Sayfa 84/632 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon
Arama sonucu : 5050 madde; 665 - 672 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    %100 aynı fikirdeyim..Fener çok fazla puan kaybetmesine rağmen hep yukarıda tuttular. Hatta geçen hafta çok kritik bir maç kaybetmesine rağmen haftayı 17,55 gibi çok yüksek seviyeden kapattı..Fakat bu hafta roller değişti..Bana göre Fener'in şansı hiç kalmadı..Bunu yabancı da görecek ki hacimli bayağı çıktılar bugün..Yoksa ben Gsaray öncesi 20'leri bekliyordum..
    Aslında Alanya maçı sonrası bana göre şampiyonluk şansı kalmamıştı, bugün ise tamamen tescillendi. Tabi 1 yıl boyunca 6-7 arası aldığı mallar olduğu için hep yukarıda tuttular ki şampiyonluk şansını kesin gibi gördükleri için..Şimdi artık her yükselişte bu mallar git-gellerle piyasaya verilecek. Ben haftaya Gsray'ı yeneceğini düşünüyorum Cuma günü bende alacağım ve eğer maçı kazanırsa çok yüksek açıp ciddi mal vermeye çalışacaklardır. Bakalım haftaya bir kumar oynayacağız.
    Kısaca bu kadar kötü bir yönetim ve kötü bir hocayla bu yıl Fener'e yine hüsran yazar.

2. Giden parama acımam fener in adına yakışmayan ersun yaman defol git . İstifa istifa istifa

Ah AZİZ BAŞKAN nerelerdesin geri dön artık...

Kurtar şu FENER 'i...

YTD.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !

elinde kağıt olmayan kardeşler bi zahmet ötede oynasın.

milletin zaten canı burnunda, birde sizin 'ipimle kuşağım' muhabbetinizi mi okuyacaklar. vallahi ayıptır.

türkiye cumhuriyeti sınırları içerisindr sanırım beim gibi üç beş kişiden başka hissenin yükseleceğine inanan kimse kalmadı.
    bekleyelim görelim.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Tamamı kafadan salladığım şahsi paylaşımlardır.

5.  Alıntı Originally Posted by bababazil Yazıyı Oku
    elinde kağıt olmayan kardeşler bi zahmet ötede oynasın.

milletin zaten canı burnunda, birde sizin 'ipimle kuşağım' muhabbetinizi mi okuyacaklar. vallahi ayıptır.

türkiye cumhuriyeti sınırları içerisindr sanırım beim gibi üç beş kişiden başka hissenin yükseleceğine inanan kimse kalmadı.
    bekleyelim görelim.
    Önümüzdeki en zor maç buydu.. onu da kaybettik 6da 6 yapcaZ göreceksinzz fikstür biZden yana

6. Bugün şampiyonluk şansımız bitti. Futbolcular oynamak istemiyor, hakemlerin oyunları oyuncuların şampiyonluk algılarını bitirmiş. Zombi gibi oynuyorlar. Açıkçası elimde Fener hissesi olsun istemezdim. Allah sabır versin.

Tek şans Trabzon- Sivas maçının berabere bitmesi olurdu.
    Kesinlikle Yatırım Al Sat Tut Tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Aslında Alanya maçı sonrası bana göre şampiyonluk şansı kalmamıştı, bugün ise tamamen tescillendi. Tabi 1 yıl boyunca 6-7 arası aldığı mallar olduğu için hep yukarıda tuttular ki şampiyonluk şansını kesin gibi gördükleri için..Şimdi artık her yükselişte bu mallar git-gellerle piyasaya verilecek. Ben haftaya Gsray'ı yeneceğini düşünüyorum Cuma günü bende alacağım ve eğer maçı kazanırsa çok yüksek açıp ciddi mal vermeye çalışacaklardır. Bakalım haftaya bir kumar oynayacağız.
    Kısaca bu kadar kötü bir yönetim ve kötü bir hocayla bu yıl Fener'e yine hüsran yazar.
    Biz o kumarı dün oynadık..ligin sondan 3.takımını kesin yener deyip fb aldık..aha işte hali ortada..bu futbolcular iddaa oynamıyosa bende hiçbişey bilmiyorum.bukadar berbat oynanmaz sahada yürünmez.art niyet yoksa ersun denen adam t.direktör falan değil.bukadar yalnış kadro.üstüne yalnış değişiklik.üstüne olmayacak yerlerde olmayacak adamları oynatma..yemin ederim futboldan anlamayan biri bile bu fbnin hali ne dedi bugün.çocuk bile ersundan daha iyi kadro kurar.
    Sonuç yine bize giren girdi...%99 kazanacağı maçı.%1 ihtimali gerçekleştirip kaybetti.
    Dün alan yapı 500.yatfin 400.credit 200 meri 200bin..ilk defa bj oç bizle beraber zarar etcek.
    .
    en önemlisi dogru zaman.

8.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Kazanınca takım iyi oynadı,

kazanamayınca bize operasyon yapıldı!!

bırakın bu kafayı..

it is the average of five people in the human environment..
    Alanya maçından sonra bunu yazınca eleştiren arkadaşlar, hadi bakalım bu haftada operasyon yapıldı diyebilecek misiniz!

Kabul etmek lazım, takım iyi oynamıyor..

it is the average of five people in the human environment..

Sayfa 84/632 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •