Sayfa 821/1030 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 6,561 - 6,568 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. birde diger 2 ulke parası var tabi ruble ve real onlarda aynı oranda gerilediler zaten tl onlara uymakta gec kalmıstı kac gundur abd ile aranının yumusatılması ile farkı kapattılar

2.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    usdtry

5.5328 e dokunmuş dönmüş...

ytd.

syg,
    5.52'nin altında da hacimsiz işlemler geçmiş.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3. yarın itibariyle dolar oranımı %45 ten %70 e çıkaracağım.dolar düştü evet ama cds ler neden ciddi düşüş yaşamıyor ya da tahvil faizlerinde neden benzer düşüş yok anlayamadım,diplerin buralar olma ihtimali çok yüksek 5.68 den biraz almıştım sabah yarın sabah buralarda olursa alıma devam edeceğim dolar buralarda kalırsa faizlerin aşağı gelme ihtimali yüksek 25 ekimde zaten mb çok büyük ihtimalle pas geçecek hatta faiz bile indirirse şaşırmam,düşüşte 625 faiz artışıyla başlayan süreç rahiple devam etti bugün yukarı zorladı ama pompeunun açıklamaları aşağı getirdi,artık tüm teknik çizimlerde sona geldi,günlük rsi değerleri en son eylül 2017 de bu seviyelere inmiş,soluklanıp yukarı çıkması çok ama çok olası,sadece 30 kuruş tepki alımı bile gelmesi lazım,vadesi gelenler için çok uygun sigorta niyetine bile düşünülebilir.7.23 görüp 6.80 sonra 6.40 a kadar 2 gün içinde gerilemişti,orantısız bir düşüş oldu değişen çok da bir şey yok abd ilişkileri konusunda iyimserlik var o kadar.

4.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Tek faiz artışı benim sanırım ..Yarın vadem bitiyor ..Biraz günlük takılsammı yoksa ...
    Yatırım işini kumara çevirdik resmen ...zar atim en iyisi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Dolar 5,50den döner diyorsan altını düşün bence.

5.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    yarın itibariyle dolar oranımı %45 ten %70 e çıkaracağım.dolar düştü evet ama cds ler neden ciddi düşüş yaşamıyor ya da tahvil faizlerinde neden benzer düşüş yok anlayamadım,diplerin buralar olma ihtimali çok yüksek 5.68 den biraz almıştım sabah yarın sabah buralarda olursa alıma devam edeceğim dolar buralarda kalırsa faizlerin aşağı gelme ihtimali yüksek 25 ekimde zaten mb çok büyük ihtimalle pas geçecek hatta faiz bile indirirse şaşırmam,düşüşte 625 faiz artışıyla başlayan süreç rahiple devam etti bugün yukarı zorladı ama pompeunun açıklamaları aşağı getirdi,artık tüm teknik çizimlerde sona geldi,günlük rsi değerleri en son eylül 2017 de bu seviyelere inmiş,soluklanıp yukarı çıkması çok ama çok olası,sadece 30 kuruş tepki alımı bile gelmesi lazım,vadesi gelenler için çok uygun sigorta niyetine bile düşünülebilir.7.23 görüp 6.80 sonra 6.40 a kadar 2 gün içinde gerilemişti,orantısız bir düşüş oldu değişen çok da bir şey yok abd ilişkileri konusunda iyimserlik var o kadar.
    Teknik olarak 5.00 Tl ye kadar gidebilir .Destekleri kırdı .Ben olsam biraz bekler aşağıdan almaya çalışırdım

6.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Teknik olarak 5.00 Tl ye kadar gidebilir .Destekleri kırdı .Ben olsam biraz bekler aşağıdan almaya çalışırdım

bu alışım tepkiye olacak en az 20 kuruş yukarı vermeden aşağı gidemez artık düşüncem bu yönde.bilmeyen de notumuz arttı enflasyon eksi geldi filan sanacak bir noktadan sonra düşüş realiteden kopmuş durumda düşük kurla ithalat cenneti olmaya devam ederiz,cari açık yüksek kalmaya devam eder bu da fiyatlamayı yeniden bozar,ihracat ve turizm gelirleri de düşer,bugün tim başkanı bile düşüşe tepkili stabil ve orantılı kur artışı olmalı dedi,ayrıca kredi finansman desteği bekliyorlarmış bankalar firmalar açısından o yüzden mevcut durumda enflasyona rağmen 25 ekimde faiz artışı yok diyorum ben.

7.  Alıntı Originally Posted by Kartal5 Yazıyı Oku
    Dolar 5,50den döner diyorsan altını düşün bence.
    Haklısınız .
    Altında 200 TL civarı gelirse +5 -5 gibi hiç kaçırmam alırım .Uzun vade en güvendiğim ..Tek geçerim .

8. Cepteteb vadeli mevduat oranlarını güncellemiş. Marifetli hesap hariçtir:
    0-50k arası tüm vadelerde 21,50. 50-100k arası 22,00. 100k ve üstüne tüm vadelerde 23. Marifetlide hoşgeldin 25 devam.

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 821/1030 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •