally Posted by yenler83 Yazıyı Oku
    Hocam hakli cikmaya cikacaksiniz elbette ama ne zaman. Zaman kavrami kar ile dogru orantilidir. Zira doların yillik bazli getirisi hemen hemen %1 (gecen yil ile bu yilin ayni zamani) mevduat 13-14. Euro altin %25 35 hisseler hakeza oyle. Bu durumda ben sunu anliyorum. Su an ben en zararli yatırım aracindayim. Kimileri para degerini koruma araci gorsede oyle olmuyor malesef. Burda onemli olan zaman kavramini iyi okumak.
    çok beklemeyeceğim emin ol.

6.  Alıntı Originally Posted by banucann Yazıyı Oku
    hepimize bol kazançlar, siteye girerken ekranı kaplayan reklamlardan fırsat bulabilirsek. okumaya ve yorum yazmaya gayret ediyoruz. ne cep telefonundan, ne de diger masa üstü ve dizüstü bilgisayarlardan ulaşabilmek mümkün degil. bu nedir.?. insaf şu reklamları kısıtlayın lütfen
    Play store dan hisse net uygulamasıni indirin onda rahatsiz edici derecede reklam yok.

Z988 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    çok beklemeyeceğim emin ol.
    yükseliş başladığında hedef nedir üstad hem dxy hem usdtry
    ?

8.  Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    yükseliş başladığında hedef nedir üstad hem dxy hem usdtry
    usdtry ilgilenmiyorum çünkü tl umrumda değil. dxy de 98-99 bekliyorum.

Sayfa 819/1001 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •