Sayfa 833/851 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843 ... SonSon
Arama sonucu : 6805 madde; 6,657 - 6,664 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Enişte rolünü oynuyor. Eskiden mallananlarin buradan satmasi imkansız, tekrar aşağı salmasi kendisi için intihar. Daha fazla mal kaptirir. Zor bir durum. O.kadar uyardık seni çok ucuzsun diye dinletemedik. Kendin ettin kendin buldun. Zararın neresinden dönersen kardır. Ytd

2. Bugün bi tabani gösterecek gibi görünüyor. Hayırlısı bakalim. Ytd

3. 2 gün tavan yaparak gidecek havası oluşturdu. Bugünde nasıl olsa gidecek diye atlayan sazanlar mi ariyor acaba. Hissenin kırılma ayındayız diye düşünüyorum. Kafa kırık olduğu için eniştenin her iki yonede gidebilir. Gün sonu resim ortaya çıkar ins ytd

4. Bugün hacim oldukça yüksek, gunlukculer tabanla müşerref olacaklar gibi. Niyeti bozdu enişte. Yarında aşağıya basmaya devam edecek gibi duruyor. Son anda değişiklik olmazsa. Bakalim ne olacak. Sürprizlere gebe bir durum. Büyük resimde bence bir.degisiklim yok. Konya ve eggen in costugu bir endekste kayıtsız kalamaz. Milleti zarar .diye kandırdı. Oda bitecek , sonra ne doyecekson
    Neyse bunlar benim düşüncelerim. Kendi aldığım kerterizlere göre cikarimlar yapıyorum. Hisse bugin 300+ olsa.neden oldu diye şaşırmamak lazım. Yatırım tavsiyesi değildir.

5. 120+ kapayaydik iyiydi ama enişte uygun görmedi. Olsun, geriden gelip 120 yi bir nefeste geçeriz ins

6. Alış 118 satış 119. 1 lt fark var . Hareketli bir gün olacağa benziyor. Zaten dün 600 kusur milyon tl hareket olmuş. Normalin 20 katı gibi.

7. Yıllık yükseliş %58 , enflasyonun altında. Notumuzu alalım.

8. Malı değerine mi getiriyor yoksa geride büyük bir haber mi var . Zaman la öğreneceğiz, adam ketum. Laf söz çıkmıyor ağzından

Sayfa 833/851 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •