Sayfa 82/193 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 649 - 656 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bir zamanlar teknik analiz bilgim bu kadar değilken metro hissesinden bahsetmiştim yükselmesi lazim diye bir yerde. Teknikten anlayan biri niçin böyle düşünüyorsun diye sormuştu. Ben de az buçuk bilanço bilgimizle bilançosu iyi demiştim. O da hissede trend yok demişti. Ben de almamistim. Endeks 120000 görürken abuk sabuk hisseler bile olmaması gereken fiyatlara çıkmışken metro da anca 0.50 den 0.60 a gitmişti herhalde. Neyse lafı uzatmiyim borsaya duzeltme geldi indi 80binlere bütün hisseler cakildi metro da 1 TL yi geçmişti. Bu adamın sabri kimsede yok. Herhalde yurt dışına kaçınca ilgilenememistir borsayla o yüzden 120000 deyken harekete geçemedi. Sanırım böyle bir şeyler olduydu. Cepten yazınca grafiklere de bakamadik gerçi. Aklımda böyle kalmış.
    Trend olan bir hisse senedini tutarlı bir şekilde belirleyemiyorsanız, kendinizi yanlış sinyallere dayanarak ticaret kararları verirken bulacaksınız. Bir ekonomist, dün tahmin ettiği şeylerin bu gün neden olmadığını yarın bilecek bir uzmandır. : )) Temel analiz ne alacağınızı, teknik analiz hangi fiyattan alacağınızı söyler...

2. Burda A1 in galip oldugu daha ne anlaşılıyor...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. önümüzdeki pozitif ve negatif olası senaryo grafigin icinde...bakalım galipcimin niyeti ne !

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Bu A1 şuan galibin tüm kagıtlarında tahta yapici gibi; galip bunlara el vermiş belli ki. acaba spk radarına metroyu bulastirmamak adina A1 hesaplarini mi kullaniyo bilemedim ;) yatirim finans batuma mi aldi acaba yabanci takasina virmanlarsa anlariz bikac güne...

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. takas

yabancı oranı %10 geçince büyük yükseliş gelir umarım

8. Adamlar tam teknik grafige uyuyor şuan...filim nerde kopar gercek alici satici ky.ye bagli...

Sayfa 82/193 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •