Sayfa 84/341 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 665 - 672 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Şu mübarek cuma günü kağıdı baskılayanların Allah belasını versin...Selamun- kavlen

Gjklpo

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. Dahada cikmaz. Bi 84 u kiramadi pic

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Arkadaslar alyag sirketini aradim musteri temsilcisiyle gorustum haber dogru diyor sikayette buluna bilirsiniz diyor hakkinizi araya bilirsiniz dedi yanlislik oldugu dogruymus

5.  Alıntı Originally Posted by Zuval Yazıyı Oku
    Arkadaslar alyag sirketini aradim musteri temsilcisiyle gorustum haber dogru diyor sikayette buluna bilirsiniz diyor hakkinizi araya bilirsiniz dedi yanlislik oldugu dogruymus
    yahu siz daha hala haberin doğru olup olmadığını mı araştırıyorsunuz. dün akşam saatlerinde yayınlanan spk bülteninin sonlarında var haber. spk bülteninin doğruluğunu araştırmak akıl karı değil beyler. şu olur sermaye piyasaları uzmanları yanlış hesap yapıyor der şirket yönetimi itiraz eder o başka. ama bazıları çıkıyor uydurma bilmem ne böyle bir haber kap ta yok gibi anlamsız yazılar yazılıyor. bu haberi kap ta duyurmak zorunda alyag oda işin başka tarafı.bugün mutlaka kap açıklaması yapılır

6.  Alıntı Originally Posted by para para Yazıyı Oku
    yahu siz daha hala haberin doğru olup olmadığıijnı mı araştırıyorsunuz. dün akşam saatlerinde yayınlanan spk bülteninin sonlarında var haber. spk bülteninin doğruluğunu araştırmak akıl karı değil beyler. şu olur sermaye piyasaları uzmanları yanlış hesap yapıyor der şirket yönetimi itiraz eder o başka. ama bazıları çıkıyor uydurma bilmem ne böyle bir haber kap ta yok gibi anlamsız yazılar yazılıyor. bu haberi kap ta duyurmak zorunda alyag oda işin başka tarafı.bugün mutlaka kap açıklaması yapılır
    Sen ne dusunuyosun bu konuda nasil bir yol izlememiz gerekiyo

7.  Alıntı Originally Posted by Zuval Yazıyı Oku
    Sen ne dusunuyosun bu konuda nasil bir yol izlememiz gerekiyo
    ben sadece beklemeyi düşünüyorum. mahkemeye versem sonucunu görmeye ömrümüm yetip yetmeyeceğini dahi bilmiyorum. bakın kervansaraya zeynep tümere spk çağrı yapman zorunlu dedi. o hayır değil sen yanılıyorsun dedi. mahkemeye gittiler. sanırım 2013 ten bu yana mahkemelikler spk ile

8.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Gjklpo

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son derinligi paylasirmisin arkasim

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 84/341 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •