Sayfa 84/836 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon
Arama sonucu : 6688 madde; 665 - 672 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Kıpırdanmaya başladı bizimkisi, duydu sesimizi herhalde.

Syg.

Alıntı Originally Posted by KARDELEN 54 Yazıyı Oku
    Kıpırdanmaya başladı bizimkisi, duydu sesimizi herhalde.

Syg.
    ky kontru görünce almaya başladı yukarıdan tahtacı başkan hop aşağıya artık tahtacı başkan ne zaman derse onu bekleyeceğiz sanırım
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    ky kontru görünce almaya başladı yukarıdan tahtacı başkan hop aşağıya artık tahtacı başkan ne zaman derse onu bekleyeceğiz sanırım
    Aslında bu kadar çabuk çıkmasını isteme sebebim , endeks düzeltmeye girerse daha yukardan yakalanmak Değilse diyecek bir şey yok hisse performansina

4. azar azar da olsa istikrarlı çıkışlar yapmamız lazım...yoksa sıkıntı devam eder...tabi şu anki voalite tedbirlerinin de etkileri var....yasaklar kalktığında almak isteyenler daha rahat alabilecek...şu sırada biraz çıkışı gören tradeye yöneliyor...buda gesanın önünü kesiyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Aslında bu kadar çabuk çıkmasını isteme sebebim , endeks düzeltmeye girerse daha yukardan yakalanmak Değilse diyecek bir şey yok hisse performansina
    Gesanın şoyle bir durumu var tahtacı başkan isterse endeks düzeltme falan umrunda olmuyor.. geçtiğimiz sert düzeltmelerde piyasa yapıcının genel düzeltmesi idi..

borsaya her gelen %50 kazançlar saglamaya başlamıştı ve o iş öyle değil hepimiz biliyoruz

Gesanın özelinde konuşursak bana göre az kaldı hacim bitiyor arada şu kontrun gazı ile alan ky de olmasa süremiz daha da kısalabilir.

hatta hacim iyice bittiğinde bedelsiz için spk ya basvurduk kap'ı bile atabilirler. şuan diğer tahtalara göre volatilitemiz sakin olduğundan güvenli duruyor sağlam duruyor.

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    azar azar da olsa istikrarlı çıkışlar yapmamız lazım...yoksa sıkıntı devam eder...tabi şu anki voalite tedbirlerinin de etkileri var....yasaklar kalktığında almak isteyenler daha rahat alabilecek...şu sırada biraz çıkışı gören tradeye yöneliyor...buda gesanın önünü kesiyor...
    keko smrtg 3. gün yasak geldi :D rahatlar mıyız bilemiyorum çok iyi hareketler değil.

7.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    keko smrtg 3. gün yasak geldi :D rahatlar mıyız bilemiyorum çok iyi hareketler değil.
    bu yasaklar hiç hoş değil..önünü göremeyen yatırımcılar cayabiliyor...yapacak da bir şey yok...sektör altın çağını yaşıyor...şirketlerin işleri çok açılmış ,önleri açık...ister istemez delleniyorlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. arkadaşlar twiteerda mert candemir ortağımız gesanın MSCI TURKEY endeksine girdiği günden itibaren HSCB nin aldığı gesan miktarlarını paylaşmış...ona göre durum şöyle :

01/12....17,715 lot
    02/12.....144,523 lot
    05/12.....43,125 lot
    06/12.....14,627 lot
    07/12......18,393 lot (saat 13:22 itibari ile anlık )

toplamda 238,383 lot ile en çok alan yabancı kurum durumunda...

tam da şüphelendiğim şey netleşiyor dostlar...yabancılar topluyor..umarım bu toplama iyicene olgunlaşır...

Sayfa 84/836 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •