Sayfa 826/881 İlkİlk ... 326726776816824825826827828836876 ... SonSon
Arama sonucu : 7042 madde; 6,601 - 6,608 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

Haftalıklar dikkat çekici olmasa bile 9.40 ve 9.66 üzeri güzel.. günlükte 4 farklı sinyal ile kendine yer bulmuş..

Son düzenleme : esozcan; 24-09-2022 saat: 23:15.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Peki arkadaşlar vesbe gitmiyor fakat Vestel neden gidiyor acaba?
    VESTEL 34.98 yada 34.00 e geri çarparsa çok yakın takip edilmesinde yarar var.. hem haftalık hem günlükler halen oldukça güzel..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    VESTEL 34.98 yada 34.00 e geri çarparsa çok yakın takip edilmesinde yarar var.. hem haftalık hem günlükler halen oldukça güzel..
    Geri çarparsa Vestelciler fullesin depoyu o zaman hocam

4. Beyaz eşya üretimi Ağustos'ta arttı- bloomberght.com

Türkiye Beyaz Eşya Sanayicileri Derneği (TÜRKBESD) verilerine göre Ağustos'ta beyaz eşya üretimi yıllık yüzde 1 artarken, Ocak-Ağustos döneminde yıllık üretim yüzde 5, iç satış yüzde 6, ihracat yüzde 1 azaldı.
    Beyaz eşya üretimi Ağustos ayında altı ana üründe yüzde 1 artış gösterdi.

Türkiye Beyaz Eşya Sanayicileri Derneği (TÜRKBESD) verilerine göre, Ağustos'ta altı ana üründe beyaz eşya üretimi yıllık yüzde 1 artışla 2,81 milyon adet oldu.

iç satışlar Ağustos'ta yıllık yüzde 5 yükselişle 718 bin 462 adet olurken, ihracat yıllık yüzde 3 azalışla 2,1 milyon adet olarak izlendi.

Ocak-Ağustos döneminde yıllık üretim yüzde 5, iç satış yüzde 6, ihracat yüzde 1 azaldı.
    İthalat Ağustos'ta yüzde 40 artarken, Ocak-Ağustos döneminde yüzde 50 azaldı.

bloomberght.com internet sitesinde yayınlanan sözkonusu habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.bloomberght.com/beyaz-es...-artti-2315842
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

şimdilik 9.65 dedi 66 demedi... 2-3 gün içinde geçilmesi güzel olur..

Son düzenleme : esozcan; 26-09-2022 saat: 10:59.

6. Ben teknikten fazla anlamıyorum.

Gözüm %50 küsur kapasite artışında.
    Nereye satıcaklar bu kadar ürünü?!..

(Görselde ilave yatırımın küçük bir bölümü görünüyor)

Ruslara mı satacaklar acaba

8.  Alıntı Originally Posted by value Yazıyı Oku
    Ben teknikten fazla anlamıyorum.

Gözüm %50 küsur kapasite artışında.
    Nereye satıcaklar bu kadar ürünü?!..

(Görselde ilave yatırımın küçük bir bölümü görünüyor)

Kapasite artışı güzel ancak bu kadar ürünü satabilecek pazar nasıl bulunacak acaba, mevcut kapasite bile şu anda tam kullanilmazken ilave kapasite için şimdiden pazar aranması gerekiyor.

Eklediğimiz resimde fabrikanın 31.10 tarihinde biteceği yaziyor yani 1 ay kalmış. 2,3 ayda fabrika içi düzenlense yeni senenin başlarında kapasite artışı tamamlanır gibi duruyor.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 826/881 İlkİlk ... 326726776816824825826827828836876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •